Додаток
Урок
Тема. Частини тіла.
Мета. Повторити назви частин тіла; закріпити дієслово can
і його заперечну форму cannot; повторити слова, що означають назви професій; ознайомити із новим словом білка - squirrel; розвивати пам'ять, мислення; виховувати культуру спілкування.
Обладнання: два плакати на медичну тематику, два халати, два іграшкових телефони, іграшки (собака, лялька, крокодил); магнітна дошка і картинки із зображенням заводу, саду, робітника, лікаря, вирізані із картону качки, метелики, хатинки, сонце, квіти, жаби, яблука.
Хід уроку
І. Організація учнів до уроку.
ІІ. Гра ’’Magic Sack’’
Дитина витягає із мішка іграшку, називає її по-англійськи, демонструючи всім дітям. Якщо дитина не помилилася, то клас говорить “yes”. У мішку лежать іграшки, назви яких треба повторити: a cow, a horse, a pig, a chicken, a cluck.
Останню іграшку вчитель витягує сам (білочка). Діти ще не знають, як вона називається по-англійськи. Білочка плаче.
Why do you cry?
Why do you cry?
Why, why, why do you cry?
Білочка «шепоче» щось вчителю на вухо.
- Діти: білочці незручно, що ми не знаємо, як звати її по-англійськи. Давайте вивчимо.
Вчитель показує білочку, промовляє слово squirrel. Діти повторюють за вчителем.
III. Фонетична зарядка.
- Том пішов гуляти. Іде, іде, перед ним брама. Хоче зайти, а вона не пускає: “d-d-d-d”. Побачив дзвінок: “ding-dong- ding-dong”. Відкрив двері, а там собака: “r-r-r-r-r-r”. Том погладив її і вони стали друзями.
IV. Фізкультхвилинка.
Hands up! Clap! Clap! Clap!
Hands down! Shake! Snake! Snake!
Hands forward! Clap! Clap! Clap!
Nands down! Shake! Shake! Shake!
Hands on hips! Jump, jump, jump!
Hop! Hop! Hop! Stop!
V. Рольова гра ’’At the Doctor's ’’
Собака: Good morning Doctor. My legs - I cannot jump.
Лікар: Well (лікар оглядає нам).
Собака (приймає ліки). Oh, doctor, thank you! My legs! I can jump! Hop! Hop! Cood-bye!
Дальше приходять крокодил і кішка.
Лікар: I'm hungry. Cood-bye!
Лялька: Good morning Doctor! My hands-I cannot draw.(etc)
VI. Повторення слів, що означають назви професій.
Вчитель прикріплює до магнітної дошки картинки із зображенням саду, літака, заводу, ліків.
Діти повинні прикріпити до дошки відповідно напроти картинки з професією: a gardener, a pilot, a worker, a doctor.
VII. Фізкультхвилинка
Step, step, clap, clap!
Step, step, clap, clap!
Turn yourself around.
And hten you clap clap clap.
Hands up! Clap, clap!
Hands up! Clap, clap!
Turn yourself around
And then you clap, clap, clap.
Bend right, clap, clap!
Bend left, clap, clap!
Turn yourself around.
And then you clap, clap, clap!
VIII. Казка “The Duck and the Butterfly”.
Разом із вчителем діти розказують казку.
Діти: Once there was a duck.
Knock-knock! The duck
Wake up wake up!
Качка: Oh today the weather is good! The sun is shining!
I like good weather!
Вчитель: Діти, що сказала качка? (діти перекладають).
Качка: Good morning, the Sun!
Good morning, flowers!
Oh! What a nice butterfly!
Good morning, Butterfly!
Today the weather is good,
the sun is shining.
Fly, Butterfly, fly!
Метелик: I cannot fly today. It's hot. Help me!
Карлсон: Я знаю, діти, що говорить метелик (перекладає).
Вчитель: Children! Let's help Butterfly! Let's play the wind!
The wind is blowing!
Діти: The wind is blowing!
Метелик: Oh! What a good weather!
The sun is shining.
The wind is blowing. Thank you, children!
I can fly!
IX. Рахунок.
One, one, one,
Little dogs run,
Two, two, two,
Cats see you.
Three, three, three,
Birds on a tree.
Вчитель прикріплює до дошки зображення яблук і разом із дітьми коментує дії: 1+1=2;
Діти самі придумують задачі і записують і замальовують їх у свій альбом.
X. Малювання.
Діти малюють в альбомах новий персонаж- білку.
XI. Завдання до дому.
Придумати речення із новим словом.
XII. Підсумок уроку.