Тема: Частини тіла
Спеціальні питання – відповіді
Тип уроку – комбінований
Підручник: О. Карп’юк 2 клас
Мета:
- Знайомити учнів з новою лексикою, поступово вводити дітей у мову, активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал, розвивати вміння та навички усного мовлення, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного монологічного мовлення, заохочувати дітей до діалогу.
Обладнання: підручник О.Карп’юк, картки з теми «Частині тіла», іграшкові тварини, м’яч, смартфон, акустика.
Хід уроку:
І. Привітання.
Урок починається у привітній атмосфері. Вчитель вітається з дітьми віршиком:
- Good morning, good morning,
- Good morning to you
- Good morning, good morning
- I am glad to see you
Вчитель відмічає відсутніх, пише число, класну роботу на дошці і повідомляє тему
ІІ. Warming Up. Гра Сooking Jar
Вправа повторюється, доки не буде названо всіх учнів. Це активізує увагу, налаштовує дітей на позитивний лад.
ІІІ. Main Course
Вчитель держить за спиною іграшку. Діти ставлять питання:
Вчитель пише на дошці слова активної лексики типу head, face, nose, mouth, legs, arms etc. Учні прописують кожне слово по одному рядку.
Head, shoulders, knees and toes,
Knees and toes.
Head, shoulders, knees and toes,
Knees and toes.
And eyes, and ears, and mouth,
And nose.
Head, shoulders, knees and toes,
Knees and toes.
Ex2. P.66
Аудіювання. Учні слухають назви лексичних одиниць і вказують на відповідні картинки частин тіла. При необхідності вчитель перекладає їх на рідну мову.
What is this? What is that?
Нові слова спочатку повторюються хором всім класом, прочитуються з дошки, пишуться по одному рядку у зошиті
What is this? What is that?
It is a rat. It is a cat.
Читання і переклад речень за темою
One finger, one thumb
Keep moving
One finger, one thumb
Keep moving
One finger, one thumb
Keep moving
We all kneel down
One finger, one thumb , one arm
Keep moving
One finger, one thumb , one arm
Keep moving
One finger, one thumb , one arm
Keep moving
We all kneel down
One finger, one thumb , one arm, one leg
Keep moving
One finger, one thumb , one arm, one leg
Keep moving
One finger, one thumb , one arm, one leg
Keep moving
We all kneel down
One finger, one thumb , one arm, one leg, one nod of the head
Keep moving
One finger, one thumb , one arm, one leg, one nod of the head
Keep moving
One finger, one thumb , one arm, one leg, one nod of the head
Keep moving
We all kneel down
One finger, one thumb , one arm, one leg, one nod of the head, stand up, sit down
Keep moving
One finger, one thumb , one arm, one leg, one nod of the head, stand up, sit down
Keep moving
One finger, one thumb , one arm, one leg, one nod of the head, stand up, sit down
Keep moving
We all kneel down
One finger, one thumb , one arm, one leg, one nod of the head, stand up, sit down and turning around
Keep moving
One finger, one thumb , one arm, one leg, one nod of the head, stand up, sit down and turning around
Keep moving
One finger, one thumb , one arm, one leg, one nod of the head, stand up, sit down and turning around
Keep moving
We all kneel down
Вчитель називає яку дію треба виконати, але сам робить іншу. Учні повинні повторювати дію за словами, а не за екшеном
ІV. Підсумок.
Вчитель хвалить дітей, відмічає активність на уроці, заохочує до подальшого вивчення, прощається