Тема уроку. Число 4. Цифра 4.Написання цифри 4.
Мета. Навчальна. Ознайомити учнів із числом і цифрою 4, навчити її писати, закріпити нумерацію в межах 4.
Розвивальна. Розвивати вміння аналізувати, порівнювати, вдосконалювати навички самоконтролю.
Виховна. Заохочувати співпрацю дітей, виховувати товариські взаємини.
Засоби навчання. Підручник, картки з цифрами, лічильний матеріал, кольорова крейда, мультимедійна дошка( розробка українського мультимедійного видавництва «Розумники» https://www.google.com/search)
Перебіг уроку
І. Мотивації діяльності
Метод «Настрій»
Посміхнулися і помахали руками дівчатка;
Привіталися хлопчики;
Міркуємо – швидко,
Відповідаємо – точно,
Лічимо – правильно,
Пишемо – гарно
ІІ. Актуалізація опорних знань.
Робота з мультимедійною дошкою ( розробка українського мультимедійного видавництва «Розумники» https://www.google.com/search)
Яке попереднє число до 3? (2)
Назвіть наступне число після 5? (6)
Назвіть число, що стоїть між 3 і 5? (4)
Назвіть попереднє число до 2. (1)
Назвіть сусідів числа4, 3, 5,
Назвіть число яке на 1 більше, ніж 3
Між якими числами міститься число: 2, 5, 6?
III. Сприймання й усвідомлення учнями нового матеріалу.
Підготовча робота.
— Послухайте віршик і дайте відповідь на запитання.
— Поясни мені: чи важко
відрізнить від звіра пташку?
— В птаха дві ноги, а в звіра,
знають добре всі, — чотири.
— То яке число ми будемо вивчати?
1 група . Учні викладають цифру 4 з природного матеріалу (насіння, листочків).
2 група. Учні викладають на партах різні фігури з чотирьох паличок.
Написання цифри 4 в повітрі. Написання цифри в зошиті.
IV. Рефлексія. (Звучить ніжна мелодія)
V. Підсумок уроку.
Дякую всім за гарну працю. Мені було дуже приємно з вами працювати