Тема: Домашні улюбленці.
Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми.
Ознайомити з новими ЛО і закріпити їх уживання в усному
мовленні.
Навчати робити повідомлення про місцезнаходження предметів,
тварин, використовуючи конструкції this is, that is, these are,
those are.
Формувати навички монологічного мовлення.
Навчати читання.
Розвивати навички письма.
Тренувати пам'ять та увагу.
Виховувати любов до тварин
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки з тваринами, картки для
самостійної роботи, відео,презентаціятваринок.
Хід уроку
1. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
Greeting 1. Привітання.
T: Good morning, children!
Ps: Good morning, good morning!
Good morning to you!
Good morning, good morning!
I’m glad to see you!
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т. Сьогодні ми з вами поговоримо про наших домашніх улюбленців.
Ви повторите назви тварин, які вчили раніше , вивчите нові слова ,
конструкції та пісню. Як і завжди, ви будете виконувати цікаві
завдання, читати й писати. Lets start our English lesson.
II Основна частина урок
Pronunciation 1. Тренування у вимові звуків.
practice
T: Зараз ми з вами потренуємось правильно вимовляти
англійські звуки.
Давайте повторимо скоромовки, які ми вивчили на попередніх уроках та прочитаємо слова з різними звуками.
“ I saw a kitten eating chicken in the kitchen”
“ Four furious friends fought for the phone”
[o] – dog,fox,cock
[^] –puppy,duck
[ e] – rabbit, cat, hamster, hen
[g] – pig, grizzly,goose,tiger
[i] – kitten, piglet, giraffe
[r] – parrot,frog,zebra.
2) Робота з картками
Учитель вибірково дає картки учням і задає запитання
T; What have you got?
Ps; I have got a dog.
T; What colour is it?
T; Is it wild or domestic?
T; Is it big or small?
T; What can it do?
Vocabulary 2. Подання та відпрацювання нового лексичного та
граматичного матеріалу.
Presentation Учитель демонструє слайди презентації з домашніми
and practice тваринами. Називає їх англійською мовою, потім
учні повторюють за ними.
Writing 3.Письмо
Учитель роздає завдання на картках дітям, з конструкціями this is, that is, these are, those are. Вони самостійно виконують завдання, потім перевіряють.
Physical 4 Фізкультхвилинка
Activity Учитель вимовляє команди, учні їх виконують
Hands up,
Hands down,
Hands on hips,
Sit down
Stand up,
Hands to the sides
Bend left,
Bend right.
Hands on hips,
One, two, three, stop.
Stand still.
Song 5. Вивчення пісні
https://www.youtube.com/watch?v=zPg24gf6RfM
Спочатку учитель пропонує учням прослухати пісню, потім читає її
текст та перекладає рідною мовою у разі необхідності. Далі вчитель
читає по рядку, учні повторюють, потім співають пісню хором у
супроводі аудіозапису.
Reading. Навчання читання. Впр.4(с.95)
Перед початком виконання завдання учитель звертає увагу учнів на
правила читання букви Сс в різних словах. Учитель читає слова та
речення вправи , учні читають за ним і перекладають рідною мовою.
Потім діти читають слова й речення вправи самостійно.
Учитель контролює правильність вимови слів.
III Заключна частина уроку
Homework 1.Домашнє завдання.
Впр. 5(с.99) читати
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
Т: Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались більше
за все? Які завданн були складними ? Чого ви сьогодні
навчились?
Михайло- Ларинська ЗОШ I-III ступенів
Конспект уроку з англійської
мови у 2 класі
Підготувала
Вчитель: Литвин О.С
This is a doll. Це лялька.
These are dolls. Це ляльки
That is a doll. То лялька.
Those are dolls. То ляльки
This is a doll. Це лялька.
These are dolls. Це ляльки
That is a doll. То лялька.
Those are dolls. То ляльки
Замість пропусків вставити потрібні конструкції :
this is, these are, that is, those are.
Замість пропусків вставити потрібні конструкції :
this is, these are, that is, those are.
1)------- ----- a goose. Це- гусочка.
2) ----- - ---- a pig. То -порося.
3) ------ ---- geese. Це- гуси.
4) ----- --- - goats. То -кози.
5) ------ ----- a puppy. Це- цуценя.
6) ------ ---- - horses. То- коні.
7) ----- ---- - a rabbit. Це- кролик.
8) ----- ----- snakes. То -змії.