Тема: Essen und trinken. Їжа та напої.
Підтема: Їжа та покупки.
Мета уроку:
Формування учінівських компетентностей:
Спілкування іноземною мовою: розширення словникового запасу учнів, формування навичок діалогічного та монологічного мовлення, здібностей учнів сприймати інформацію на слух та застосовувати її на практиці.
Інформаційно-цифрова компетентність: розвиток навичок культурного спілкування й мовленнєвої реакції учнів, розвитку уяви, навичок аналізу та узагальнення інформації, розвитку навичок роботи в групах.
Соціальна та громадянська компетентність: виховання поваги до традицій харчування країни, мова якої вивчається та позитивного ставлення до кулінарії та вивчення німецької мови.
Очікувані результати: учні вмітимуть сприймати німецьку мову на слух, виконувати запропоновані завдання; вмітимуть знаходити інформацію з прочитаного тексту; зможуть оперувати граматичними структурами.
Тип уроку: Розвиток навичок читання.
Хід уроку:
І. Початок уроку.
1.1. Привітання. Організаційний момент.
Guten Tag, liebe Kinder.
Wer fehlt heute?
Welcher Wochentag ist heute?
1.2. Повідомлення теми та мети уроку.
Heute sprechen wir am Thema „ Essen und trinkeHabt ihr eure
Lieblingsspeisen? Was isst du besonders gern? Was kann man in einem Café essen? Was sagt man, wenn man mit dem Essen beginnt? (Guten Appetit.) Wir sprechen heute über Speisen, Lebensmittel und stellen uns vor, dass wir in
einem Café sind.
1.3. Мовленнєва зарядка.
Was isst du gern?
Was trinkst du gern?
Magst du Süßigkeiten?
Magst du Wurst?
Was ist dein Lieblingessen?
Was isst du zum Frühstuck?
1.4. Актуалізація опорних знань. (повторення лексичних одиниць до теми «Їжа») https://quizlet.com/549696755/essen-und-trinken-flash-cards/
1.5. „ Wortschatzarbeit“ ( Вправа « Зєднай слово та артикиль » )
1.6. „ Wortschatzarbeit“ (Вправа на платформі LearningApps) https://learningapps.org/7178526
II. Основна частина уроку
2.1. Розвиток навичок читання.
- Перед текстова вправа. ( Відповіді на запитання )
Was ist dein Lieblingessen? Was isst du zum Frühstuck?
- Читання тексту. https://de.islcollective.com/deutsch-daf-arbeitsblatter/grammatik/prasens-gegenwart/kinder-und-ihr-fruhstuck-losung/44699
- Після текстові вправи.
Kreuze an – Richtig oder Falsch?
1.Leo trinkt zwei Tassen heiße Schokolade.
Richtig Falsch
2. Bernie mag keinen Apfelsaft.
Richtig Falsch
3. Jana isst Cornflakes.
Richtig Falsch
4. Andreas hat Müsli und Tee.
Richtig Falsch
5. Bettina isst ehr viel am Morgen.
Richtig Falsch
6. Leo liebt Toast mit Butter und Marmelade.
Richtig Falsch
7. Jana isst Brot mit Wurst.
Richtig Falsch
8. Bettina trinkt nie Milch.
Richtig Falsch
9. Andreas trinkt Tee mit Zucker.
Richtig Falsch
10. Bettina isst am Sonntag Brot.
Richtig Falsch
Wer isst und trinkt … |
Bernie |
Leo |
Bettina |
Andreas |
Jana |
Brot mit Butter und Hönig |
|
|
|
|
|
Toast mit Butter und Marmelde |
|
|
|
|
|
Brötchen mit Butter und Käse |
|
|
|
|
|
Cornflakes mit Milch und Zucker |
|
|
|
|
|
Müsli mit Nüssen, Hönig und Milch |
|
|
|
|
|
ein weiches Ei |
|
|
|
|
|
Apfelsaft oder Orangensaft |
|
|
|
|
|
Heiße Schokolade |
|
|
|
|
|
Tee mit Milch aber ohne Zucker |
|
|
|
|
|
Kaffee |
|
|
|
|
|
2.2. Розвиток навичок аудіювання. (Перегляд відео «Auf dem Markt“ )
https://www.youtube.com/watch?v=99NJVkqTyhE
Auf dem Markt
2.3. Розвиток граматичних навичок. ( Повторення вживання модального дієслова „mögen“)
Setze das Verb „ mögen“ in der richtigen Form ein.
2.4. Розвиток усного діалогічного мовлення. ( Складання діалогу з опорою на зразок)
ІІІ. Заключна частина уроку.
3.1. Пояснення домашнього завдання.
Macht eine Präsentation über eure Lieblingsspeise.
3.2. Підведення підсумків, виставлення оцінок
Wer war heute in der Stunde besonders Aktiv?
Ihr habt heute viel gemacht. Ihr erhaltet folgende Noten…. .