Урок фізичної культури з використанням інноваційних технологій на тему: "Кольорові барви осені".

Про матеріал
основна форма організації заняття - з інтерактивною формою навчання, змістом якого є поєднання окремих видів діяльності в ігровій формі, різноманітних завдань. Основна увага приділяється руховій діяльності дітей на уроці.
Перегляд файлу

                                                                                                                                                                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мета: поглиблювати знання учнів про пори року, зокрема осені; підвести до розуміння  піклування про своє здоров`я восени, особливо під час епідемії коронавірусу Ковід – 19; дати поняття про рухливі ігри та їх велике значення у руховому режимі молодшого школяра; продовжувати формувати у дітей переконання, що здоров`я і рух взаємопов`язані.

Навчальні завдання

Наприкінці заняття учні мають:

- розуміти поняття «гра»;

- знати як дотримуватися особистої безпеки в умовах епідемії під час гри;

- мати навички прийняття рішень і ефективного спілкування, дотримуючись певної відстані між учасниками гри;

- уміти організовувати рухливі ігри на свіжому повітрі і виконувати різні ролі в ігрових ситуаціях.

Обладнання і матеріали:

 - аркуш паперу;

 - маркери або фломастери.

Що підготувати заздалегідь:

- різної форми осіннє листя, малюнки грибів  для об`єднання в групи , не більше 4;

- маленькі м`ячики, скакалки, кеглі, обручі за кількістю дітей;

- маленькі кошики для збору грибочків.

Орієнтовний план уроку

Вступна частина

7 хв.

Основна частина

13 хв.

Робота в малих групах

10 хв.

Заключна частина

5 хв.

                                           Хід уроку

І. Вступна частина . Знайомство

Привітаємось любенько,

Усміхнемося раденько.

Сонячний заряд візьмем,

З ним погратися підем.

Діти, пригадайте, які пори року ви знаєте? А яка пора року зараз? Чим вона вам подобається?

(Починає вчитель, потім кожна дитина  по черзі бере листочок з кошика і висловлює свою думку.)

Мене звати … . Осінь мені подобається тому… .

Малюють сонечко і барвисте осіннє листя навколо нього.

Правила роботи

Погляньте на наші правила.

Дотримуючись протиепідемічних вимог, ми сьогодні будемо  ігри проводити малими групами.

(Діти називають інші правила відомі з попередніх уроків).

ІІ. Основна частина

Бесіда

Що в природі змінилося восени?

Вправа для очей:

Якого кольору листя на деревах?

Який стан неба?

Якого кольору трава?

Спостерігайте за польотом пташок у небі.

Заплющте оченята. Покладіть на них долоньки рук. Розкрийте очі. Знайдіть незвичної форми хмаринку. На що або на кого вона схожа?

Робота із зошитом

Виконуються завдання Фізкультуркіна.

Чому рухливі ігри на повітрі корисніші , ніж комп`ютер і телевізор ?

Які рухливі ігри можна проводити на свіжому повітрі восени?

Мозковий штурм.

Якою повинна бути відстань між дітьми під час гри в період небезпечної інфекції?

Як повинні одягатися діти восени під час проведення рухливих ігор?

Діти пропонують  відомі ігри на свіжому повітрі.

Гра « Збери врожай грибів» (Попередження про отруйні гриби і правила збору їстівних).

Об`єднуються у групи. (У кошику великому лежать малюнки різних видів грибів– все по 4. )

Умова гри: яка група швидше принесе до свого кошика свої гриби.

Робота в групах

Із спортивним інвентарем (м’ячики, скакалки, обручі, кеглі).

Презентація гри групою. Кожна  група придумує гру зі своїм інвентарем і презентує її.

   Гра « Один, два, три – кожний листочок свою групу знайди»

Діти, тримаючи листочки різних дерев на певній відстані, швидко об`єднуються в свої групи.  

ІІІ. Заключна частина.

Зворотний зв`язок                  

Який  смайлик ви виберете для позначення свого настрою на уроці?

(Діти вибирають і показують смайлики свого настрою).

Прощання         

Учні стають в коло, дотримуючись певної відстані, промовляють такі слова:

Раз, два, три, чотири, п`ять.

Як осіннії листочки стали в колі ми кружлять.

Покружляли, повертілись, на перерву розлетілись.

 

docx
Додано
21 березня 2021
Переглядів
342
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку