Урок "Food Shopping"

Про матеріал

План-конспект уроку "Food Shopping"

Урок-імітація життєвої ситуації: "в магазині", "написання списку покупок".

https://naurok.com.ua/samoanaliz-uroku-food-shopping-242783.html

Перегляд файлу

               План- конспект уроку з англійської мови для 6 класу

Тема: Food Shopping.

Наскрізна змістова лінія

 «Підприємливість і фінансова грамотність»

«Здоров’я та безпека»

Тип уроку: урок розвитку вмінь та навичок

Мета: навчати учнів діалогічному мовленню в типових ситуаціях повсякденного життя в межах засвоєного матеріалу.

Завдання:

  • вдосконалювати навички вимови, вчити використанню лексичних одиниць, граматичних структур much /many/ some та “would like” у діалогічному мовленні, вдосконалювати навички оволодіння діалогічними єдностями та вміння будувати мікродіалоги на їх основі;
  •  розвивати навички аудіювання, мовлення та читання, уміння вести бесіду у зв'язку з ситуацією, розвивати творчій потенціал, навички роботи в парі та групі;
  •  виховувати культуру спілкування, розуміння важливості оволодіння ІМ і потреби користуватися нею як засобом спілкування;
  • поглиблювати знання учнів про здорове харчування, розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів, культуру спілкування в ситуації "Покупка у магазині"

Форма проведення: інтерактивний урок з елементами симулятивної гри.

Засоби навчання:  малюнки, схема, пісня, відео-вікторина, відеоролик, картки,

Методи  та прийоми: аудіо-лінгвістичний метод, комунікативний метод, метод проектів,  ситуативний метод, «мозковий штурм», повернення до початку, імітативна, інтерактивна та симулятивна ігри.

Форми роботи: ігрові, індивідуальні, в парах, в групах, декламування, загадки.

 

                                                    Хід уроку

І. Організаційний момент

1.Привітання                                                                                              

T. Good morning, children! I’m glad to see you.      

Good morning, teacher! We are glad to see you too.

Let’s welcome our guests!

Good morning, teachers!

Sit down please.

  1. Уведення в іншомовну атмосферу.                                              

My dear, now I want you to watch the video and try to guess the theme of our today’s lesson. (Звучить пісенька “Hop, hop, hop from shop to shop!”)  

So you have just watched the video. Can you tell me the theme of our today’s lesson.

 - “SHOPPING”

ІІ Основна частина

  1. Повідомлення теми уроку та цілей  уроку                                                

Yes, you are right it’s “SHOPPING”

Look at the blackboard please.

During our lesson we will:  (на дошці таблиця з цілями уроку)

-    practice phonetic and vocabulary skills

-    know more about healthy and unhealthy food

- consolidate using much/ many/ some   and    “would like”

- make dialogues

-    act out dialogues

So let’s start!

  1. Фонетична розминка                                                                               

But look we can’t see the name of our topic on the blackboard.

 Help me please to open it letter by letter.

Name please food in the name of which the first letters start with the same letters of our topic

For example – I know that the first letter of our theme is “S”? 

The name of the food is Sandwich – so now I can open the first letter.

The letter “S” the sound [s] [s] [s]

Now it’s your turn.

Well done thank you!!!

OK   Today we are going to talk about food shopping.

3.  Мовні вправи 

1) Tell me please do you know any poems about food?                                

Діти розповідають вірші.

2) And now how about playing the riddle game?                                           

       For example: on my card I can see a round orange not very sweet fruit. It grows in warm countries. What is it? Now, you please.

Well done! Thank you!

4. Перевірка домашнього завдання 

But, to go shopping we need to remind food shops and food groups. I think your 

homework can help us. 

Welcome our first group “Food Shops”

Welcome our second group “Food groups”

Thank you for this information. So now, we are ready to go shopping!

Welcome our third group “Slow Food”                                                             

  1.     Відео гра «Неalthy or unhealthy food»

We are going to play the video game «Неalthy or unhealthy food».

  1. Фізкульт хвилинка         

So now, are you ready to go shopping? Yes!

Stand up please!    Let’s listen to the shopping song and go to the shopping trip!

  1. Перегляд діалогу – прикладу

Right now you are going to watch the video with the dialog “How to speak with a seller”  then you will make and practice the same dialogues. (video)

  1.  Хвилина граматики   To speak with a seller you need to pay attention to how to use  much \ many \ some and the structure WOULD LIKE
  2. Робота з картками

On your desks you have  dialogues, please make the right order.

  1. Відпрацювання діалогу в парах.

       Please read your dialogue in a pair. 

  1. Симулятивна гра “Foo shopping”

In our today’s lesson we have four food shops. All of you have shopping lists. So, take your bags and shopping lists and go shopping!

ІІІ Підведення підсумків        

  1. Рефлексія      
  1. Оцінювання отриманих знань за їх корисністю та потрібністю у майбутньому спілкуванні. (Таблиця.)

So, our lesson comes to it end you were great and you`ve done many exercises which will help you to do shopping.

Please take your stickers and stick useful, interesting or useless exercises.

Lesson’s activities

Useful

Interesting

    Useless

Phonetic and vocabulary  games

 

 

 

Projects:

 “Kinds of the shops”,

“Food groups”, “Healthy food”

 

 

 

Using  Much/ Many / Some;

Would like

 

 

 

Making the dialogue “In the shop”

 

 

 

Acting out the dialogues

 

 

 

Doing  shopping

 

 

 

 

  1. Самооцінювання учнів.

Visit please our mark store and take your mark.                                                                 

  1.               Аналіз результатів таблиці. Корекція оцінок учнів.
  1.  Запис та пояснення домашнього завдання
  1. 125, ex. 4 (a) - make the right order.

For high level pupils  - make and write the same dialogues.

  1. Завершення уроку.  OUR LESSON IS OVER, GOOD BY CHILDREN!!!

Додаток 1

  

Оцінювання своєї роботи на уроці

На дошці прикріплені оцінки від 1 до 12 і кожний з учнів підходить та обирає свою оцінку відповідаючи на запитання:

My work was –

not bad                  not  so good                        good                       perfect

1,2,3                           4, 5, 6                               7,8,9,                    10, 11, 12

 

Додаток 2

Результат пошуку зображень за запитом "shopping  list"

docx
Додано
8 червня 2021
Переглядів
447
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку