Готуємо улюблені страви 7 клас
Мета: Повторити лексику з теми «Їжа», закріпити і вдосконалити знання з теми, практикуватись використовувати вивчені лексичні одиниці та граматичні конструкції в монологічному та діалогічному мовленні (описувати спосіб приготування улюбленого блюда та ділитися рецептами страв), поповнити лексичний запас, тренувати правильну вимову, здатність сприймати мовлення на слух, удосконалити навички написання рецептів.
Розвивати комунікативну компетенцію, уміння застосовувати вивчений лексичний матеріал в життєвих ситуаціях, формувати пізнавальну цікавість, поглибити знання учнів з теми, розвивати творчі здібності, мовну здогадку і мовну реакцію; формувати кулінарні навички і вміння.
Виховувати дбайливе ставлення до власного здоров'я, позитивне ставлення до здорового способу життя, культуру спілкування.
,
Хід уроку
І. Організаційний момент.
ІІ. Уведення в іншомовну атмосферу / Warming up
Вчитель: Let's start with watching an interesting and useful video and revise some verbs that we can call Cooking verbs. There are some new verbs in this video. So be attentive and try to remember them. You have to practise pronouncing them correctly.
II Основна частина уроку / Main part
1.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
Before watching the video answer some questions:
2.Перегляд відео «Cookies Recipe».
3. Перевірка розуміння почутого (завдання містяться у відеоролику).
2.Робота в групах / Work in groups
You have a recipe of a dish. But every step of cooking was scrambled. Your task is to put sentences in the correct order. But don’t say what dish it is. Your classmates have to guess it.
Учні отримують заздалегідь розрізані на смужки рецепти. Склавши речення в правильному порядку, зачитують рецепт. Інші групи відгадують назву цієї страви:
Mash them.
Then peel them carefully.
If the potatoes are very big, cut them into smaller pieces.
Then put them into cold water, add some salt and boil till they are ready.
Get the water out and add some milk and butter.
Wait till the milk starts boiling, mash everything carefully.
And fry them in 2 spoonfuls of vegetable oil in the frying pan.
Add sliced tomatoes and them into the saucepan.
Then in 15 minutes add chopped cabbage, salt and sugar to your taste, stir.
Boil until this dish is quite ready.
Finally, season with parsley and dill and serve with sour cream.
Enjoy your meal!
First, cut the tomatoes and cucumbers into pieces.
Second, open the tin of olives.
Put all the vegetables and olives in a large bowl.
Cut the cheese into large cubes and put it into the bowl, too.
Last, add some salt, pepper, vinegar and olive oil.
Enjoy your meal!
3. Монологічне мовлення / Speaking
Діти розповідають, як готують улюблені страви, демонструючи картинки зі зображеннями відповідних продуктів та кухонних приладь.
4.Читання / Practice in Reading
Прочитати рецепт (вправа 4 на сторінці 78. Підручник О.Карп’юк).
Знайти у тексті і виписати «cooking verbs».
5. Робота в парах / Work in pairs
З’єднати початок і продовження прислівя. Записати прислів’я в зошит.
The appetite comes |
after supper walk а mile. |
After dinner sleep а while |
an angry man. |
An apple а day |
with eating. |
A hungry man is |
but eat to live. |
Every cook praises his own |
keeps the doctor away. |
Don’t live to eat |
broth. |
6. Письмо / Writing
Робота в групах. Кожна група отримує список страв. Завдання: обрати одну із страв і написати рецепт її приготування.
Fried chicken
Vegetable salad
Sandwich
Hot dog
Hamburger
Mashed potatoes
Omelette
III. Summing-up.Підсумок уроку. Оцінювання. Відповісти на запитання.
What food do you like to eat? What food don’t you like?
What food makes you strong and gives you energy?
What food helps you to grow?
What food makes your bones and teeth strong?
Why must you eat vegetables and fruit?