Урок 'Invitation to the party. Telling the time' (за підручником Prepare 5 клас авт. Джоанна Коста, Мелані Вільямс).

Про матеріал

План-конспект уроку для 5 класу НУШ (Unit 6 Party time) вміщує етапи уроку та матеріали, з використанням платформи Liveworksheets.

Перегляд файлу

Розділ 6             Свята і вечірки. Харчування

           План-конспект уроку                5 клас

Тема: Запрошення на вечірку. Котра година?

Мета: створити умови для активізації у мовленні здобувачів освіти вивченої лексики з теми «Їжа», для вивчення та повторення ЛО з метою визначення часу за зазначеною інформацією в запрошенні, повторити злічувальні та незлічувальні іменники, вживання some / a, an; сприяти розвитку навичок зорового сприймання та сприймання на слух, розвитку навичок усної взаємодії та писемного продукування, уміння розрізняти продукти корисні чи шкідливі для здоров’я, розвитку навичок критичного мислення (розрізняти факти та думки, ідентифікувати здогадки та висновки в аргументах); впливати на виховання толерантного ставлення до інших та культури харчування.

Очікувані результати: здобувачі освіти розрізняють злічувальні та незлічувальні іменники, вміють називати час англійською мовою, використовуючи лексичний та граматичний матеріал уроку, ідентифікують корисну та шкідливу їжу.

Ключові компетентності: комунікативність, критичне мислення, соціальна відповідальність, здоров’я і безпека.

Обладнання: підручник для 5 класу Prepare (авт. Джоанна Коста, Мелані Вільямс), робочий зошит до підручника, аудіо додаток, відео, завдання онлайн, тематичні малюнки, макет годинника.

Хід уроку

  1. Початок уроку
  1. Greeting  https://www.youtube.com/watch?v=pqDEwPi7vxg
  2.  presenting the subject and the objectives of the lesson

Today we are to revise /learn how to tell the time in English, develop the reading, listening, writing and speaking skills. We’re also going to revise the FOOD vocabulary and the grammar rules (using some, an/a articles, countables / uncountables).

  1. Warming-up    Jazz Chant ‘Countable and uncountable food’ Let’s sing together!

https://www.youtube.com/watch?v=OqVueNN2GQo&t=16s

     4)Vocabulary revision (with the Food flashcards) Look and name the food!

  1. Основна частина уроку
  1. Grammar revision (countables /uncountables, some / a,an)
  2. Writing and sorting out (into two columns : some / a, an) :  cake, sandwich, bread, cheese, burger, butter, chip, cereal, chocolate, biscuit, jam, salt, banana, olive, milk, flour, tea.
  3. Speaking (discussing which of the food is healthy or unhealthy and why)
  4. Vocabulary revision:
  1. watching the video

https://www.youtube.com/watch?v=3icBxO6Wjz0

You know we can tell the time differently.

8:30  -  It’s eight thirty or It’s half past eight.

7:15 – It’s seven fifteen or It’s a quarter past seven.

14:20 – It’s two twenty or It’s twenty minutes past two.

5:45 – It’s five forty-five or It’s a quarter to six.

  1. telling the time of the clock in English

 Look at my clock and tell the time (in turn).

 c) doing ex.2p.30 (WB)

  1. Checking the homework:
  1. reading and doing ex.1p.40 (PB);
  2. listening  (track 58) and doing ex.2 p.40
  1. Quiz https://www.liveworksheets.com/worksheets/en/English_as_a_Second_Language_%28ESL%29/Telling_the_time/What_time_is_it$_rf490551ht

 

  1. Кінець уроку
  1. Explaining the homework ( ex.1, 2 p.30 WB)
  2. Summarizing, self-assessment
docx
Додано
26 жовтня 2022
Переглядів
1247
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку