Ознайомлення з простим обладнанням для природничонаукових спостережень дослідів.
Мета уроку : навчити працювати з простим обладнанням
розвивати спостережливість та дослідницькі навички
виховувати акуратність ,послідовність у діях
Тип уроку :комбінований
Обладнання :годинник ,термометр, лінійка,мірний циліндр,терези,зошит,підручник
Хід уроку
І.Організаційний момент
ІІ. Актуалізація опорних знань
ØЯкі вам відомі методи дослідження ?
ØНазвіть прилади для вивчення природи
ØЩо ми можемо дізнатися під час експерименту?
ØКого називають натуралістами ?
ØНазвіть збільшувальні прилади?
ІІІ. Вивчення нового матеріалу
На сьогоднішньому уроці ми з вами познайомимося із простим обладнанням,але перед цим ми з вами повинні повторити ,якими величинами вони вимірювалисяОзнайомлення з простим обладнанням для природничонаукових спостережень дослідів.
Мета уроку : навчити працювати з простим обладнанням
розвивати спостережливість та дослідницькі навички
виховувати акуратність ,послідовність у діях
Тип уроку :комбінований
Обладнання :годинник ,термометр, лінійка,мірний циліндр,терези,зошит,підручник
Хід уроку
І.Організаційний момент
ІІ. Актуалізація опорних знань
ІІІ. Вивчення нового матеріалу
На сьогоднішньому уроці ми з вами познайомимося із простим обладнанням,але перед цим ми з вами повинні повторити ,якими величинами вони вимірювалися
Тепер давайте з вами спробуємо самі скористуватися приладами,ми по черзі будемо проводити заміри ,і будемо записувати заміри в такому порядку...
годинник одиниця вимірювання (час) величина ,яку вимірюють (год ,хв...) результат вимірювання
термометр
лінійка
терези
мірний циліндр
IV.Підсумок уроку
V. Домашнє завдання
повторити § 2 - 3читати та переказувати