Урок: Англійська мова
Тема:Казка «Червона Шапочка» в дійових особах.
Мета:Практичні: Ознайомити учнів з новими ЛО. Розиграти казку «Червона
шапочка». Навчити дітей правильно вимовляти слова, фрази та речення. Зорієнтувати дітей на виконання вправ.
Освітні: Поглибити знання про казки. Розширити словниковий запас учнів.
Розвиваючи: Розвивати фонематичний слух. Розвивати логічний виклад думок. Підтримувати високий рівень мотивації до вивчення англійської мови.
Виховні: Виховувати любов до дитячої літератури. Виховувати активність, бажання більше знати та вміти.
Обладнання:план-конспект, презентація, малюнки.
Хід уроку
Етап 1. Організаційний момент
Мета : Організація учнів до сприйняття нового матеріалу.
Прийом: Вступне слово вчителя.
Етап 2. Фонетична зарядка.
Мета : Налаштувати артикуляційний апарат учнів.
Прийом: Хорове повторення за вчителем.
/u/ - hood, wood
/ɪ/ - little
/æ/ - axe, jam
Етап 1. Ознайомлення з новими лексичними одиницями.
Мета : Навчити учнів розпізнавати нові ЛО на слух
Прийом: Активне слухання та індивідуальне повторювання.
Етап 2. Вивчення нових ЛО
Мета : Навчити учнів вимовляти та читати нові ЛО.
Прийом 1: Хорове повторення нових ЛО.
Етап 3. Фізкультхвилинка
Мета : Повторення за вчителем слів та рухів.
Прийом: Повторення за вчителем.
Head, shoulders, knees and toes,
Knees and toes.
Head, shoulders, knees and toes,
Knees and toes.
And eyes, and ears, and mouth,
And nose.
Head, shoulders, knees and toes,
Knees and toes.
Етап 4. Засвоєння нових ЛО
Мета : Сформувати вміння учнів вживати нові вивчені слова на понад фразовому рівні.
Прийом:Постановка казки
Етап 5. Систематизація вивченого матеріалу.
Мета : Перевірити вивчений матеріал
Прийом 1:Робота з картками
Етап 1. Підсумки роботи учнів на уроці.
Мета : Підвести підсумки проведеної роботи.
Прийом 1: Повторення вивчених ЛО.
Прийом 2: Завершення уроку.