Урок "Математичний КВК"

Про матеріал
Матеріал допоможе удосконалити обчислювальні навички учнів,уміння розв’язувати нестандартні завдання,порівнювати числа,розвивати мислення,кмітливість,увагу,спостережливість школярів.
Перегляд файлу

                                Математичний КВК

Мета:удосконалювати обчислювальні навички учнів,уміння розв’язувати нестандартні завдання,порівнювати числа,розвивати мислення,кмітливість,увагу,спостережливість школярів,виховувати інтерес до уроків математики.

Обладнання: віяло із цифрами для усіх учасників,

алфавіт(плакат), два набори геометричних фігур, дві розрізані на квадрати картинки та ціле зображення для зразка.

                                                             Хід уроку

I.Привітання команд.

Команда «Цифри».

Ми-команда КВК,

Назва наша ось така.

Ми усім стаєм в пригоді,

Скрізь ми зустрічаємся.

І команда дружна наша

«Цифри» називається.

 Команда «Квадрат».

Завжди у квадрата

Всі сторони рівні.

У нашому класі

Всі дружбою сильні.

II.Захист емблем

Команда «Цифри»

Завдання для команди «Квадрат»: знайти суму чисел,яких немає на малюнку.

Команда «Квадрат».

Завдання для команди «Цифри»:порахувати квадрати на малюнку.

III.Розминка(відповіді показують віялами)

1.Довжина однієї сторони квадрата дорівнює 8 см.Яка довжина решти його сторін?

2.У двох носорогів було 2 роги.Скільки рогів у 12 носорогів?

3.У мами є два сини,і в кожного з них є сестра.Скільки дітей  у мами?

IV.Конкурс капітанів

Капітани пропонують один одному по два завдання.

1.Біля будинку ростуть 2 липи,3 яблуні й 2 сливи.Скільки фруктових дерев росте біля будинку?

2.Хлопчик задумав двоцифрове число,відняв від нього 1 і дістав одноцифрове.Яке число задумав хлопчик?

3.Знайти суму найбільшого одноцифрового та найменшого двоцифрового чисел.

4.Як із 5 паличок скласти 2 трикутники?

V.Командні змагання.

Кожне завдання виконують по 1 учаснику від команди.

1.Знайдіть помилку.

3>2          8=8

4>6          5<4

  1.                             2>1

7=6          9<10

2.Покажіть многокутник,у якого 3 сторони,3 кути,3 вершини.

3.Чи може бути у многокутника 2 сторони,2 кути,2 вершини?

4.Двоє дівчат вирізали 1 2фігур.По скільки фігур могла вирізати кожна дівчинка?

5.З розрізаної на квадрати картинки складіть ціле зображення.

 

VI.Конкурс уболівальників (відповіді показуються віялом)

Іде маленька Валя.

Веде її Наталя.

Зустріли 5 хлоп’ят.

То скільки всіх малят?

 

Ішов їжак,

Знайшов буряк,

Знайшов ще 6

З сім’єю з’їсть.

Скільки буряків

Всього у їжаків?

 

7 цукерок Толя мав,

2 цукерки мамі дав,

2-малій сестричці Олі.

Залишилось скільки в Толі?

VII.Підбиття підсумків.

 

 

 

 

 

docx
Пов’язані теми
Математика, 1 клас, Розробки уроків
НУШ
Додано
14 листопада
Переглядів
213
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку