«10..10_»2025 року
Урок № 25. Знаходження числа за значенням його дробу. Знаходження периметра прямокутника, обчислення значення виразу зі змінною.
Мета: формувати вміння знаходити числа за його значенням дробу; закріплювати вміння розв’язувати задачі знаходити периметр прямокутника; розвивати мислення, пам’ять; виховувати моральні якості, свідоме і творче ставлення до навчання.
Очікувані результати:
-читає і записує дроби;
-застосовує правила знаходження дробу від числа та числа його дробу розрізняє дроби, які дорівнюють 1;
-за величиною порівнює дроби з однаковими знаменниками під час розв’язування практично зорієнтованих завдань;
-знає одиниці вимірювання довжини (міліметр, сантиметр, дециметр, метр, кілометр);
-користується для вимірювання величин інструментами,
приладами та іншими засобами;
-знаходить периметр многокутника в навчальних і практичних ситуаціях;
-розв’язує прості і складені сюжетні задачі (в тому числі з дробами), задачі з геометричним змістом, компетентнісно зорієнтовані задачі;
Обладнання: . мультимедійний комплект, підручник Г.П.Лишенко «Математика», «Генеза», 2021 рік) , оцінювальні картки, картки для самоконтролю.
Хід уроку
. Створення позитивного психологічного клімату класу
Добрий день!
Вас чекає гарний день!
Всі веселі і здорові!
До уроку всі готові
2.1. Перевірка домашнього завдання
2.2. Усний рахунок (результати учні записують на планшетах)
2.3.Каліграфічна вправа
2.4. Робота в парах з підручником № 290. Обчислити (взаємоперевірка)
5.Вивчення нового матеріалу.
Рухова вправа.
5.1. Робота із слайдом.
5.2. Ознайомлення з правилом
5.3. Робота з підручником. Розв”яжи задачі.С.52 №292, 293.
№295 Обчисли. Обчислення значення виразу зі змінною.
№296 Знайди периметр прямокутної ділянки.
-Що нового навилися на уроці?
-Яке завдання сподобалося найбільше?
Домашнє завдання.
С.52 №299, 300