Урок "Міні-футбол (футзал)" Дистанційне навчання для учнів 9 класу

Про матеріал

Відкритий урок з модуля міні-футбол (футзал)

на дистанційному навчанні,

5 рік вивчення «ведення м'яча різними частинами стопи »

для 9 класу

Перегляд файлу

МК гербВІДДІЛ   ОСВІТИ  ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ                        КО "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Добропільської міської ради Донецької області"                                                                                                          

 

                                                                                                                     https://lh6.googleusercontent.com/ZR2qcFqq7i53faSLkd_DfCWghljwIW1L3WoWsnIP68mmvBe7FKkwbgMJMhOytV_yZ8IwJfW7g-77ukYLDaAxoQQNW0sY_M7uYUhylRaS4BmAQjW6WxP3WrugZkiAVmYIWg=w1280                                                                      

        

 

 РОЗРОБКА

УРОКУ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

З ЕЛЕМЕНТАМИ Е – КОНТЕНТУ, В ДИСТАНЦІЙНОМУ ФОРМАТІ

МОДУЛЬ МІНІ-ФУТБОЛ (ФУТЗАЛ),

5 РІК ВИВЧЕННЯ, « ТЕХНІКА ВЕДЕННЯ М’ЯЧА»

( 9 КЛАС)

 

 

 

 

 

 

 

 

 автор 

вчитель фізичної культури

Добропільського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.№3 – ДНЗ»

Березовий Максим Васильович

 

 

Відкритий урок з модуля міні-футбол (футзал)

на дистанційному навчанні,

 5 рік вивчення  «ведення м’яча різними частинами стопи »

для 9 класу

вчитель фізичної культури:  М.В. Березовий

22.11.2022р

 

План-конспект уроку

з фізичної культури

для учнів 9 класу

 

 

 

Модуль:Міні-футбол (футзал).

 

Завдання уроку:

-  Навчання техніки ведення м’яча різними частинами стопи.

 - Повторювання техніки зупинки м’яча внутрішньої стороною стопи.

 

Мета уроку.

- Закріпити техніку ведення м’яча.

- Розвивати витривалість, спритність, швидкість, координацію рухів

 - Виховувати колективізм, волю до перемоги.

 - Сприяти рухової активності, прищеплювати інтересу до спортивних ігор

Тип уроку: комбінований.

 

Інвентар та приладдя : звичайний м’яч, фішки, секундомір, гаджети.

 

Місце проведення, програмне забезпечення: додаток Viber, Google Meet, власний YouTube-канал, AIMP -  муз супровід, KMPlayer – відео програвач

 

 

 

 

 

 

ПЛАН

Підготовча частина (10-12 хв.)

Основна частина (12-15 хв.)

Заключна частина (5-7 хв.)

 

ХІД УРОКУ

 

 

з/п

 

Зміст уроку

 

Дозування

 

 

Організаційно-методичні вказівки

 

О

П

С

І Підготовча частина 8-10 хв.

1.

1) Привітання. 

 

 

 

2) Бонусна система:

а)  Назвіть три гравця збірної України?;

б) Хто є діючим чемпіоном України з футболу?;

в) Де зараз проходить Чемпіонат Світу з футболу?

3) Завдання уроку.

4) Реп-Правила безпеки життєдіяльності на

 уроках фізичної культури.

 

 

 

 

 

 

 

5) Замір ЧСС за 10 с.

 

4 хв

4 хв

4 хв

  «Бажаю здоров’я!», відповідь жестом (руки в замок). Звернути увагу на зовнішній вид учнів, самопочуття перед уроком.

 «Хто відповідає на питання, додається бал до загальної оцінки уроку»

 

 

 

 

 

Підвищена увага

http://qrcoder.ru/code/?https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DPGZrl4kpDC0&4&0

https://www.youtube.com/watch?v=PGZrl4kpDC0

Звернути увагу на учнів з

підвищеною ЧСС.

2.

ЗРВ на місці та у русі (футбольний матч)

 

2.1 Перед грою у роздягальні

 В.п. - о.с.

1-4 Колові рухи головою ліворуч

5-8 праворуч

2.2 Налаштовуємося на гру

В.п. о.с., руки в сторони (імітуємо обіймання з партнерами по команді),

1- Плечі до гори

2- В.п

2.3 Виходимо на футбольне поле, махаємо правій та лівій трибуні

 Ходьба на місці

1-4 Колові рухи правою рукою в зап’ясті вправо

5-8 в ліво.

Теж саме лівою рукою

2.4 Тепер махаємо всьому стадіону

Ходьба на місці

1-4 Колові рухи правою рукою в плечовому суглобі вправо

5-8 в ліво.

Теж саме лівою рукою

2.5 Привітання капітанів

В.п.- о.с., руки в замок на груди

1-4 колові рухи в тазостегновому суглобі ліворуч

5-8 праворуч

2.6 Жеребкування м’яча

В.п. – о.с. руки на поясі

1-4  Колові рухи ступнею праворуч

5-8 ліворуч

Теж саме лівою ступнею

2.7 І Тайм ведемо м’яч

Помірний біг на місці

2.8 Просимо пас

Біг на місці, руки перед собою, колові рухи в ліктьовому суглобі до себе

2.9 Суперник робить підкат

Біг з високим піднімання стегна

2.10 Біжимо від суперника

Біг з закиданням гомілок назад

2.11 Удари по воротам (імітування)

Лівою крок, правою удар

2.12 ІІ тайм

Біг на місці

2.13 Контратака

Біг на місці з прискоренням

2.14 Удари ножицями

Ліва до гори (замах), правою удар (імітація)

2.15 Удар головою

Стрибок до гори , в польоті рух головою вперед

2.16 ГОЛ (радіємо)

Біг на місці руки в сторони

2.17 Захищаємося

Біг з нахилом тулуба назад, поступово переходимо на біг

2.18 Вибиваємо м’яч

1 - випад правою

2 - вихідне положення

3 - випад лівою

4 - вихідне положення

2.19 Нам б’ють штрафний, стаємо в стінці

В.п. – вузька стійка

1 – навшпиньки (вдих)

2 – на п’яти (видих)

2.20 Суперник пробив мимо
В.п. – о.с.

1 – права рука від чола до гори (вдих)

2 – В.п. (видих)

3 – ліва рука від чола до гори (вдих)

4 – В.п. (видих)

4 р.

 

 

 

 

 

 

5-6р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5-6р.

 

 

 

 

 

 

 

3-4р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 с.

 

 

 

20 с.

 

 

 

 

 

15 с.

 

 

15 с.

 

 

20 с.

 

 

 

 

20 с.

 

 

20 с.

 

 

 

20 с.

 

 

 

 

15 с.

 

 

 

20 с.

 

 

 

20 с.

 

 

 

 

4-5р.

 

 

 

 

 

 

 

5-6р.

 

 

 

 

 

 

 

4 р.

Виконуємо всі вправи на половину меньше

Виконуємо всі вправи на половину меньше

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Замість бігу виконуємо ходьбу на місці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Замість стрибків, гойдаємося з п’ятах навшпиньки

 

 

 

Звернути увагу на чітке й одночасне виконання організуючих вправ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Максимальна амплітуда рухів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чітке виконання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Повільний темп

 

 

Середній темп

 

 

 

 

 

Правильне дихання

 

 

 

 

 

Слідкуємо за координацією рухів

 

 

 

Середній темп

 

 

За командою максимальне прискорення

 

 

 

 

 

 

Звернути увагу на правильну поставу

 

 

 

 

 

 

Стежити за правильним положенням стопи та рухом рук

 

 

Не звиваємося з рахунку

 

 

 

 

 

 

 

Спину тримати рівно

 

 

 

 

Дихання поєднувати з рухами

 

 

 

 

 

 

 

ІІ Основна частина 10-12 хв.

1.

Теоретичні відомості. Правила БЖД

 

 

2 хв.

2 хв.

2 хв.

Слідкувати за правильністю виконання техніки

Screenshot_3.jpg

2.

Повторення техніки ведення м’яча 1 рік вивчення

1 хв.

45 с.

30 с.

Внутрішньою стороною стопи

3.

Повторення техніки ведення м’яча 2 рік вивчення

1 хв.

45 с.

30 с.

        Туда провою

 

         Назад лівою

4.

Повторення техніки ведення м’яча 3 рік вивчення

1 хв.

45 с.

30 с.

Туда зовнішньою стороною стопи

 

 

Назад внутрішньою стороною

стопи

5.

Повторення техніки ведення м’яча 4 рік вивчення

1 хв.

45 с.

30 с.

Разними частинами стопи, але однією ногою

6.

 

 

 

 

 

 

 

Техніка ведення м’яча 5 рік вивчення.
Дівчата – ведення навколо стійок (фішки) домінуючою ногою.

 Назад - не домінуючою ногою, щонайменше три дотику.

Хлопці – ведення навколо стійок (фішки) не домінуючою ногою.

Назад – в повільному бігу, домінуючою ногою, щонайменше три дотику.

 

 

 

 

 

 

3 хв.

2 хв.

1 хв.

Слідкуємо за поставою.
Нога торкається м’яча , переважно по середині.

Контролюємо м’яч.

http://qrcoder.ru/code/?https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DJv0cwXGZ9to&4&0

https://www.youtube.com/watch?v=Jv0cwXGZ9to

 

ІІІ Заключна частина 5-7 хв.

1.

Вправи на відновлення:

  • піднімання стегна руками в замок
  • Почергове закидання гомілок назад, тримаючи руками

1 хв.

 

30 с.

 

 

30 с.

1 хв.

 

30 с.

 

 

30 с.

1 хв.

 

30 с.

 

 

30 с.

 

Максимальне зусилля

 

Повільний темп

2.

Релаксація, Кінезіологічні вправи

  • В. п. - В.п. – о. с., руки вперед

Права рука – долонною вниз

Ліва рука – в кулак, великий палець до гори «показуємо клас»

(зміна положення жестів з поступовим прискоренням)

  • В.п. – о. с., руки вперед

Права рука – долонною вперед «даємо п’ять»

Ліва рука – в кулак, великий палець до гори «показуємо клас»

(зміна положення жестів з хлопками)

1 хв.

 

30 с.

 

 

 

 

 

 

 

 

30 с.

1 хв.

 

30 с.

 

 

 

 

 

 

 

 

30 с.

1 хв.

 

30 с.

 

 

 

 

 

 

 

 

30 с.

 

Знімаємо емоційну напругу

http://qrcoder.ru/code/?https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dre0uLuCcQQE&4&0

https://www.youtube.com/watch?v=re0uLuCcQQE

 

 

 

Підвищуємо розвиток координації рухів

3.

Міжпредментний зв’язок

 

Загадка на логічне мислення

30 с.

30 с.

30 с.

«Я дізнався, що за розкладом, у вас після фізкультури йде алгебра»

«Загадайте одне число від двох до дев’яти, додайте ще стількі ж, помножте на два, розділить на чотири, відмінусуйте те число що ви загадали, додайте вісім, додайте ще шість, відмінусуйте три. Відповідь одинадцять, скільки і гравців к команді

4.

 

 

Зворотній зв’язок

1 хв.

1 хв.

1 хв.

Враження та відчуття  учнів щодо уроку.

Що вони дізнались і де будуть пристосовувати отримання знання та навички на уроці.
 

5.

Вимірювання ЧСС за 10с.

 

30 с.

30 с.

30 с.

До 120 у/ хв.

6.

Оцінювання

 

 

30 с.

30 с.

30 с.

Оцінки виставляються в електронний журнал на платформі «Просвіта», за бажання можна перездати

http://qrcoder.ru/code/?https%3A%2F%2Fprosvita.net%2F&4&0

https://prosvita.net/

7.

Домашнє завдання.

 

 

 

 

 

30 с.

30 с.

30 с.

Техніка ведення м’яча ( зняти три спроби, та кращу надіслати в особисте.

Дізнатись про перший матч збірної України з футболу.

Аналіз чергового 15 туру чемпіонату України з футболу

 

docx
Додано
29 листопада 2022
Переглядів
768
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку