Урок " Мій робочий день"

Про матеріал

 активізувати та закріпити вивчений лексичний матеріал з теми «My day".

 тренувати навички вживання вивчених лексичних одиниць та мовних структур в усному мовленні;

 розвивати в учнів комунікативну активність: правильно та швидко реагувати на репліку співрозмовника та підтримувати бесіду;

 навчати учнів розповідати про свій робочий день,;

 розвивати в учнів вміння сприймати на слух та розуміти прослухане;

 тренувати навички письма;

 розвивати позитивну мотивацію до вивчення англійської мови;

Перегляд файлу

План-конспект відкритого уроку з англійської мови у 4-Г класі.

Підсумковий урок з теми «My day».

Вчитель: Грищук І.В.

Тема:    

My day

Мета уроку:

  • активізувати та закріпити вивчений лексичний матеріал з теми «My  day”.
  • тренувати навички вживання вивчених лексичних одиниць та мовних структур в усному мовленні;
  • розвивати в учнів комунікативну активність: правильно та швидко реагувати на репліку співрозмовника та підтримувати бесіду;
  • навчати учнів розповідати про свій робочий день,;
  • розвивати в учнів вміння сприймати на слух та розуміти прослухане;
  • тренувати навички письма;
  • розвивати позитивну мотивацію до вивчення англійської мови;
  • розвивати пізнавальні здібності: пам’ять, увагу, логічне мислення та сприйняття;
  • виховувати в учнів повагу один до одного, потребу в емоційній культурі, позитивне ставлення до навчання у школі, прагнення мати улюблений предмет, досягати успіхів у навчанні;

Наскрізні лінії :

  • підприємливість та фінансова грамотність : виявляє ініціативу у плануванні робочого дня
  • загальнокультурна : виявляє готовність до спілкування
  •  здоров'я та безпека: виявляє готовність дотримуватися здорового способу життя та правильного розпорядку дня.
  • громадянська відповідальність: виявляє відповідальне ставлення до своїх обов’язків

Тип уроку: урок узагальнення та застосування знань, умінь та навичок.

Обладнання:  проектор, слайдова презентація, наочний матеріал.

Хід уроку

І. Вступ. Організаційний етап.

1.1. Привітання.

Teacher:

- Good morning, pupils!

Pupils:

- Good morning, good morning to you!

  Good morning, good morning! We are glad to see you!

Teacher:

T: Nice to see you!

T: How are you?

Ps: We are fine, thanks. And you?

T: I am fine, thank you. Let’s start our lesson.

 

  • Sit down, please!

2. Фонетична розминка.

Let’s sing the song “Hello! Hello!”

Мотивація навчальної діяльності. Motivation

3. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today we have an unusual lesson, lesson-travelling. I think it’s a beautiful day

      today, so it’s a good time for travelling. Do you like travelling?

     First of all let guess a rebus and find out what is it! Look! There are 5 pictures. Name the first letters of these pictures and make up words.

Ps: M – monkey

      Y – yellow

      D – dog

      A – apple

      Y – yo-yo

So, the topic of our lesson is “ MY DAY”.

 During the lesson you will speak, read, write and sing.

Let’s repeat the words on the topic. Read and   translate it.

to get up – прокидатися

to have breakfast – снідати

to have lunch   – обідати

to have supper – вечеряти

to go to school – іти до школи

to come home – приходити додому

to go to bed – лягати спати

to play games– гратися в ігри

to do homework  – робити уроки

 to watch TV- дивитися телевізор

 

T: Look at the pictures.  What part of the day is it (morning, afternoon, evening)?

So, our day consists of morning, afternoon and evening.

Day

 

 

 

 

4. Повторення теми « What the time?»

We can’t live without clocks. Because it tells us the time.

Let’s sing a song  “What time is it?”

T: Let’s start our trip. We’ll have several stops.

    Oh, it’s 7 o’clock.. So, the first stop is “Morning”.

 What do you do in the morning?

 

    Match the words and write down missing letter.

W…sh

           g…t

c...ean

sch…ol

     a) go to

      b) teeth

      c ) up

       d) face

 

 

 

T: Children, it’s 2 o’clock. Our next stop is “Afternoon

     What do you do at home?

Let’s play game “ Broken sentence” . Make up three groups and make sentences with words .

  1. I have lunch at 3 o’clock
  2. I do homework
  3. I play with my friends 

5. Фізкультхвилинка.

Le’t have a rest , sing and actions.

6. Reading.

T: Oh, It’s 7 o’clock. Our next stop is “Evening

T: Do you like to read in the evening?

T: I’ve got a letter. It’s from Ann. Let’s read it and change the words.

Choose and write

            1) I___ at seven o`clock in the morning.

               a)  have dinner       b) get up     c) do lessons

           2) I ___ at 8.00 in the morning.

              a)  have breakfast        b) have lessons     c) have lessons

           3) I ___ at 10 o`clock.

             a) get up          b) clean teeth            c) have lunch

            4) I ___ at 4 o`clock.

              a) have  supper       b) do lessons       c) make my bed

            5) I ___ at 9 o`clock in the evening.

              a)  go to bed       b) wash my face     c) do lessons

 

   7.   Now let’s play the game “Find the words?”

dfkglmorningskdlfuifh

Fpkahbmbreakfastkltalf

hAjsklgurbclwash

Bcmldclean

Lfjdtemlhomeworknm

Djgloclockmvklflm

Ehflawatchlgdhkl

 

8.Заключна частина

Повідомлення домашнього завдання

Open your day books and write down your homework:

Your homework will be: to write about your   day and complete the clock.

 

 

9. Підсумки уроку

T: Well done! You have made a very good trip.

 

You are good pupils. Thank you for your work Good-bye

 

 

Рефлексія настрою

How are you feeling after the lesson?

 

 

 

 

 

 

 


1

 

doc
Додано
4 січня 2022
Переглядів
405
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку