Урок музичного мистецтва 11, для 1 класу НУШ до підручника Т.Рубля

Про матеріал
Розробка уроку музичного мистецтва #11 на тему:"Парад моїх улюбленців" для 1 класу НУШ до підручника Т.Є.Рубля
Перегляд файлу

 

 

 

 

 

 

 

Конспект уроку 

музичного мистецтва

для 1 класу

(до підручника Т.Є.Рубля, Т.Л.Щеглова, І.Л. Мед)

 

 

 

       вчитель музичного мистецтва

Старокостянтинівського НВК

«Спеціалізована школа І ступеня, гімназія»

імені Героя України С.М. Бондарчука

Мороз Н.І.

 

 

 

 

 

 

Урок №11

ТЕМА : Парад моїх улюбленців

 Мета :

навчальна: ознайомити учнів з поняттям «марш»,

розвивальна: розвивати творчу уяву, фантазію, ритмічність.

виховна:    виховувати  інтерес до музики.

Музичний  матеріал:  «Запорізький марш» Є.Адамцевич, «Ляльковий марш» І.Парфенов. Пісня «Гарний танець гопачок»

Наочні посібники: ілюстрації до даної теми.

Обладнання: фонохрестоматія, музичний інструмент (фортепіано),ТЗН (ноутбук); відеозаписи музичних творів

Тип уроку: комбінований

 

 

Хід    уроку:

Учні заходять до класу під український народний танець  «Гопак»

I . Організаційний момент

Перевірка готовності класу до уроку

 Музичне вітання

  D:\ШКОЛА\ДОКУМЕНТАЦІЯ\Вітання\JqaHQtp3KVM.jpg

ІІ. Актуалізація опорних знань

-Що таке гопак? Чому він має саме таку?

- Які танці ви ще знаєте?

-Який характер музики у вальсі?

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

Скільки іграшок на світі!

Ними люблять гратись діти.

Ляльки, машинки і зайчики,

Ведмедики, кубики, м’ячики –

Усі стали дружно в ряд,

Бо зібрались на парад.

 

ІІІ. Основна частина

Слухання музики

Марш- це музика із чітким ритмом, під яку можна крокувати. Під маршову музику козаки йдуть у похід, команди футболістів виходять на гру, а солдати шикуються на військовий парад. Марші бувають   військові, дитячі, урочисті, козацькі.

      C:\Users\asus\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\Screenshot_2019-10-30-12-42-23-851_com.google.android.googlequicksearchbox.png      C:\Users\asus\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\Screenshot_2019-10-30-12-35-46-473_com.google.android.googlequicksearchbox.png

 

Слухання музики «Запорізький марш» Є.Адамцевич, «Ляльковий марш» І.Парфенов

- Що ви уявили під час слухання музики?

- Який настрій музики?

 

Фізкультхвилинка «Ми крокуємо уміло»

 

 

Вокально-хорова робота

Розспівування

C:\Users\asus\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\Screenshot_2019-10-30-20-00-58-586_com.google.android.googlequicksearchbox.png

Слухання пісні «Гарний танець гопачок»

Розучування пісні «Гарний танець гопачок» (виконання з танцювальними рухами)

 

ІV. Підсумок уроку

- Які настрої ви відчули у тих маршах, які звучали сьогодні на уроці?

-   Чим вони відрізняються один від одного?

 

 

docx
Додано
30 жовтня 2019
Переглядів
2166
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку