Не можу видалити даний матеріал, він містить помилки. Прошу вибачення! Оновлений матеріал у наступній публікації.Розробка уроку з музичного мистецтва для 1 класу НУШ на тему: "Домашні улюбленці" до підручника Т.Є. Рубля
Конспект уроку
музичного мистецтва
для 1 класу
(до підручника Т.Є.Рубля, Т.Л.Щеглова, І.Л. Мед)
вчитель музичного мистецтва
Старокостянтинівського НВК
«Спеціалізована школа І ступеня, гімназія»
імені Героя України С.М. Бондарчука
Мороз Н.І.
Урок №21
ТЕМА : Домашні улюбленці
Мета :
навчальна:розширити знання учнів про тварин, які живуть поруч з людиною; надати уявлення про те, як образи тварин використовують у музиці.
розвивальна: розвивати ритмічний слух, увагу, вміння висловлювати свою думку та почуття;
виховна: виховувати любов до музики, повагу до тварин та дбайливе ставлення до них.
Музичний матеріал: В.Сокальський «Пташка». К.Сен-Санс «Карнавал тварин» І.Кириліна «Засмутилось кошеня»
Наочні посібники: ілюстрації до даної теми, портрет В.Сокальського
Обладнання: фонохрестоматія, музичний інструмент (фортепіано),ТЗН (ноутбук); відеозаписи музичних творів
Тип уроку: комбінований, урок введення у тему
Хід уроку:
Учні заходять до класу під музику І.Кириліної «Засмутилось кошеня»
I . Організаційний момент
Перевірка готовності класу до уроку
Музичне вітання
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
- Сьогодні ми поговоримо про домашніх улюбленців.
Для багатьох людей домашні тварини стають членами сім»ї та частиною життя. Домашні улюбленці є найкращими ліками від нудьги та поганого настрою. (демонстрація картинок з домашніми тваринами)
Яких іще свійських тваринок ви знаєте? Можливо у вас є домашній улюбленець або ви про нього мрієте. Опишіть його (відповідь дітей)
ІІІ. Основна частина
Слухання музики
Екзотичні птахи теж є домашніми улюбленцями. Їх співу радіють і дорослі, і діти.
Український композитор В.Сокальський написав музичний твір «Пташка»
Слухання музики В.Сокальський «Пташка»
Фізкультхвилинка «Пташка»
Вокально-хорова робота
Розспівування
Слухання і розучування пісні «Засмутилось кошеня» І.Кириліної
(Виконання пісні у ролях)
ІV. Підсумок уроку
• З якими народними піснями ви ознайомилися?
• Яку музику слухали?