Урок '' My Homeplace''

Про матеріал
розробка уроку по темі ''My Homeplace" за підручником О. Карпюк 4 клас НУШ.Учні опрацьовують нову лексику уроку, формують навички вживання структури There is/are та продовжують формувати навички читання та письма.
Перегляд файлу

Конспект уроку з теми: “My Homeplace”

            Вчитель: Малунова О.А.

4 клас              

Мета: практична: активізація використання лексичних одиниць за темою « Мій дім», розвивати діалогічне та монологічне мовлення учнів, розвивати навички аудіювання, читання, письма, тренувати вживання структури  there is/there are.

 Розвиваюча: розвивати логічне мислення, мовну  здогадку, уяву, здібність самостійно планувати мовленнєві дії.

Освітня: вчити учнів мовленнєвої  взаємодії, використовувати вивчені граматичні структури в мовленні.

Виховна: виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, доброзичливу атмосферу у класі, почуття поваги до навколишнього середовища.

Тип уроку: комбінований

Обладнання: підручник, аудіозапис, малюнки предметів, флешкартки граматичних структур.

                                      Хід уроку

1.Організаційна частина

   1.Привітання

    Good morning, children! I’m glad to see you! How are you?

So, all pupils are in good mood. Let’s start our lesson.

2. Warming up

Where do you live?            Is it a big town?

Is your street long or short?        Do you live in a house or a flat?

What’s your address?              Is your house big?

Is your house old?                  What  colour  is your front door?

3. Повідомлення  мети та завдань уроку.

Today we go on learning new words about the house. We will read and talk a lot. Let’s start.

a).Phonetic drills   Ex.1, p.33

    Listen and repeat after me together.

b).Make up word combinations with new words.

      Walk                               block of flats

      Live                                 balcony

      Play                                flowerbed

      Hide                               behind

      Buy                                 upstairs

      Go                                   yard

      Look after                     downstairs

       Clean                            flat

c)  Brainstorming - Say what it is.

1) A place where we grow flowers.

2) A place where we can walk with friends.

3) A place where we can live.

4) A place where we can admire the view.

5) A thing we use to go up or down.

4. Reading    Ex.2, p.33

5. Фізкультхвилинка

   T: Let’s have a rest<Put your right arm in>

                                     From Chatterbox 1

6. Speaking

   a) Make up sentences about your classroom using grammar structure there is/there are

1. ………..3 windows in our class.

2. ………..16 desks in it.

3. ………..one whiteboard in it.

4. ………..23 chairs  in it.

5. …………a teacher’s table in the class.

6. ………..many flowers in it.

7. …………one door in the class.

   b) Tell the class about your house or flat.

        Ex.4,p.33

7. Розвиток навичок письма, вживання прикметників.

    Робота з Workbook

8. Summing up. Home  Assignment.

      Ex. 3, p.33( wr.)

Your marks for the lesson are………..

Thanks for work. Have a nice day.

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Черненко Тетяна Валеріївна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0