Урок на тему:"Sport in my life"

Про матеріал
Відкритий урок на тему: "Sport in my life" Цілі уроку: практична – ознайомити з новими лексичними одиницями з теми “Sport”; удосконалювати навички ознайомлювального читання; формувати фонетичні (артикуляційні та інтонаційні) навички говоріння, репродуктивні лексичні навички говоріння на рівні фрази/понадфразової єдності; соціокультурна – сформувати готовність до взаємодії та досягнення взаєморозуміння з представниками іншої культури; розвивальна – розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію ліцеїстів; розвивати оперативну і довготривалу пам'ять; розвивати гнучкість мовленнєвого апарату ліцеїстів; виховна – виховувати усвідомлення важливості занять спортом як складової здорового способу життя. Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Перегляд файлу

ВІДКРИТИЙ УРОК В 6-Б КЛАСІ ЗА ТЕМОЮ:

 “Sport in Our Life”                                                                                 (07.12.2022 р.)

 

Цілі уроку: практична – ознайомити з новими лексичними одиницями з теми “Sport”; удосконалювати навички ознайомлювального читання; формувати фонетичні (артикуляційні та інтонаційні) навички говоріння, репродуктивні лексичні навички говоріння на рівні фрази/понадфразової єдності;

соціокультурна – сформувати готовність до взаємодії та досягнення взаєморозуміння з представниками іншої культури;

розвивальна – розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію ліцеїстів; розвивати оперативну і довготривалу пам'ять; розвивати гнучкість мовленнєвого апарату ліцеїстів;

виховна – виховувати усвідомлення важливості занять спортом як складової здорового способу життя.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

 

Оснащення уроку:  підручник, робочий зошит, дидактичний (роздатковий) матеріал, унаочнення (малюнки видів спорту), технічні засоби навчання, авторська презентація Microsoft Power Point.

 

 

ХІД УРОКУ

 

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. привітання та повідомлення теми та мети уроку

T: Good morning, dear pupils! I am glad to see you at our lesson. I am sure you are ready for active work. Today as you see we are going to speak about the sport.

СЛАЙД 1

 How are you?

Sts: I am well, good, bad, so on.

 

2. введення в іншомовну атмосферу СЛАЙД 2

T: I want to start our lesson with a proverb: «A sound mind in a sound body.»

( В здоровому тілі, здоровий дух.)

 What should you do to be in a good form and to have a good mood?

Sts: We should do morning exercises, go in for sport.

T: So, you are quite right and today we are going to speak about sport in our life. We’ll remember the names of different sports and games and discuss the importance of sports in our every day life.

Lets look at the  Mind map and see how sport helps us in everyday life.

 СЛАЙД 3

 

 

4. Перевірка домашнього завдання

Your homework was to draw pictures about your favourite sport and to retell about it.

II. Основна частина уроку

  1. Введення нового лексичного матеріалу по темі.   СЛАЙД 4

а) Подання нових слів по темі. Учні за вчителем повторюють назви видів спорту.

Вправа 1 ст. 78

б) Робота на картках у групах. Учні повинні поєднати назви видів спорту з малюнками на яких зображено спорт. ( КОЛО З МАЛЮНКАМИ)

 

 

  1. LІSTENING. “ What kind of sport is it?” СЛАЙД 5

Учитель читає опис видів спорту, а учні слухають і відгадують.

 1. It is a team game. Men and women, girls and boys can play it. The players have a ball and play it with their hands. There are six players in each of two teams.                                             VOLLEYBALL

                                                                                                                                       

2. It is a very popular game in England and in Ukraine. Both men and women can play it now. The players kick the ball with their feet; they must not touch the ball with the hands. The game lasts 90 minutes and has two halves. The players try to score a goal.

                                                                              FOOTBALL

                                                                                                                                     

    3. It is one of the most popular games in the world. It belongs to winter kinds of games, only men and boys play it. Many people like to watch this game on TV. The players skate on the ice, they use special sticks.   

                                                                                  HOCKEY                                                   

                                                                                                                          

4. It is a very beautiful kind of sport. The sportsmen do some exercises and dance to the music on the ice. The dancers have very nice costumes on.                                                                         FIGURE SKATING

                                                                                                                           

5. This game was first played in the USA. Each of the two teams has five players. They bounce the ball on the floor up and down with one hand. They try to throw the ball into the basket of the opposite team.

                                                                               BASKETBALL

 

 

  1. GRAMMAR PRACTICE

а) Відпрацювання лексико-граматичного матеріалу.

Учитель розповідає правила вживання слів PLAY, DO AND GO  з видами спорту.

 

Use the verbs:

 

GO -  if you speak about sports ending ing, activities you can do alone.

Ex.: go swimming, go running, go cycling.

PLAY -  if you speak about ball games and chees; with any competitive game.

Ex.: Play football, play chess.

DO -  if you speak about other sports, it is used for recreational activities.

Ex.: Do athletics, do yoga, do judo.

 b) Учні отримують баскетбольні мячики з написаними видами спорту. Вони повинні покласти їх у відповідні кошики, на яких написані слова PLAY, DO, GO.

 

 

 

 

  1. READING. TEXT “ SPORT IN OUR LIFE”. СЛАЙД 8

 

Подання тексту для читання.

Children read and translate the text “ Sport in our life”.

           Ex. 3 p. 79

  1.  Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання. Бесіда з учнями.

T: Look at the pictures on page 79 and say what sports you can see there. Which of these sports are… — winter sports? — summer sports? — mostly for boys/girls? — popular in our country?

2)     Reading. Етап читання. Учні читають текст вправи ланцюжком.

 

  1. Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту. Впр. 4 (с. 79). Учні по черзі читають речення й доповнюють їх інформацією з тексту.

 

  1. Writting. СЛАЙД 7

Учні виконують завдання на картках

 Match first part with the second to make up sentences

 

 

 

 

IIІ. Заключна  частина уроку

  1. Підведення підсумків уроку. Self- monitoring

  1. Домашнє завдання. Homework