Урок на тему "Театр "Глобус". Шекспір"

Про матеріал
Урок розроблений за підручником Карп'юк. Метою є повторити ЛО теми, розвивати навички аудіювання, усного мовлення; розширити знання про видатних письменників Англії, про Шекспірівський театр «Глобус»; розвивати аналітичне мислення, увагу, зорову та слухову пам*ять; виховувати повагу до мистецьких традицій англомовних країн, високу культуру спілкування.
Перегляд файлу

 

 

 

 

 

Відкритий урок

з англійської мови

у 7 класі на тему:

Театр «Глобус»

 

 

C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\globe\logo-e1458721531101.png 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дата:

Тема: Кіно і театр

Підтема: Театр «Глобус»

Цілі:

практичні: повторити ЛО теми, розвивати навички аудіювання, усного мовлення;

освітні: розширювати знання про видатних письменників Англії, про Шекспірівський театр «Глобус»;

розвивальні: розвивати аналітичне мислення, увагу, зорову та слухову пам*ять;

виховні: виховувати повагу до мистецьких традицій англомовних країн, високу культуру спілкування.

Обладнання:  картки з кросвордом, фішки для оцінювання, копії підручника з теми,  відеозапис, театральні буклети, плакат театру Глобус.

Схематичний план уроку

  1. Організація класу – 2 хв.
  2. Фонетична розминка – 6 хв. (Гра «Не збийся з ритму»)
  3. Повторення прикметників. Кросворд – 6 хв. 
  4. Розвиток навичок аудіювання. Перегляд навчального відео про біографію Шекспіра - 7 хв.
  5. Розвиток навичок письма – 7 хв.
  6. Розвиток навичок усного мовлення. Робота з театральними буклетами – 8 хв.
  7. Перегляд п*єси «Гамлет» - 6 хв.
  8. Підсумки. Оцінювання. Домашнє завдання – 3 хв.  

 

 

 

 

Хід уроку

1. Greeting. How are you? Are you ready for the lesson? Show me your exercise books, show me your vocabularies. (Перевірка готовності до уроку).

2. Open your vocabularies and revise quickly the words to our topic. What is our topic by the way? (Cinema and theatre). Let’s play the game now. (Гра: учні запам*ятовують комбінацію: два рази плескаємо по столу, піднімаємо руки вгору – називаємо ланцюжком по слову, плескаємо два рази в долоні, два рази клацаємо пальцями, і т.д. Хто збився чи не знає слова – вибуває з гри).

3. … is the winner and she gets a card for this. For each correct answer you will get a card today and at the end of the lesson count them. Now look at the board and guess who it is. (William Shakespeare). Take the cards, do the crossword and complete the sentence: He is…. (the picture and the pattern is on the board). (За кожну вірну відповідь на уроці учень отримує фішку, наприкінці уроку вони підраховуються і виставляються відповідні оцінки. Визначаємо найактивнішого).

4. Now tell me why Shakespeare is so famous. Let’s look a video about him and be ready to answer my questions.

- When William was born?

- How many sisters and brothers does he have?

- What is the name of his theatre?

- Who played on the stage: men or women?

(Перегляд навчального відео. Для перевірки розуміння побаченого ставляться запитання. Далі для закріплення інформації учням пропонується наступна вправа: доповнити текст про Шекспіра. Робота виконується в парах або групах).

5. Let’s see how well you have listened about the Globe. Take the cards and complete the text. Do it in pairs and very quick.

Read what you have. Check.

6. Shakespeare played in The Globe. What theatre have you visited? (Nizhyn Academic Ukrainian Drama Theatre of M. Kotsubinsky). Take the leaflets and find the plays where we still can go.  Find their translations on the board.

Яку виставу можуть відвідати учні насправді, можна дізнатися з брошур Ніжинського театру ім. Коцюбинського. Перекладаємо назви вистав англійською. Ділимося, хто яку виставу бажає відвідати.

7. What play would you like to watch?

Pattern: I would like to watch….

Would you like to watch a Shakespear’s play? What plays do you know? Let’s watch one of the play. It is called Hamlet. Have you heard about it? Be ready to summarize it in Ukrainian.

Знайомство з п*єсами Шекспіра. Перегляд адаптованого для дітей скорочення вистави «Гамлет». Перевірка розуміння: переказ твору українською.

8. Let’s make a conclusion. Today we have learned about… We have revised….

Let’s go to the board and write as many words connected with the Globe as we can.

Підбиття підсумків: пишемо навколо малюнку з театром «Глобус» слова з теми «Театр».

Let’s now count how many “Willies” you have got.

Your marks for today…

Next time we will write a test. So make up 5 questions to your classmates about the Globe with our active words.

If we have some time, let’s relax after a difficult lesson. Close your eyes, relax and listen. (Meditation).

Якщо залишається час наприкінці уроку – розслабляємося та медитуємо за допомогою аудіо запису для дітей, наповнюємо себе позитивними емоціями після насиченої роботи на уроці.

The lesson is over. Have a nice day.

docx
Додано
15 січня 2021
Переглядів
1417
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку