Урок на тему "Їжа". Вивчення конструкцій there is, there are/

Про матеріал
Орієнтація в місті. Цікаві місця. Розвиток навичок писемного мовлення. Мета: повторити й активізувати лексичний та граматичний матеріал теми, закріпити вживання граматичних структур there is/ there are в усному і писемному мовленні, практикувати в аудіюванні, продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення, тренувати у писемному мовленні, виховувати цікавість, увагу .
Перегляд файлу

Дата: 10.04.2019

6-А клас

План уроку

Тема: Ось ми!

Підтема: Орієнтація в місті. Цікаві місця. Розвиток навичок писемного мовлення.

Мета: повторити й активізувати лексичний та граматичний матеріал теми,

закріпити вживання граматичних структур there is/ there are в усному і писемному мовленні, практикувати в аудіюванні,

продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення, тренувати у писемному мовленні,

виховувати цікавість, увагу .

Обладнання: підручник, зошит, картки для самостійної роботи, наочний матеріал, комп’ютер, аудіо записи.

Хід уроку:

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання

T: - Good morning, students. I’m glad to see you. Sit down, please.

2. Повідомлення теми та мети уроку

T: - The topic of our lesson is City. Asking for Location and Giving Directions. Writing skills.

T: Today we are going to speak about location in the city, famous places.

You will revise words, listen to the texts and discuss them, do exercises and practice your reading, speaking and writing skills. You’ll learn how to write article. Let’s start!

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Let’ listen and sing a song.

SB: p.45 Ex.12.

T: First you listen and complete the song. Then we check and sing it together.

ІІ. Основна частина уроку

1. Активізація лексичного матеріалу.

T: In this task you should put words into correct order.

  1. stsimech- chemist’s
  2. ‘skerba – baker’s
  3. buterch’s – butcher’s
  4. ketmarersup – supermarket
  5. koobshop – bookshop
  6. bnka – bank.
  1.   Аудіювання.
    1. SB: p.40 Ex.19(a).

T: Listen and fill in the missing words, then listen again and read. 

  1. SB: p.40 Ex.19(b).

T: In pairs, act out similar dialogues.

3. Повторення граматичного матеріалу: конструкції there is\ there are та артиклю a\an, the.

      a) учні розповідають про правила вживання конструкцій та артиклів.

      b) завдання на роздруківках.

  1. There's ______angel on the top.
  2. There are ______ornaments on the tree.
  3. Are there ______lights on the tree?
  4. There isn't ______Christmas tree in the house.
  5. There's ______ jam on the wooden table.
  6. Is there  ______bread in the basket?
  7. There aren't  ______ vegetables in the fridge.

 

  1. WB: p.76 Ex.8. ( учні поділяються на 2 команди і по черзі складають речення за зразком).

4. Розвиток новичок писемного мовлення. Writing an article about a place.

               1) SB: p.40 Ex.23(a). Пояснення вчителя щодо вживання сполучників and, with, or.

               2) SB: p.40 Ex.23(b).

T: Now you should read the article and fill in  and, with, or.

3) SB: p.41 Ex.23(c).

T: Read the article again, and then read the sentences 1 to 4 and fill in the correct word from the list.

               4) SB: p.41 Ex.23(d).

T: Very well. Now look at ex.23(d). Look at the table. In this task you should complete the table. (учні самостійно доповнюють таблицю та 3-4 учні читають, що вони написали).

               5) SB: p.41 Ex.24.

T: complete the phrases below with the correct adjectives.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
24 січня 2020
Переглядів
634
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку