Клас: 7
Тема: Охорона здоров’я
Підтема: У лікаря.
Мета: освітня:
розвивальна:
виховна:
Тип уроку: комбінований;
Форми і методи: робота в парах, робота в групах, «Мозковий штурм», «Незакінчене речення», «Коло ідей», «Мікрофон», рольова гра.
Обладнання: картки для роботи в групах та парах, роздатковий матеріал, мультимедійні засоби навчання, мультимедійна презентація ( власна розробка), відеосюжет «У лікаря».
Перебіг уроку
I) Введення в іншомовну атмосферу:
1) Організаційний момент. Бесіда з класом.
2) Фонетична розминка:
а) Відпрацювання звука: ea – [e] : health, wealth, heady, ready .
б) Match two parts of English proverbs, think of the equivalents in your native language for each of them. ( Самоперевірка ).
в) What do you do to be healthy? Прийом «Мозковий штурм».
3) Повідомлення теми і мети. Мотивація.
II) Основна частина уроку:
1) Розвиток навичок аудіювання:
1.1. Активізація вживання лексичних одиниць з теми.
(«Незакінчене речення»).
Complete the sentences with the words: coughs, headache, broke, sore throat, toothache
1.2. Перегляд відеосюжету “At the Doctor’s”.
1.3. Робота в групах. ( Інтерактивна вправа «Коло ідей»).
Answer the questions:
1) Must a man be born a good doctor or can he learn to become one?
2) What’s more important in a good doctor: knowledge, talent or experience?
3) Do you want to be a doctor? Why (why not)? Is there anyone in your group who wants to become a medical student?
2) Розвиток навичок говоріння:
2.1. Робота в парах:
а) Контроль домашнього завдання;
б) Рольова гра «At the doctor’s».
3) Розвиток граматичних навичок та навичок письма:
3.1. Повторення утворення та вживання минулого доконаного часу;
3.2. Виконання граматичних вправ ( Учням пропонуються вправи з різним типом складності за вибором).
Match the column A to the column B to make correct sentences (2b.)
A B
Put the verbs in brackets into the correct form (3b.)
1) My mother… (to call) in the doctor before I…( to come).
Translate into English (4b.)
III) Заключна частина уроку:
2) прокоментувати прислів’я (на вибір)*;
3) повторити утворення та вживання минулого неозначеного часу (с.203). Скласти 3 речення в даному часі, використовуючи лексику теми.
3) Оцінювання.