Урок "Повторення вивченого з теми "Табличне додавання і віднімання чисел у межах 10""

Про матеріал
Пропоную розробку уроку з математики у 1 класі на тему"Табличне додавання і віднімання чисел у межах 10".
Перегляд файлу

Урок математики у 1-му класі.

 

Тема:  Повторення вивченого з теми «Табличне додавання і віднімання чисел у межах 10».

 

Цілі:  Закріплювати вміння додавати та віднімати числа в межах 10, удосконалювати навички усних обчислень, вміння розв'язувати задачі  вивчених видів. Перевірити рівень знань, умінь і навичок учнів. Розвивати логічне мислення, уяву, спостережливість, математичні здібності. Виховувати охайність культуру запису, інтерес до математики.  

Обладнання:  презентація.

 

Хід уроку.

 

    І.Організація класу

Продзвенів уже дзвінок,

Починається урок.

Приготуйте без мороки

Все, що треба до уроку.

Книжку, зошит, ручку, олівці.

Приготувались?

Молодці!

Все у нас уже на місці,

Залишилось тільки сісти!

Сядьте дітки всі гарненько,

Руки покладіть рівненько.

Голову вище підніміть,

Плечі свої розведіть.

Всі на мене подивіться

І приємно посміхніться!

 

ІІ. Перевірка рівня засвоєння змісту навчального матеріалу.

 

І. Усний рахунок. Встав пропущене число.

Результат пошуку зображень за запитом встав пропущене число 1 клас

 

2.  Задачі-вірші.

1.

Результат пошуку зображень за запитом віршовані задачі 1 клас

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Результат пошуку зображень за запитом віршовані задачі 1 клас

3.

Результат пошуку зображень за запитом віршовані задачі 1 клас

 

 

4.

Результат пошуку зображень за запитом віршовані задачі 1 клас

3. Робота у групах. Гра «Кращий обчислювач».

Хто швидше обчислить?

 

Результат пошуку зображень за запитом розташуй числа від найбільшого до найменшого в межах 10 1 клас

 

 

 

 

 

4. Каліграфічна хвилинка . (Робота в парах).

 


Знизу кружечок, а зверху – гачок.
Сусідка у неї – п’ятірка завзята,
Вгадайте, як незнайомку цю звати?
(Шість, шістка)

 

Два кільця без кінця,
Усередині – без цвяха.
Якщо я перегорнусь,
То ніяк я не змінюсь.
(Вісім)

 

Раз гачок і два гачок,
А між ними — язичок.
Цифра нас зачарувала.
Ну а ми її впізнали.
(Три)

 

Шістку вмить переверни
Вниз хвостом і розкажи,
Нову цифру як назвати?
Можеш зразу відгадати?
(Дев’ять)

Дуже схожа на косу.
Та косить вона не може.
Хто її не хоче вчити,
Хай іде траву косити.
(Сім)

 

Цифра ця – мов гак на автокрані,
Що вантаж підносить плавно.
(П’ять)

Прочитайте, будь ласка, які цифри ви записали. ( 6, 8, 3, 9, 7, 5)

- А тепер обміняйтесь зошитами з сусідом по парті, виберіть у сусіда одну цифру-королеву і вдягніть їй корону.

 

ІІІ. Фізкультхвилинка «Вверх-вниз»

https://www.youtube.com/watch?v=pcLMi59Pqhw

 

IV. Робота над задачами.

 

  1. Складіть задачі за схемами і розв’яжіть.

Результат пошуку зображень за запитом склади і розвяжи задачу 1 клас

 

 

  1. Результат пошуку зображень за запитом склади і розвяжи задачу 1 клас

 

 

V. Гра «Виправ помилку»  (у групах).

 

Результат пошуку зображень за запитом виправ помилку вирази з помилками 1 клас

 

VI.

 

Результат пошуку зображень за запитом геометричний матеріал 1 клас

 

Накресліть фігуру, у якої 3 сторони, 3 вершини, 3 кути.

 

VII. Підсумок уроку.

Гра «Мікрофон»

- Чи був для вас урок корисним?

- Чи потрібно було навчатись?

- Чи досягли ви певного успіху?

- Яка робота сподобалась найбільше?

-Оцініть свою роботу на уроці смайликами.

Результат пошуку зображень за запитом смайлики для оцінка роботи на уроці

 

docx
Пов’язані теми
Математика, Розробки уроків
НУШ
Додано
17 березня 2020
Переглядів
1654
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку