Конспект уроку з теми "Площа трикутника" 8 клас з розглядом задач ЗНО попередніх років на етапі актуалізації знань і вмінь. Конспект уроку з теми "Площа трикутника" 8 клас з розглядом задач ЗНО попередніх років на етапі актуалізації знань і вмінь. Задачі спираються на формулу площі трикутника і площі прямокутних трикутників. Другий урок на протязі якого розглядаються формули площі рівностороннього трикутника і площі ромба. Мета: домогтися засвоєння учнями формули площі трикутника й наслідків з неї. сформувати вміння: • відтворювати зміст вивчених формул; • записувати формули відповідно до заданих позначень елемен¬тів трикутників; • застосовувати вивчені формули до розв'язування задач.
Тема. Площа трикутника
Мета: домогтися засвоєння учнями формули площі трикутника й наслідків з неї.
сформувати вміння:
Тип уроку: Застосування вмінь та навичок.
Наочність та обладнання: Презентація до уроку та обладнання.
Хід уроку
I. Організаційний етап
II. Перевірка домашнього завдання
Перевірити розв’язання задач (учні виконують самоперевірку)
ІІІ. Формулювання мети і завдань уроку
Сьогодні на уроці ви будете застосовувати формули площі трикутника для розв’язування задач та дізнаєтесь про ще 2 формули наслідки.
IV. Актуалізація опорних знань
- Які властивості має рівносторонній трикутник?
- Які властивості має ромб?
Як знайти площу паралелограма і прямокутника?
-Сформулюйте теорему про площу трикутника.
-Сформулюйте наслідок про площу прямокутного трикутником.
V Вдосконалення знань вмінь і навичок
V. Засвоєння знань
VI. Формування умінь і навичок
№№ 737 (розглянути розв’язання опорної задачі)( А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір)
№ 744
VII. Підсумки уроку
VIIІ. Домашнє завдання
ДЖЕРЕЛА
https://testportal.gov.ua/testy-mynulyh-rokiv
https://zno.osvita.ua/mathematics
1