Урок Приємно познайомитись.

Про матеріал
Розробка уроку для 1 класу "Приємно познайомитись." Продовжувати вчити вітатись, прощатись; Продовжувати вчити учнів користуватись з підручником та картками; Розвивати увагу та вміння аналізувати;т Розвивати мовну компетенцію; Виховувати культуру спілкування, повагу до однолітків.
Перегляд файлу

Тема 1: Моя сімя і друзі.

Підтема: Приємно познайомитись.

Клас: 1

Урок №2

Дата:

Мета: - Продовжувати вчити вітатись, прощатись;

  • Продовжувати вчити учнів користуватись з підручником та

           картками;

  • Розвивати увагу та вміння аналізувати;
  • Розвивати мовну компетенцію;
  • Виховувати культуру спілкування, повагу до однолітків.

Мовний матеріал: Ні! Hello! Good morning! Nice to meet you! Goodbye! Вчити літери Aa and Bb.

Тип уроку:

Обладнання: підручник, картки з робочого зошита, іграшка Бібо, компютер.

Хід уроку.

І Початак уроку.

  1. Привітання.

Good morning, children. Nice to meet you! Доброго ранку діти! Я рада вас бачити!

А тепер ви привітайтесь зі мною. Як ми можемо привітатись на англійській мові? – Good morningДоброго ранку!

                                 Hi! Hello!  - Привіт!

Правильно діти, а ще ми можемо привітатись пісенькою. Підспівуйте мені.

(відео Good morning – І частина)

Good morning!

(Good morning!)

How are you!

(How are you!)

It so nice to have you here with me today!

Good morning!

(Good morning!)

How are you!

(Just fine)

Howdee, how do you do,

Hello, Good day!

  1. Щоб сказати на англійській мові – Я рад вас бачити треба сказати Nice to meet you! Повторіть за мною. Nice to meet you! - Я рад вас бачити. Молодці!

Я нагадаю вам, що мене звуть Катерина Сергіївна. – I am Katerina Sergeevna, а це мій друг Бібо. I am Bibo. Та сьогодні Бібо вам розповість казочку про язичка. А ви уважно слухайте та повторюйте все, що він каже.

  1. Фонетична зарядка. Жив собі Язичок. Та жив він не в звичайному будинок, а будинок був такий як наш ротик. Стіни цього будиночка були щічки, стеля – це ньобо, а підлога – це було підборіддя.

C:\Users\Администратор\Desktop\20140727_170101.jpg

Ось Язичок дуже любив сидіти на підлозі та грати з різними звуками. Наприклад, [t]- [d], [t]- [d], [t]- [d]

                     [k]-[g], [k]-[g], [k]-[g],

                     [s]- [ θ ], [s]- [ θ ], [s]- [ θ ],

                     [z]- [ ð ], [z]- [ ð ], [z]- [ ð ],

                     [l]-[n], [l]-[n], [l]-[n].

Раптом Язичок почув, що за вікном розігралась велика буря, подув сильний вітер та по підвіконня закрапали крапельки. [p]- [p]- [p], крапелька закрапали дуже швидко [p-p-p-p-p-p].

C:\Users\Администратор\Desktop\20140727_170130.jpg

Язичок почув як за вікном заухкала сова [u]-[u]-[u];

C:\Users\Администратор\Desktop\20140727_170210.jpg

Поруч пробіг їжачок [f]-[v], [f]-[v], [f]-[v];

C:\Users\Администратор\Desktop\20140727_170408.jpg

Замукала корова [m]-[m]-[m];

C:\Users\Администратор\Desktop\20140727_170513.jpg

Заричала собака [r]-[r]-[r]

C:\Users\Администратор\Desktop\20140727_170528.jpg

Повз будиночок пробігли два жуки [d]- [ d3 ], [d]- [ d3 ], [d]- [ d3 ];

C:\Users\Администратор\Desktop\20140727_170552.jpg

Загоготали гуси [g]-[g]-[g].

C:\Users\Администратор\Desktop\20140727_170615.jpg

Язичок заснув, а коли прокинувся, то від бурі не залишилось і сліду.

 

А що буду далі з язичком, ви дізнаєтесь наступного разу.

ІІ Основна частина.

  1. Ось які ми молодці. Ми повинні згадати які літери ми вивчили на тому уроці. Aa, Bb. Ми повинні продовжити нові літери/

Cc C:\Users\Администратор\Desktop\англ алфав\english-alphabet-cards-1_14 - копия.jpg Cc is for car. З літери Сс починається слово машина.

Звук цієї букви [s]-[s]-[s]     та     [k]-[k]-[k]- c початку слова

Dd C:\Users\Администратор\Desktop\англ алфав\english-alphabet-cards-1_14.jpg Dd is for dress. Зі слова Dd  починається слово плаття.

Звук букви Dd   [d]-[d]-[d]

  1. Гра з буквами. Вчитель ховає картинки літер за спиною та показує їх дітям швидко змінюючи їх, а діти називають ці букви.
  2. Фізхвилинка.

One, two, three,

Look at me!

Hands up,

Hands down,

Hands on hips,

Sit down.

  1. Робота з карткою, подивіться на картку, ваше завдання.

C:\Users\Администратор\Desktop\slide-7-638.jpg

 

  1. Зараз ми з вами трошки поспілкуємось. Відкрийте підручники на с. 7 вправа 4.

Look and act out. Подивись і розіграй за зразком.

1)Hi, Alice!

   Hello, Tom!

2) Goodbye, Miss Alison!

    Goodbye, Jim!

  1.   Виконайте завдання.

C:\Users\Администратор\Desktop\slide-8-638 - копия.jpg

  1. Аудіювання. Послухай та переклади.

Hello, hello,

Hello, Ann!

Hello, Dan!

Nice to meet you!

Hello, hello,

Hello, my friend!

Hello, my friend!

Welcome to English Land!

ІІІ Закінчення уроку.

  1. Підведення підсумків. Отже, що ми сьогодні робили на уроці?
  2. Отримання вербального оцінювання.

Урок підійшов до кінця і треба прощатись. Та ми на останок з Бібо кажеми Goodbye! ( відео Goodbye!)

docx
Додано
19 грудня 2019
Переглядів
724
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку