Урок "Проблеми екологічного середовища"

Про матеріал
Урок по темі "Проблеми екологічного середовища"має на меті розширити та поглибити знання учнів про екологічне становище свого села; активізувати лексику по темі «Природа»; вдосконалювати мовні навички учнів, мовленнєві навички усного мовлення, аудіювання, читання та письма; розвивати оперативну та довгочасну пам’яті, слухову пам’ять, розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію; розвивати пізнавальні інтереси та пізнавальні процеси учнів: мислення, увагу, уяву, культуру праці та спілкування учнів в умовах гри; розвивати здібності до аналізу, узагальнення, здібності до самостійності; виховувати дбайливе, поважне та відповідальне ставлення до природи та її багатств, почуття відповідальності, ввічливості, доброзичливості, а також загальну культуру учнів.
Перегляд файлу

           Тема уроку: Проблеми екологічного середовища

Мета уроку: освітня: розширити та поглибити знання про екологічне становище свого села; активізувати лексику по темі «Природа»; практична: вдосконалювати мовні навички, мовленнєві навички усного мовлення, аудіювання, читання та письма; розвиваюча: розвивати оперативну та довгочасну пам’яті, слухову пам’ять, розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію; розвивати пізнавальні інтереси та пізнавальні процеси учнів: мислення,  увагу, уяву, культуру праці та спілкування учнів в умовах гри; розвивати здібності до аналізу, узагальнення, здібності до самостійності; виховна: виховувати дбайливе, поважне та відповідальне  ставлення до природи та її багатств, почуття відповідальності, ввічливості, доброзичливості,  а також загальну культуру учнів.

Методи і прийоми навчання: комунікативні, демонстраційні, пояснювально– ілюстративні, фронтальні, групові, інтерактивні, «мозковий штурм», «дерево рішень», робота в групах, робота в парах, письмо, аудіювання, читання, говоріння, фонетична зарядка, мовленнєва зарядка, брейн – ринг, вправляння, метод вправ, розповідь за малюнком, лексична гра, кросворди, проекти, «мережа».

Види діяльності учнів: бесіда, самостійна робота, розповідь, читання, аудіювання, говоріння, письмо, складання діалогів.

Форма: урок – екскурсія.

Обладнання: картки з тематичною лексикою, тематичні малюнки, картки – завдання, диски, папки з ілюстративним матеріалом, комп’ютер, проектор, мультимедійна дошка, CD – диски, комп’ютерні програми, аркуші паперу із зображенням видів природи для проекту.

Методичне забезпечення: роздавальний матеріал.

Організація навчального процесу.

1.Організаційний момент.

2. Фонетична зарядка. “Whether the weather…”

3. Активізація навчального матеріалу.  «Мозковий штурм».

3. Мовленнєва розминка. Опрацьовування лексичних одиниць у мовленнєвих вправах.

4. Мотивування навчальної діяльності учнів. Брейн – ринг.

5. Презентація “The magic world of nature”.

6. Активізація тематичної лексики в усному мовленні. Екскурсія до сільського парку. Розвиток мовленнєвих навичок в групах.

7. Робота в парах. Відпрацювання лексики в складанні діалогів.

8. Хвилинка релаксації.

9. Робота з картками.

10. «Дерево рішень». Підсумок занять.

Водяные лилии.jpg

                                        Nature is our home.

І. Introduction.

Good morning, boys and girls. I’m glad to see you. How are you?

We are in a good mood.

Yes, that’s true.

We are in a good mood.

What about you?

We are in a good mood, too. So let’s start our work.

Phonetic drill.

Child’s wish.

I want to live and not to die!

I want to laugh and not to cry!

I want to feel the summer sun.

I want to sing, when life is fun.

I want to fly into the blue.

I want to swim as fishes do.

I want to live and not to die!

I want to laugh and not to cry!

 

Let us repeat how we can pronounce letter u. Look at the blackboard.

U   au [o:]

      u   [ju]

       ur [e:]

       us [es]

       u   [ ^]

 

Warming up activities.

1. What is our planet’s name?

2. What is there on our planet?

3. What is nature?

4. What does nature give us?

 

 

 

                                                                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II. The main part of the lesson.

Watching the presentation “The magic world of nature”.

NATURE

The planet we live on is the Earth.

It turns round the Sun.

The Sun shines on the Earth, the rain falls on it, the wind blows on it...

The Earth is one of the most beautiful planets.

If we look on it from the spaceship it seems to be blue.

It is because there is much water on it.

There is water not only in oceans, seas, lakes and rivers, but in trees, flowers and in air too.

There is a lot of water in you.

Nothing and nobody can live without water on the Earth.

There are different countries with different climates on the Earth.

There are mountains and forests, deserts and islands on it.

Different plants, animals and birds live in different parts of the Earth.

Seas and oceans are full of different fish and animals, too.

All these things around us are called nature.

Nature is like a huge living being with its beauty and soul.

It is very interesting to observe it.

 

Morning exercises. Teddy-bear.

Teddy bear, teddy bear,

Look around, look around,

Teddy bear, teddy bear,

Touch the ground, touch the ground,

Teddy bear, teddy bear,

Switch off light, switch off light,

Teddy bear, teddy bear,

Say good-night, say good-night.

Flashcards.

Nature, the sun, the moon, the sky, clouds, stars, plants, animals, a lake, an ocean, berries, mushrooms, a field, a mountain, a river, a planet, a forest, a continent, an island, a desert, weather, flowers.

Then make sentences using the completed phrases.

1.to ----------cars

2.------------pollution

3.------------fumes

4.------------rain

5.------------transport

6.------------companies

7.------------plants

8.to----------trees

9.------------air

10.endangered-----------

11.----------needs

12.to live----- 

 

Let’s have a competition. There two baskets:

SPRING BASKET                   SUMMER BASKET

Teacher: Let’s pick up flowers. Put spring flowers intone basket and summer flowers into the other. After finishing pupils say: “We have poppies…” Winners are those pupils who name the right flowers.

Guess the crossword.

Game “Saymon says”.

 

                          

4.Communication.

T. Having watched the video episode about water shortages be ready to discuss this problem in pairs. Divide into pairs and pretend one of   you doesn’t care water pollution and shortages, another thinks a lot about the environmental problems. Try to assure your opponent. The cards will help you with your conversation.

Card 1

In my opinion ---

Generally speaking---

As far as I know ----

In fact ---

Card 2

To my mind ---

On the one hand ---

On the other hand ---

If you really want to know, I don’t mind telling you ---

Card 3

Practically speaking ---

As a matter of fact---

 

 

                        “The tree of decision.”

learned new words                                read the new words

 

worked in pair                                       wrote the words and

                                                              sentences

created new words

                                                              answered the questions

made the dialogue                          

                                                              wrote the words into

completed the sentences                       alphabetical order

 

found the mistakes into                        repeated the words

sentences

docx
Додано
30 вересня 2020
Переглядів
324
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку