Урок "Розпорядок дня"

Про матеріал
Урок для 3 класу по підручнику Алли Несвіт. урок розроблено саме за цією книгою, досить цікавий та доступний для дітей третього класу.
Перегляд файлу

КВНЗ «Жовтоводський педагогічний коледж» ДОР

 

 

 

 

ЩОДЕННИК

педагогічної практики

«Пробні уроки і заняття»

 

студентки

Зубенко Анастасії Віталіївни

відділення:  денне

освітньо-кваліфікаційний  рівень: молодший спеціаліст

напрям підготовки: 01 «Освіта»

спеціальність:  013 «Початкова освіта»

ІІІ курс,  група 31-Ш-16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конспект

проведення пробного уроку з англійської мови

в 3-Б класі КЗЗСО І-ІІІ ступенів №3

студенткою третього курсу  31-Ш групи

КВНЗ «Жовтоводський педагогічний коледж» ДОР

Зубенко Анастасії Віталіївни

 

 

 

 

 

 

 

 

До проведення уроку допускають:

Консультант:

Учитель:

 

 

Оцінка за урок:

За ведення документації:

 

Дата: 27.02. 2019

Тема: Робочий день. Розклад дня. Мій ранок.

Мета: Активізувати лексику теми, вдосконалювати усне та писемне мовлення учнів,

розвивати мислення, вміння спілкуватися іноземною мовою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання: підручник, презентація

Тип уроку: комбінований

Хід уроку

І. Вступна частина

   1.Мовна розминка. Актуалізація опорних знань

Good morning, children! Please sit down. I'm glad to see you. I'm your new teacher. My name is Anastasia Vitalievna.

What day is it today? - It’s Wednesday.

А зараз давайте ми спробуємо в вірш вставити пропущенні слова та заодно згадаємо всі дні тижня. Спочатку ми будемо зачитувати по одному рядку та перекладати його, а далі замість пропусків будемо підставляти потрібний день тижня.

Сomplete the verse                                                            Завершіть вірш

“Days of the Week”                                                                Дні тижня

(On Monday) we go to school,                              (В понеділок) ми йдемо в школу,

(On Tuesday) we jump in the pool,                      (У вівторок) стрибаємо в басейн,

(On Wednesday )we write our names,               (В середу) ми пишемо наші імена,

(On Thursday )we play our games,                      (У четвер )ми граємо в наші ігри,

(On Friday )we watch TV,                                     (В п'ятницю )дивимося телевізор,

(On Saturday) we swim in the sea,                      (У суботу) купаємося в морі,

(On Sunday) we sing our song                             (У неділю) ми співаємо нашу пісню

It isn’t very long.                                                    Це не займе багато часу.

Зараз прочитаймо вірш який у нас вийшов. А тепер лише дні тижня.

Аби трохи наштовхнути вас на тему уроку, давайте ми всі разом зачитаємо вірш який ви бачите на екрані:

Tick-Tock                                   Тік-Так

"Tick-tock, tick-tock,               "Тік-так, тік-так,

Little Dino,                                Маленький Діно

Play and walk!"                        Грай і гуляй!"

Says the clock.                          Говорить годинник.        

Хто може перекласти цей вірш?

А хто нам скаже, навіщо ж нам потрібен годинник? (знати час, вчасно все робити(прокидатись, лягати спати))

2.Повідомлення теми і мети

Отже, тема нашого сьогоднішнього уроку «Мій ранок та розпорядок дня». Сьогодні у вас буде можливість скласти свій розпорядок дня та дізнатись який він у ваших однокласників; вивчите нові слова і пригадаєте забуті - це вам допоможе краще спілкуватись англійською мовою.

ІІ. Основна частина

  1. Нові слова
  1.              wake up – прокидатися
  2.              get up - вставати
  3.              wash – умиватись
  4.              teeth – зуби
  5.              brush - чистити
  6.              dress – одягатися
  7.              have breakfast – снідати
  1. Робота з підручником

Тож, давайте дізнаємось, чи відрізнається розпорядок дня у дітей, які живуть в Англії від нашого чи ні.

Open your books on page 102(ван хандріт ту), exercise 1( Listen and repeat):

Хто прочитає завдання?

Переходимо до вправи 2. Що слід в ній зробити?

Виконуємо наступну вправу.(впр.3)

  1.          Ми будемо читати та перекладати в парах.  Спочатку одна пара його прочитає, далі інша пара буде читати і перекладати діалог.
  2.         Тож, як ви думаєте, чому Алекс сказав, що Джейн пощастило?(Бо вона виспалась)
  3.          Як ви вважаєте, а чому ж вона не була сонною зранку? (Бо вчасно лягла спати)

Фіз.хвилинка

Гра “Інтерв*ю”

А зараз ми пограємо в цікаву гру. Правила зовсім не важкі:один із вас буде журналістом, інший зіркою, в якої братимуть інтерв’ю.

Спочатку ви задаєте питання, ваш сусід по парті відповідає на нього, і лише після цього ви всі записуєте в зошиті і запитання, і відповідь на нього.

А які ж саме питання ви будете задавати ви дізнаєтесь з вправи 4 (4, p. 103)

3. Зараз ми зіграємо у гру, яка називається:

GAME “Snowball”                                                      Гра " сніжок”

Look at the board and find the odd word        Подивіться на дошку і знайдіть зайве слово

1) Monday, Tuesday, teacher, Friday.              1) Понеділок, Вівторок, учитель, п'ятниця

2) Read, swim, write, speak.                              2) читати, плавати, писати, говорити.

3) Book, tennis, pen, pencil.                               3) Книга, теніс, ручка, олівець.

4) Teacher, English, schoolboy, schoolgirl.    4) вчитель, англ. мова, школяр, школярка

5) Monday, Math, Music, Art.                      5) Понеділок, Математика, Музика, Мистецтво.

4.Словникова робота

А тепер,ми проведемо невелику словникову роботу, я дозволяю користуватись вам книгою, однак не допомогою товариша.

  1. teeth – зуби
  2. wake up – прокидатися
  3. dress – одягатися
  4. wash – умиватись
  5. brush - чистити
  6. breakfast – сніданок
  7. get up - вставати

ІІІ. Підведення підсумків,рефлексія

  1. Підведення підсумків
  • Діти, скажіть, над якою темою ми сьогодні працювали?
  • А які нові слова ви дізналися?
  • Яке слово вам найбільше сподобалось? А яке ні? Чому?
  • Що найбільше сподобалося на уроці ? Чому?
  • Що не сподобалося або викликало труднощі? Чому?
  1. Домашнє завдання (Ex. 5 pg 103)

Ви маєте скласти 6 речень про ваш ранок та записати їх в зошит.

-Діти, ми сьогодні плідно попрацювали,ви молодці. Good bye, children!

docx
Додано
14 квітня 2019
Переглядів
1121
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку