Урок
Тема: вступ. Шкільне життя
Підтема: мої плани на сьомий клас. Сімейні фото
Цілі: практикувати учнів у монологічному та діалогічному мовленні за темою, ознайомити з новими словами, тренувати їх вживання у мовленні, повторити дієслово «бути»;
Очікувані результати: на кінець уроку учні вживатимуть нові лексичні одиниці на рвні речення, складатимуть діалоги та розповіді, вживатимуть дієслово «бути» у теперішньому неозначеному часі у фразових єдностях.
Обладнання: вправи, тексти підручника, граматична таблиця «Дієслово «бути» у теперішньому неозначеному часі.»
Перебіг уроку
І. Оголошення теми, мети:
• Present your stories about summer pastime;
• Make dialogues about your plans to the Grade 7, role play them;
• Get to know new vocabulary, practise it in sentences;
• Review “to be ” in Present Simple, do execises
ІІ. Основна частина.
2.1. Мовленнєві вправи. Бесіда.
What is your most memorable impressions of the previous school year?
What is your favourite activity during summer?
What do you have to boast of?
2.2. Перевірка домашнього завдання. Монологічне мовлення за впр.3, с.10.
2.3. Усне мовлення.
2.3.1. Монологічне мовлення. Впр.1, с.11.
2.3.2. Діалогічне мовлення. впр. 2, с.11.
2.3.3*. Впр.3, с.11.
2.4. Лексична робота.
2.4.1. Ознайомлення з новими словами на с.12. (фонетичне та семантичне опрацювання.)
2.4.2. Опрацювання ЛО у реченнях з порівняльною структурою.
Ex. My brother is younger than his. Etc.
2.4.3. Вивчення римівки “Правила у родині», обговорення.
2.5. Граматика.
2.5.1. Повторення дієслова «бути» у теперішньому неозначеному часі.
• Опрацювання таблиці впр.1, с.13.
• Граматична гра. Впр. 1а, с.13
• Виконання тренувальної вправи 1б, с. 14.
Домашнє завдання:
1) Скласти розповідь про свою сім’ю (письмово. розповідати);
2) вивчити слова на с. 12, підготуватися до диктанту.
ІІІ. Заключна частина. Підведення підсумків. Коментар оцінок.