Урок. "Шкільне життя. Я – семикласник".

Про матеріал

На даному уроці учні презентують свої розповіді згідно плану,складеному на попередньому уроці, повторять теперішній та минулий тривалий часи та практикуватимуть їх вживання у реченнях та мовленні, а також читатимуть тематичний текст щодо розуміння його загальної інформації

Перегляд файлу

Урок

Тема: вступ. Шкільне життя.

Підтема: я – семикласник

Цілі: повторити теперішній та минулий тривалий часи та практикувати їх вживання у реченнях та мовленні, практикувати у читанні тематичного тексту щодо розуміння його загальної інформації;

на кінець уроку учні мають розуміти алгоритм утворення та вживання теперішнього та минулого тривалих часів, робити узагальнення прочитаної інформації;, вживати розмовний вираз у мовленні.

Обладнання: вправи, тексти підручника, граматичні таблиці «Теперішній тривалий час», «Минулий тривалий час», розмовні вирази згоди чи незгоди.

Перебіг уроку

 

І. Оголошення теми, мети:

  • Present your stories about summer travel;
  • Read and discuss some information about pupils’ expectation of studying in Grade 7;
  • Review Present and Past Continuous, do exercises;
  • Read a thematic text about children’s most memorable impressions of the previous school year

ІІ. Основна частина.

2.1. Мовленнєві вправи. Бесіда.

Do you like to travel?

Are you an experienced traveller?

Where did you travel?

How long did you stay there?

What useful experience have you got during your tavelling?

2.2. Перевірка домашнього завдання. Монологічне мовлення. Впр.VI, c.7.

2.3. Фонетичні вправи. вправа ІІ, с. 8 (аудіювання, читання, обговорення).

e.g. what are your plans for Grade 7? (become more responsible, serious, organized, learn more, know more etc.)

2.4. Читання. Впр.І, с.7. (учні читають сподівання дітей та висловлюють свою згоду чи незгоду з ними. Учитель спонукає учнів вживати вирази згоди чи незгоди типу: I agree/ Exactly/That’s right/Far from being so/ Absolutely not).

2.5. Граматика.

2.5.1. Повторення теперішнього тривалого часу.

  • пояснення за таблицею.
  • виконання тренувальної вправи ІІІа, с.8. (учні складають речення за картинками.)

(key:

1. The girls are playing computer games in the schoolyard.

2. The children are playing golf in the schoolyard.

3. The children are playing hide-and-seek in the schoolyard.

4. The children are playing basketball in the schoolyard)

2.5.2. Повторення минулого тривалого часу.

  • Пояснення за таблицею.
  • Виконання тренувальної вправи ІІІб, с.9

2.6. Усне мовлення. вправа ІIIс, с.9 (у групах учні складають розповіді за ілюстраціями, даними у підручнику, учитель спонукає учнів вживати повторені граматичні часи)

(key:

1. On a Shopping Trip. One day Ann and her mum went shopping. While mum was trying on her dress the girl was watching her.

2. Let’s have dinner. The family were cooking dinner. While Ann was cutting vegetables, granny was cooking soup. While mum was wheeling fruit, aunt Kate was making some juice)

2.7. Читання.

  • Впр.IV, c. 9-10. ( ділимо клас на 4 групи, кожна група читає свій абзац, потім коротко доповідає його основний зміст).
  • Перевірка розуміння. Вправа 2, с.10 (1, 3, 6).

Домашнє завдання: 1) вправа 3,с.10 (у.)

ІІІ.Заключна частина. Підведення підсумків. Коментар оцінок.

doc
Додано
29 жовтня 2023
Переглядів
119
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку