КОНСПЕКТ Інтегрованого уроку в 1 класі «Сім'я» (Я досліджую світ, іноземна (англійська) мова).
Я досліджую світ: Сім'я.
Англійська мова: Повторення вивчених слів (родина, члени сім;ї).
Мистецтво: Портрет мами. Моя родина.
Мета: розширити уявлення учнів про сім'ю, про її склад; уточнити уявлення дітей про сімейні стосунки; ознайомити з основними нормами поведінки, відносинами та обов'язками в сім'ї; розвивати вміння пілкуватися про членів сім'ї; виховувати любов і повагу до членів родини, до людей похилого віку, внутрішню потребу у збереженні сім'ї, людяність, доброту, щирість у стосунках; розвивати мовленнєві вміння, мислення;
КОНСПЕКТ
Інтегрованого уроку в 1 класі
«Сім’я»
(Я досліджую світ, іноземна (англійська) мова)
Вчителя початкових класів
КЗ «НВК №37 ім.М.Самойловича» Кам’янської міської ради
Сінякової Анастасії Романівни
Я досліджую світ: Сім’я.
Англійська мова: Повторення вивчених слів (родина, члени сім;ї).
Мистецтво: Портрет мами. Моя родина.
Мета: розширити уявлення учнів про сім’ю, про її склад; уточнити уявлення дітей про сімейні стосунки; ознайомити з основними нормами поведінки, відносинами та обов’язками в сім’ї; розвивати вміння пілкуватися про членів сім’ї; виховувати любов і повагу до членів родини, до людей похилого віку, внутрішню потребу у збереженні сім’ї, людяність, доброту, щирість у стосунках; розвивати мовленнєві вміння, мислення;
Обладнання: малюнки родинного дерева(кілька варіантів), зображення ребуса, монітор для перегляду фізкультхвилинки та пісеньки про сімю, мікрофон.
Хід уроку
Good morning to you!
Good morning, good morning,
I am glad to see you!
Н. Чемерис «Що таке сім’я?»
Розкажу вам, друзі, я,
Що таке моя сім’я.
Разом дружно проживаємо
І пісні про це співаємо.
Люба матінко моя —
Як пишаюсь нею я!
В неї рук золотії.
Серцем кожного зігріє.
Тато сильний і завзятий —
Він господар в нашій хаті.
Все майструє, все ладнає,
Бо для всього хист він має.
Дід і бабця – у пошані,
Вони праці ветерани.
Всіх онуків міцно люблять.
І як пташенят голублять.
Є у мене ще й брати —
Кращих в світі не знайти.
Ось і вийшло всіх сім «я»
Знайте, це моя сім’я.
Відповіді на запитання за змістом
вірша
- Про що розповідається у вірші?
Інтерактивний метод „ Мікрофон ”
- Що таке сім’я?
Сподіваюсь, що наша розмова допоможе придивитись уважніше до кожного члена вашої родини, поспостерігати за ним. Це дуже важливо, бо таким чином ви більше дізнаєтеся про вашу схожість, як батьки піклуються про вас; ви помітите, скільки вони працюють для того, щоб всім у родині було добре. Дізнаєтесь більше про своїх бабусь і дідусів, прабабусь і прадідусів, які вони були, що зробили для своєї родини.
Ви зовсім по-іншому подивитесь на свою сім'ю і зрозумієте, як багато залежить від вас, щоб сім'я була щаслива. Але вам доведеться попрацювати, щоб більше дізнатися про найближчих вам людей.
Мама – mother
Тато – father
Бабуся – grandmother
Дідусь – grandfather
Братик – brother
Сестричка – sister
Родина – family
Батьки – parents
Сім’я (сімейка, сімейний, сімеєчка)
Рід (родина, рідня, родичі, рідний)
Тато (татко, татусь, татунь)
Мама (матуся, матінка, мамуля, мамочка, мати)
Баба (бабуся, бабуля, бабуня, бабусенька)
Дід (дідусь, дідуньо, дідик)
Сестра (сестричка, сестриця, сестронька)
Брат (братик, братичок, братусь)
(вірш розучують по фразах, за вчителем)
Father, mother, sister, brother, (тато, мама, сестра, брат,)
Hand in hand with one another. (тримають один одного за руку.)
Розклав – склади
Насмітив – … ( підмети)
Розлив - … ( витри )
Розсипав - … ( збирай )
Замастив - … ( помий )
Де взяв річ - ( туди і поклади )
https://www.youtube.com/watch?v=4OGL8LzeWkw
https://www.youtube.com/watch?v=xw5mciy6LM4&list=PLhepvwA3BFhZBOZK-IUYDGiMynMomMy8f&index=3