Урок .Тема: У школі. Шкільні предмети.

Про матеріал
Тема: У школі. Шкільні предмети. Мета: - розвиваюча: розвивати мовну, комунікативну компетентність, пам`ять, фонематичний слух, здатність до імітації, уяву, мовленнєву реакцію, навички діалогічного мовлення, сприяти розвитку самостійного та логічного мислення; - навчальна: ввести нові лексичні одиниці, їх тренування, діалогічне мовлення, вивчення та закріплення Yes/No- питань; - виховна: виховувати інтерес до вивчення мови, уміння чітко виконувати інструкції вчителя, прищеплювати любов до школи, сприяти встановленню контактів з ровесниками, заохочувати прагнення до співпраці. - Обладнання: магнітофон, комп’ютер, презентація, картки.
Перегляд файлу

Клас 3    

Урок №2

Дата:

Тема: У школі. Шкільні предмети.

Мета:

  -  розвиваюча: розвивати мовну, комунікативну компетентність, пам`ять, 

     фонематичний слух, здатність до імітації, уяву, мовленнєву реакцію, навички

     діалогічного мовлення, сприяти розвитку  самостійного та логічного мислення;

  -  навчальна: ввести нові лексичні одиниці, їх тренування, діалогічне мовлення,

     вивчення та закріплення Yes/No- питань;

  • виховна: виховувати інтерес до вивчення мови, уміння чітко виконувати інструкції вчителя, прищеплювати любов до школи, сприяти встановленню контактів з ровесниками, заохочувати прагнення до співпраці.
  • Обладнання: магнітофон, комп’ютер, презентація, картки.

 

Хід уроку.

 

 1.Організація класу.

  - Привітання.

  - Підготовка до іншомовного мовлення

  - Фонетична зарядка (картки).

  Monday and Tuesday,

Wednesday and Thursday,

Friday, Saturday, Sunday.

Let`s all get together and say

The names of the seven days. (2 t.)

(прослуховування, повторення за вчителем, вибіркове читання віршу)

- Мовленнєва зарядка: закріплення днів тижня

e.g. What is your favourite day of the week? What day is it today?

  2.Основна частина уроку.

-Повідомлення теми та мети уроку:

Dear friends! I`ve got a letter from Stephen again.  It`s his dialogue with his friend. It`s interesting to know about it, isn`t it? So, we`ll read and dramatize this dialogue, we`ll learn school subjects, work with questions.

- Перевірка домашнього завдання: конкурс на кращого читача тексту

I get up at six o`clock in the morning. I do my morning exercises at quarter past six. I clean my teeth, wash my face. I dress myself. I have breakfast at seven o`clock. I go to school at half past seven. I have got five lessons every day.

Гра: (знання лексики) знайди слова та запиши їх (картки)- парна робота

 Fexercisefteethaschoolngetupdlessonowashwrcleanklybreakfastswe

 

- Знайомство з новою лексикою

Repeat and remember school subjects- Презентація у Power Point

Слова:  Maths, Ukrainian, English, Sport, Art, Music, Reading

 

Фізкультхвилинка

Групова гра:  Toasters and toasts.

Two of you take each other by the hands and you are ‘toasters’. One is standing in front of you in the circle, he is ‘a toast’. When you hear ‘Toaster’- ‘toasters’ exchange. When you hear ‘Toast’- ‘toasts’ exchange. When you hear ‘The toast is ready’ ‘toasts’ start jumping.

(можна повторювати декілька разів, змінюючи послідовність команд).

-Діалогічне мовлення.

Етап підготовки до прослуховування діалогу:

Sweets- цукерки, boring- нудний (на дошці)

Етап слухання  та читання діалогу

Listen to the dialogue between Stephen and his friend, try to understand it, then we`ll read and translate it (cards).

- What day is it today?

- It`s Thursday.

- Oh, good. It`s sport on Thursday! I like sport!

- Do you like maths?

- Oh, no! I don`t like maths. Maths is boring.

- Look. I`ve got four sweets. Two sweets for you and two sweets for me.

- Oh, thank you! Yes. Two and two is four. Maths isn`t boring!

- Етап драматизації (учні вибирають найкращу пару)

 - Закріплення використання Yes/No- питань

Write about you (answer the questions)-cards

  1. Do you like sport?
  2. Do you like English?
  3. Do you like maths?
  4. Do you like art?

 

Презентація у Power Point

He gets up at six o`clock.

Does he get up at six o`clock?  Yes, he does.

Does he get up at nine o`clock?  No, he does not. (doesn`t)

 

Закріплення використання питальних речень (парна робота)

Make up your questions, work in pairs.

 3. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: вивчити слова, вивчити діалог за ролями

Підсумки уроку. (згадати, що робили протягом уроку, виставити оцінки)

Tell me, please, what new did you learn today? Do you like our lesson?

 

Додаток

Card 1

Monday and Tuesday,

Wednesday and Thursday,

Friday, Saturday, Sunday.

Let`s all get together and say

The names of the seven days. (2 t.)

Card 2

Find the words

Fexercisefteethaschoolngetupdlessonowashwrcleanklybreakfastswe

 

Card 3

Read the dialogue:

- What day is it today?

- It`s Thursday.

- Oh, good. It`s sport on Thursday! I like sport!

- Do you like maths?

- Oh, no! I don`t like maths. Maths is boring.

- Look. I`ve got four sweets. Two sweets for you and two sweets for me.

- Oh, thank you! Yes. Two and two is four. Maths isn`t boring!

 

Card 4

Write about you (answer the questions)

  1. Do you like sport?
  2. Do you like English?
  3. Do you like maths?.

4.  Do you like art?

docx
Додано
16 жовтня 2022
Переглядів
351
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку