Урок "Тварини. Повторення"

Про матеріал
Конспект уроку розрахований для учнів 1 класу (інклюзивний клас). Містить матеріали, розраховані для повторення і узагальнення теми "Тварини".
Перегляд файлу

 

Тема уроку. Тварини. Повторення

Мета: повторити  ЛО, активізувати та розширити знання  лексичного матеріалу, сформувати вміння визначати кольори та тварин;

розвивати увагу, мислення та різні види пам'яті; розвивати здатність учнів працювати групах; закріпити лексичний запас з розділу  та фрази класного вжитку; виховувати позитивне ставлення до вивчення англійської мови та зацікавленість у розширенні свого кругозору, виховувати любов до тварин та почуття відповідальності за тих, кого приручили.

(Для дитини з інтелектуальними труднощами ІІІ рівня підтримки):

домогтися засвоєння вивчених слів, навчити літери; розвивати увагу, мислення; виховувати позитивне ставлення до іноземних мов.

Обладнання: підручник, презентація, індивідуальні картки, відео.

Тип уроку: урок повторення і узагальнення вивченого матеріалу.

Хід уроку

Робота з класом

Робота за дитиною з інтелектуальними труднощами ІІІ рівня підтримки

І. Організація класу

Уведення в іншомовну  атмосферу

Перш, ніж  ми продовжимо наш урок, нам необхідно  підготувати наші язички до праці. Тож зробимо невеличку розминку для наших маленьких язичків.

Repeat after me!

1,1,1 – dogs can run,

2,2,2 – cats jump too,

3,3,3 – look at me.

What animals did you hear?

 

Дитина з інтелектуальними труднощами ІІІ рівня підтримки працює з класом.

ІІ. Повідомлення теми, завдань і мети уроку. Мотивація навчальної діяльності

ІІІ. Актуалізація опорних знань

  1. Гра «Назви тварину»

Я називаю тваринку  українською мовою, а  ви – англійською (гра - м'яч).

  1. Повторення кольорів

Молодці, скажіть, будь ласка, якого кольору ваші домашні тварини?( Відповіді дітей). А зараз давайте повторимо назви кольорів англійською мовою.

Білосніжний колір знай

Англійською буде WHITE.

Чорний колір дотепер

Завжди був і буде BLACK.

Як квітка червоний, одна із прикмет

А колір червоний усюди це RED.

Зелене листя,і трава, і колір такий один.

Усе зелене англійською, ми називаємо. GREEN.

У синьому небі цей колір сховався,

Волошка підходить йому.

Усе  блакитне  чи просто синє англійською буде BLUE.

Теплий колір цей і веселий

Гріє як сонце колір YELLOW.

Коричневий колір як шоколадка і як веселий барні.

Коричнева кава і чай, і цукерка

Коричневий колір BROWN.

Сірий колір має миша, сірий вовк, і сіра тиша…

Сірий дим і сірий день англійською  сірий GREY.

Дитина з інтелектуальними труднощами ІІІ рівня підтримки працює з класом

Гра «Yes or No?»

А зараз давайте пограємо в гру “Yes or no”. Я називаю тваринку в кольорі, а ви будьте уважні:

Green Cat – no

Yellow hamster – yes

Blue  fish – yes

Red parrot – yes

Дитина з інтелектуальними труднощами ІІІ рівня підтримки працює з класом.

IV. Закріплення вивченого матеріалу

«Знайди пару»

    Знайди пару до літери у   корзинці  Aa, Bb, Cc, Dd, Ee Ff, Ii, Kk, Oo, Pp, Rr, Tt.

Адаптація та модифікація завдання

Дитина з інтелектуальними труднощами ІІІ рівня підтримки працює з асистентом

Робота над з’єднанням літер

Додаток 1

 

Фізкультхвилинка «Claps your hands» (асистент учителя)

Робота у групах

   Скласти тваринку з розрізаних смужок і назвати її.

Додаток 2

Дитина з інтелектуальними труднощами ІІІ рівня підтримки працює з класом

V. Узагальнення і систематизація знань

  1. Гра  «Whо is  missing?»

На дошці розміщені малюнки, на яких зображені домашні тваринки, коли я скажу «Close your eyes!». Ви заплющите очі, а я приберу один малюнок. І  коли  я скажу «Open your eyes! », ви відкриєте очі і назвете англійською мовою тваринку, зображення якої зникло з дошки. Але спочатку давайте  пригадаємо  як англійською мовою називаються всі  домашні улюбленці, зображені на малюнках. Спочатку повторіть за мною (вчитель показує на картинки та називає).

Close your eyes! (діти заплющують очі), вчитель прибирає малюнок.

Open your  eyes! Whо is  missing? Хто  зник? (клас працює з асистентом учителя)

  1. Гра «Describe a pet»

 For example: It is a cat. It is white. I can run and climb

Дитина з інтелектуальними труднощами ІІІ рівня підтримки працює з учителем

Повторення назв тварин

Учитель показує зображення тварини, а дитина називає її.

VI. Підсумок уроку

 

Рефлексія

  1. Чи сподобався вам сьогоднішній урок?
  2. Що нового ви сьогодні дізналися?
  3. Оберіть смайлик, який відповідає вашому настрою після сьогоднішнього уроку.

Our lesson is over. Stand up.

Jump up high. Wave your hand.

And say “goodbye”.

 

Дитина з інтелектуальними труднощами ІІІ рівня підтримки працює з класом та з допомогоюю вчителя асистента

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДОДАТКИ

Додаток 1

Допоможіть рибкам-мамам знайти своїх малюків.

https://ds02.infourok.ru/uploads/ex/0b2d/0008bdbc-9b9a0d33/hello_html_7c7365f5.jpg

Додаток 2

Скласти тваринку з розрізаних смужок і назвати її.

C:\Users\HP\Desktop\7192aed3b3c6f743da96509f1d8be500.jpg C:\Users\HP\Desktop\4cf05f4fe44772f19ba63e825a8633cf.jpg

C:\Users\HP\Desktop\020.jpg

 

docx
Пов’язані теми
Англійська мова, Матеріали до уроків
НУШ
Інкл
Додано
20 січня 2023
Переглядів
188
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку