Урок у 2 класі «Зовнішність»

Про матеріал

Тема: Зовнішність

Мета:

  • -повторити, узагальнити й активізувати вживання лексико-граматичного матеріалу з теми;
  • -розвивати навички читання та письма, аудіювання;
  • -формувати навички усного мовлення;
  • -учити учнів характеризувати, описувати, порівнювати й оцінювати;
  • -розвивати вміння працювати в групі;
  • -розвивати мовленнєву реакцію, комунікативні здібності;
  • -виховувати усвідомлене ставлення до навчання;
  • -формувати навички практичного застосування знань.

Методи: проектна технологія, інтерактивні методи, використання комп'ютера.

Обладнання: медіа-проектор, CD-програвач, картки-звуки, малюнки тварин, гість Клоун, картки з загадками, картки з малюнками частин тіла та їх назвами для гри «Доміно», макети монстрів, картки із завданнями зі складання монстрів, завдання для листа, проектні роботи дітей.

Тип уроку: застосування набутих знань, умінь і навичок.

Перегляд файлу

Урок у 2 класі «Зовнішність»

Тема: Зовнішність

Мета:

  • повторити, узагальнити й активізувати вживання лексико-граматичного матеріалу з теми;
  • розвивати навички читання та письма, аудіювання;
  • формувати навички усного мовлення;
  • учити учнів характеризувати, описувати, порівнювати й оцінювати;
  • розвивати вміння працювати в групі;
  • розвивати мовленнєву реакцію, комунікативні здібності;
  • виховувати усвідомлене ставлення до навчання;
  • формувати навички практичного застосування знань.

Методи: проектна технологія, інтерактивні методи, використання комп’ютера.

Обладнання: медіа-проектор, CD-програвач, картки-звуки, малюнки тварин, гість Клоун, картки з загадками, картки з малюнками частин тіла та їх назвами для гри «Доміно», макети монстрів, картки із завданнями зі складання монстрів, завдання для листа, проектні роботи дітей.

Тип уроку: застосування набутих знань, умінь і навичок.

                                                 Хід уроку

І. Введення в сферу іншомовного мовлення

1. Привітання

Hello, dear pupils! Sit down, please! I’m glad to see you.

2.Повідомлення теми та мети уроку.

Оur topic today is “Appearance” and we’ll have a lot of things to do. We’ll read, write, speak English, make different monsters and present our projects. So, let’s start!

http://go4.imgsmail.ru/imgpreview?key=4fe3a87e12cad07e&mb=imgdb_preview_5353.Фонетична розминка

На дошці малюнки тварин, під ними звуки [a:],[e ], [  ], [h], [f], [n], [u], [i:], [ai].

http://go3.imgsmail.ru/imgpreview?key=27cf66cb195407dc&mb=imgdb_preview_1195Let’s pronounce some sounds.

The bear

Уявіть собі, що ведмежа побачило мед і дуже радіє: [a:], [e ]

The monkey

http://go3.imgsmail.ru/imgpreview?key=4fb4c9b9b36140ef&mb=imgdb_preview_1510А якщо мавпочка зла, то вона кричить: [  ]

The cat

Коли він задоволений, він мурчить [r], а якщо скривджений [f], [h]

http://go1.imgsmail.ru/imgpreview?key=48feaf942371a8a6&mb=imgdb_preview_764The elephant

Коли слон хоче купатися, він говорить [u:] і [n]

http://go1.imgsmail.ru/imgpreview?key=4d16251b94754eee&mb=imgdb_preview_320The mouse

Мишка біжить до своєї нірки й пищить [i:]

http://go2.imgsmail.ru/imgpreview?key=1d29f1e81b89ec67&mb=imgdb_preview_4The snake

А якщо раптом ми побачимо змію, то скажемо: [ai], а вона відповість: [S]

ІІ. Основна частина

  1. Мовна розминка

Oh, children, look! We’ve got a guest today.

http://go4.imgsmail.ru/imgpreview?key=8cf7cfd4072e277&mb=imgdb_preview_239Clown. Hello, children! Who is this?

This is a clown,

His nose is big.

His lips are rosy.

His nose is pink.

His eyes are brown.

His cheeks are white.

This is a clown.

His smile is bright.

Clown. Yes, I’m a clown! And I want to play with you. Finish my rhymes, please!

Від плеча до кисті сам

Руку називаю – arm.

   Красиве обличчя у Джейс.

   Обличчя ми називаємо – face.

Тато при будь-якій погоді

Загартовує своє тіло – body.

     Футбол. Всі за м’ячем біжать.

     Ступню ми називаємо – foot.

Вуха у слона великі,

Вухо по-англійськи -  ear.

     Руку протяг мені Сенд.

     Кисть руки назвали – hand.

Піщинка в око потрапила – ай!

Око по-англійськи буде – eye.

    Дізнався я від своїх колег,

   Що ногу всю назвали – leg.

Чищу зуби. Зуби – teeth.

Що ж? Чому ти мовчиш?

Clown. Ok. I see you are good pupils.

  1. Повторення лексики з використанням комп’ютерних технологій.
  2. Фізкультхвилинка
  3. Інтерактивна гра «Доміно». Діти мають картки із зображеннями частин тіла та їх назвами. Завдання: знайти пару.
  4. Групова робота «Read and make monsters”. Діти отримують картки із реченнями. Картки різних кольорів (червоний, синій, зелений), групуються за кольором. Діти читають завдання і прикріплюють до тіл монстрів необхідні частини тіла.

1 група “Red monster”

It has got two green hands.

It has got blue legs.

It has got a black nose.

It has got pink ears.

2 група “Green monster”

It has got blue hands.

It has got three red legs.

It has got an orange nose.

It has got red ears.

3 група «Blue monster”

It has got four orange hands.

It has got two pink legs.

It has got a pink nose.

It has got four green ears.

Oh, what funny monsters! Well done! Sit down, please!

  1. Письмо

The next task is writing.

Open your workbooks on page 47 exercise 5.

You have to find the words, circle them and write near the pictures. Chain drill. _ , go to the blackboard.

  1. Фізкультхвилинка «I’ve got…”

I have two eyes,

And I can see.

A book and pen

In front of me.

I see a window

And a door.

I see the ceiling

And the floor.

I can clean my teeth

I can brush my hair

I can put my shoes on

If I must go there.

 

I can eat my dinner

With a knife and a fork.

And I do it well

If I don’t talk.

  1. Презентація проектів

At our last lessons we talked about pupils: good, naughty and superpupils. Now we know what they can do. You worked in groups and made your nice projects and now you’ll present them.

So, we have three groups.

The first one made a portrait of a superpupil. So, _ go to the blackboard, please, and tell us about a superpupil. What is he? What can he do?

Presentation __________________

Oh, it’s very interesting. _______________- , are you a superpupil? Can you fly? Do you want to be a superpupil?

 The second group worked at the project “A good pupil” and made his portrait. Please, _______ go to the blackboard and tell us about good pupil.

Presentation _______________

______________ , are you a good pupil? Can you read and write, _________? Thank you, sit down, please.

The pupils of the third group want to tell us about naughty pupils. They made a portrait of a naughty pupil and now they’ll present it. _______ , come here, please.

Presentation _______________

Are there many naughty pupils in you class?

And in our school?

Are you a naughty pupil, _________

Thank you, sit down, please.

ІІІ. Заключна частина уроку

Teacher. Ok. You know, time is limited! Our lesson is only forty minutes. You worked hard today. We’ve done presents for you: these pretty mice. Don’t forget this lesson! I want you to be good pupils, not naughty!

So, stand up, please!

I am a parrot.

My name is Fly.

I can say “Good morning!”

I can say “Good bye!”

The lesson is over. Thank you for your attention.

 

 

 

                                                                              Підготувала Колісніченко К.Т.

                                                                              Кириківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

                                                                              Великописарівського району

                                                                              Сумської області

 

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 2 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
12 липня 2018
Переглядів
1006
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку