Підтема: «Our Pets»
Мета: -дидактична: продовжувати формувати мовленнєві навички учнів ,навчати описувати свою домашню тварину,удосконалювати техніку читання; повторити спеціальні запитання у Present Simple; -розвивальна: розвивати навички аудіювання,мовлення,пам’ять, здогадку
-виховна:виховувати відповідальне ставлення до своїх домашніх улюбленців
Обладнання: підручник, робочий зошит,комп’ютер, інтерактивна дошка,DVDs,CDs
Хід уроку
І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1.Greeting. 2.Aim.(слайд 1)
T: Good morning, students. Nice tо meet you. How are you? Ps:We are fine,thanks. T: Today we’ll continue talking about animals, our pets. I think our lesson will be interesting for you.Our pets live near us in the house. We love them. Do you agree with me? Ps:Yes, we do T: So,lets start.
3.Warming up: T:- let’s revise some names of pets(слайд 2);
singing the song «Our pets»(відеопісня)
ІІ. Основна частина уроку.
1. Контроль,корекція і закріплення знань.Pair work
T: Let’s talk about our pets in pairs. One of you is an interviewer and has to find out some information about your pet.
Питання для интерв’ю(слайд 3):
Are animals very important for people?
Do you have a pet at home?
What is pet’s name?
What does your pet eat?
What can it do?
Who looks after your pet?
Why do people talk about animals?
Should we take care of any animal?
2 Вивчення нового матеріалу.
2.1.Підготовка учнів до аудіювання :обговорення фото до тексту(SB,p.48,ex.1)
2.2. Аудіювання тематичного діалогу (SB,p.48,ex.2,CD2.5)
2.3.Інсценування діалогу за ролями та переклад його учнями.
2.4..Фізкульхвилинка
3.Презентації учнів про своїх пітомців.(4-5учнів)
T: Now we are going to listen and watch some presentations your classmates prepared
4.Повторення грамматичного матеріалу: спеціальні запитання у Present Simple(грамм.таблиця)
4.1.Повторення питальніх слів
4.2.Тренування учнів у виконанні грамм вправ.WB,p38
5.Перегляд відео про домашніх улюбленців.(DVD)
ІІІ.Заключна частина уроку.
1.Homework. WB,p.39
2.Summarizing. Бесіда у режимі T-P1-P2-P3. T: Our lesson is coming to the end. Thank you for your work and discussion during the lesson. You were active and worked quickly and hard. Your marks are…