Розробка уроку з алгебри. Вправи підібрани так, щоб була змога повторити основне з теми "Квадратні корені.Розв*язування вправ". Завдання розраховані на різнорівневі рівні.
Тема: «Розв’язування вправ з теми «Квадратні корені і дійсні числа»
Мета:
Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань
Форми роботи: фронтальна, індивідуальна, групова, робота в парах.
Обладнання: мультимедійний проектор, комп’ютер, екран, роздаткові матеріали.
Хід уроку
1 Організаційний момент
2. Перевірка домашнього завдання
Усний опрос:
ІІ. Оголошення теми і мети уроку
Зібратися разом — це початок.
Залишитися разом — це прогрес.
Працювати разом — це успіх.
Г. Форд
III. Актуалізація опорних знань
Учитель. На попередніх уроках ми вивчали квадратні корені, їх властивості та дії з коренями. Сьогодні разом повторимо та узагальнимо вивчений матеріал.
1. Подумайте, обчисліть усно:
Спростити вираз:
а)
б)
В нас зустрічаються два числа 26 і 50. Коли вийшов «Кобзар» Шевченкові було 26 років. А дану книгу видано 50 - ма мовами світу.
а) ; б) ; в) ; з) ; і) ;
2. Обчисліть:
а) 64; п) 80; о) 86; т) ; г) 16;
3. Скільки коренів має рівняння ;
а) 1; б) жодного; п) 2; в) нескінченна множина; а) 3;
4. Число знаходиться між числами
а) 5 і 6; б) 6 і 7; о) 7 і 8; в) 8 і 9; і) 7 і 6;
5. Знайти значення виразу
а) 6; б) 5; т) 7; в) 8; о) 9;
6. Знайдіть корені рівняння
а) 5; з) 3; о) 2; т ) 10 і) 9
7. Значення дорівнює
а) ; б) ) т ) ; і ) п) .
IV. Формування умінь і навичок
1. Порівняти числа:
а) ;
б) ;
2. Спростити вираз:
3. Відновити запис:
;
;
.
4.Розв’язування задач з нестандартним рішенням
Обчислити: м
Обчислити:
V Підсумки уроку
Вправа «Мікрофон»