Урок в 1 класі НУШ "Моя сім'я"

Про матеріал

Урок з англійської мови в 1 класі НУШ за підручником "English with Smiling Sam" О.Карпюк.

Перегляд файлу

УРОК В 1 КЛАСІ                                                               

ТЕМА   Сім’я та друзі. Введення літери Ee.

Мета. Ввести в усне та писемне мовлення букви Ee. Практикувати учнів в вимові та               написанні букв Aa – Ee.  Вчити учнів використовувати займенники he, she,співпрацювати в парі. Продовжувати практикувати в розповіді про свою родину.

Розвивати пам’ять, образне мислення, мовленнєву здогадку, мотивацію ознайомлення з комунікативною перспективою мовлення. Виховувати дружні відносини серед однокласників, любов та повагу до членів родини.

Обладнання: флеш-карти з зображенням членів родини; картки з буквами, плакат «Алфавіт»; відео «АВС», фрагмент мультфільму «Magic English»; м’які іграшки; розвивальний зошит.

ХІД УРОКУ

I  Організаційний момент.

Good morning, children!

I’m glad to see you!

Sit down, please!

  1. Фонетична зарядка Т-Ps

Звуки  [h, ð, o:, a, i, ǽ]

 family, father, mother, sister, brother

  1. Мовленева розминка  Т-Р1 – Р2 - ….

 

- Hello.

-  What is your name ?

- How are you?

- How old are you?

- Good bye!

( складання діалогів з іграшками)

II  Основна частина 

  1. Введення нової букви

 

Т.  Look at the blackboard.

              This is English alphabet.

Look and see,

Look and see

This is English ABC!

 

  •  Введення букви Ее. ( картка, алфавіт)
  • Учні продивляються відео, повторюють пісню. Відео «Phonic songs».
  • Гра з буквами.

Р1  Is it Aa?

P2 No, it isn’t.

P1 Is it Cc?

P2 Yes, it is.

 

  • Робота з прописами. Пропис с. 2
  1.  Розминка. Рухлива гра «Little mouse». Учні стають в коло, рахують до 10 – визначають “little mouse”- ведучого. Всі ходять по колу, розповідаючи віршик – ведучий в середині кола стрибає.

                

Little mouse, little mouse

Hop, hop, hop

Little mouse, little mouse

Stop, stop, stop

  1. Робота з лексикою. Розповідь  про сім’ю.

- Повторення ЛО по флеш карткам. Учні називають членів родини.

  • Не іs my father.
  • She is my mother.
  • I love my family.
  • Перегляд мультфільму “Magic English. Family.”

https://www.youtube.com/watch?v=Akz2fTrqT6s&t=171s

Учні переглядають мультфільм і повторюють фрази:

  • Simba has a mother.
  • Simba has a father.
  • Simba has a family.

Повторюють питання і відповіді:

  • Who’s Simba? He’s Simba.
  •  Who’s a mother? She’s a mother?
  1. Учні показують фото чи малюнок своєї сім’ї і розповідають про неї.
  • Hello! My name is …
  • Meet my family.
  • This is my mother.
  • This is my father.
  • This is my sister/ brother.
  • I love my family.
  1. Розминка.  Пісня «Head and shoulders». Учні співають і виконують рухливі вправи.

 

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes,
Head, shoulders, knees and toes, knees and toes,
And eyes, and ears, and mouth, and nose,
Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.

 

III  Рефлексія.  Підведення підсумків уроку.

 

Т.  OK. Say, how are you at the end of the lesson?

Ps.  I’m fine / so-so/ OK

T. What do you like the best at the lesson?

( учні розповідають, що їм сподобалось на уроці)

                 T. The lesson is over. Goodbye.

                  Ps. Goodbye. Thank you for the lesson!          

docx
Пов’язані теми
Англійська мова, Розробки уроків
НУШ
Додано
21 червня 2021
Переглядів
782
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку