Урок "Вечірка з приводу Нового року"

Про матеріал
Урок розроблений для учнів 3 класу. Має на меті повторення і закріплення лексичних одиниць з теми "Новий рік", вдосконалення навичок монологічного та діалогічного мовлення.
Перегляд файлу

Урок з англійської мови , 4 клас

 

Тема:Вечірка з приводу Нового року

Мета:активізація та закріплення вивченої лексики за темою;

          розвиток навичок говоріння, читання, аудіювання і письма;

          виховання ввічливості, вміння слухати і працювати в парах;

Тип уроку: повторення та систематизація вивченого матеріалу.

Обладнання: мультимедійна дошка, проектор, мультимедійна презентація,

         аудіо – запис пісні “Jingle bells”; картки із додатковим завданням.

 

Хід уроку:

 

І. Вступна частина уроку

1)Привітання, введення в іншомовну атмосферу

T: Good morning, children

C: Good morning, teacher. I’m glad to see you.

T: I’m glad to see you too. Sit down, please.

Today is the 24th of December and soon we’ll celebrate the New Year Day. So today we will talk about this holiday. Tell me what things do you associate with the words “New Year Day”.

Завдання Mind-mapвиконується учнями  на дошці. Учні називають ті речі, які у них асоціюються з поняттям «Новий рік», вчитель записує

T: Children, the next task for you will be to make the sentences with these words.

Діти називають самостійно утворені з наведеними нище словами речення.

  1. It is snowing now.
  2. Children write greeting cards to each other.
  3. My parents bought New Year Tree.
  4. I like to get presents.
  5. I invite many friends for  party.

 

ІІ. Основна частина уроку

  1. Watching the presentation. Answering the questions

Children look through the presentation, read the sentences with its translation.

Діти дивляться презентацію за темою, зачитують речення до кожного слайду, роблять їх переклад.

Обговорення побаченого. Вчитель задає декілька питань за змістом презентації, учням необхідно на них відповісти:

  1. Is New Year Day one of the most favourite holidays in the world?
  2. Who gives presents for children?
  3. Where does the Santa Claus put the presents?
  4. What do children decorate on this day?
  5. What is the decoration for New Year’s Tree?
  6. Do people write letters and greeting cards to their  friends?

 

2) Physical Warm-up

Фізкультхвилинка

Hands up!

Hands down!

Hands on your hips!

Hands to the sides!

Stand still!

Sit down!

Sit still!

Stand up!

Bend left!

Bend right!

Thank you! Sit down!

 

3)Working in pairs with cards

T: Then you will work in pairs with your neighbour at the desk. You will get cards with the task. What have you to do? You must read the questions in column A and find the answers to them from column B. Write down the next sentences into your copy-books.

Робота в парах з картками. Учні за партою отримують картку з позначеним на ній завданням: прочитати питання у стовпчику А і знайти на нього відповідь із стовпчика Б. Учні зачитують свої варіанти виконання цього завдання. Виконують письмово завдання на дошці, записують в зошитах.

 

                               A                                                         B

1)What holidays do you know?           a)Yes, I do.

2)When do people celebrate New        b)No, I will not.

Year Day?                                            c)People celebrate it on the first of January.   

                                                             d)I know such holidays as birthday,

3)Do you like to get presents?               New Year Day, Christmas.                      

4)Will you go to school next week?            

 

                                              

4) Checking up the homework

T: Dear children, now tell me what was your homework. Let’s listen to your wishes for everybody whom you want  to congratulate.

Учні говорять, що вдома необхідно було підготувати однокласникам  привітання з Новим роком. Вчитель роздає аркуші паперу кожному з учнів, хто бажає висловитися, діти записують привітання на папері, зачитують голосно в класі і клеють на дошку, де знаходиться новорічний чобіток для подарунків з написом «З Новим роком! Бажаю…»

 

5)Telling the Fortune

T:Now, children, listen to me, please. Would you like to know anything about your future and your fortune? Yes, you would. So I want to tell you that now a  Snow-Maiden will come to us and try to say what waits for you nearest time. Are you ready?

Наостанок уроку до дітей завітає Снігуронька, щоб підказати, на що сподіватися у найближчому майбутньому. Снігуронька принесе з собою кошик, в якому знаходяться аркуші з визначенням майбутнього.Кожен учень тягне папірець і зачитує, що на нього очікує.

 

ІІІ.Заключна частина уроку

  1. Виставлення оцінок за урок
  2. Записати домашнє завдання: розповісти про святкування Нового року у вашій родині
  3. Спів учнівським колективом пісні “Jingle bells”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додав(-ла)
Спицька Ганна
Додано
27 січня 2020
Переглядів
345
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку