Департамент освіти і науки Криворізької міської ради
Відділ освіти виконкому Центрально-Міської районної у місті ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад
«Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району»
Криворізької міської ради
Відкрите заняття
ВИКОРИСТАННЯ ВПРАВ STRETCHING-ХАРАКТЕРУ
В ХОРЕОГРАФІЇ
Підготувала:
Керівник-методист народного художнього колективу студії
естрадного танцю «Ренесанс»
Рідош Алла Григорівна
Кривий ріг
2020
Тема заняття: Використання вправ stretching-характеру в хореографії
Дата проведення: 02.02.2020
Тривалість заняття: 45 хв.
Рівень: основний, 4 рік навчання
Мета:
Завдання: Вдосконалення вмінь вільно та пластично володіти своїм тілом, пластика і синхронність у виконанні танцювальних рухів
Методи навчання, що використовуються у ході заняття:
вербальні –розповідь, пояснення,зауваження; наочні, практичні
Тип заняття: комбіноване (закріплення знань, відпрацювання вмінь та навичок)
Обладнання:фортепіано, магнітофон, флеш-носії, резинка для розтягування, гімнастичний блок
Очікувані результати: Удосконалення і розвиток хореографічних вмінь та навичок; застосування отриманих знань на практиці.
План заняття
І. Вступна частина.
ІІ. Основна частина:
• Вправи у класичного станка;
• Стрибкові комбінації на середині залу по лініях та колонах;
• Вправи на середині залу;
ІІІ. Заключна частина. Підведення підсумків.
Перебіг заняття
І. Вступна частина (тривалість 10 хв.)
Організаційний момент
Привітання, перевірка присутніх на занятті; оголошення теми, мети і завдань на занятті. Створення психологічно комфортної атмосфери , сприятливої для творчої роботи вихованців.
ІІ. Основна частина(тривалість 30 хв.)
Вправи у класичного станка:
еластичність у тазостегновому суглобі. Виконується в комбінації .
Стрибки на середині залу по лініях та колонах:
Вправи на середині залу:
Закріплення вивченого матеріалу:
Оскільки дитина налаштована передусім на гру, то з метою розвитку хореографічних навичок тематика нашого хореографічного номеру пов’язана з іграшкою. «Моя LOL», це тематичний танок в стилі modern.
Робота над цією постановкою дасть можливість показати високий рівень виконання хореографічних рухів, виявити бажання вивчати елементи сучасного танцю, виразити свої позитивні емоції та почуття, удосконалили виконавські вміння, використовуючи власну імпровізацію. (Робота над фрагментом хореографічного номеру).
ІІІ. Заключна частина. Підбиття підсумків.(тривалість 5хв.)
Підсумовуючи заняття, можна процитувати М.Плисецьку: «У мистецтві хореорафіі байдуже "що". Найважливіше - "як". Потрібно, щоб дійшло до кожного, щоб душу зворушувало - тоді це справжнє»
А сучасний танець – це завжди справжній пошук і експеримент думок, відчуття в просторі й часі. Він спонукає до емоційних переживань.
Заняття відбулося! На все добре!
Уклін.
МИ бажаємо всім творчої наснаги та успіхів у
починаннях,
творчої та плідної праці !
Використані джерела
Костровицкая В. С. Классический танец. Слитные движения. Руки / Вера Сергеевна Костровицкая. – СПб.: Лань, Планета музыки, 2009. –