Урок-введення нового лексичного матеріалу. Семантизація та активізація ЛО нової теми.

Про матеріал

Урок-введення нового лексичного матеріалу з німецької мови для учнів 8 класу, повторення вивченого лексико-граматичного матеріалу

8 Klasse Deutsch

Lektion 1: In Meiner Freizeit

Stunde 1 (1). Im Sommer

Мета:

  • -вчити дітей працювати у парах і групах;

-формувати навички аудіювання, читання, письма та усного мовлення;

-сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Вид (форма) уроку: урок з елементами бесіди і гри.

Завдання

Навчальні:

ü формувати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;

ü вчити стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя;

ü формувати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;

ü формувати вміння працювати з книжкою.

Розвиваючі:

ü розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;

ü розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;

ü розвивати пам'ять і мислення.

Виховні:

ü виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;

ü вчити об'єктивно оцінювати діяльність однокласників.

Загальноосвітні:

ü розширювати загальний кругозір дітей;

ü розвивати пізнавальний інтерес у учнів.

Обладнання: підручник, робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.

Перегляд файлу

8 Klasse         Deutsch

Lektion 1: In Meiner Freizeit

Stunde 1 (1).       Im Sommer

 Мета:

  • вчити дітей працювати у парах і групах;
  • формувати навички аудіювання, читання, письма та усного мовлення;
  • сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Вид (форма) уроку: урок з елементами бесіди і гри.

Завдання

Навчальні:

  • формувати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;
  • вчити стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя;
  • формувати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;
  • формувати вміння працювати з книжкою.

Розвиваючі:

  • розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;
  • розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;
  • розвивати пам'ять і мислення.

Виховні:

  • виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;
  • вчити об’єктивно оцінювати діяльність однокласників.

Загальноосвітні:

  • розширювати загальний кругозір дітей;
  • розвивати пізнавальний інтерес у учнів.

Обладнання: підручник, робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.

 

Хід уроку

І. Мотивація.

  • Привітання і знайомство з класом.
  • Guten Tag, Kinder! Wir beginnen heute das neue Thema zu lernen. Es heißt „Im Sommer“. Wir werden Reime und Gedichte lernen, lustige Lieder singen, lesen, schreiben, sprechen und spielen.
  • Повідомлення теми уроку.
  • Und wir beginnen. Unser Unterthema heißt „Das ist mein Buch“.  Zuerst arbeiten wir mit den Büchern. Macht sie auf der Seite 7 auf.

II. Основна частина уроку.

  • Мовна розминка.
  • Seht das Bild an, hört zu und sprecht nach.

(Üb.1, S.7)

  • Reim:

Mein Buch und mein Heft,

Mein Pinsel und mein Kuli –

Schule, Schule, Schule, Schule.

  • Wir spielen “Was fehlt?”
  • Spiel “Zeig mir bitte!”
  • Spiel „Kofferpacken“
  • Übung 3. Sieh die Bilder an. Sage, was in deiner Schultasche liegt?
  •  Діти називають предмети українською, учитель дублює ці слова німецькою мовою. Далі учні повторюють ті слова іноземною, які вони запам’ятали.
  • Фізкультхвилинка.

Hände nach oben!

Hände nach unten!

Hände nach rechts!

Hände nach links!

(Учні повторюють 2 – 3 рази з музичним супроводом)

  • Ich lerne Buchstaben
  • St 8, Übung 4. Seht die Bilder an. Wir lernen heute 2 neue Buchstaben Ii und Kk. Mia zieht den Zug mit ihren Spielsachen. Wie heißt diese Spielsachen?
  • Hört zu, sprecht nach
  • Suche Kk und Ii auf dem Bild. Zahlt!
  • Lest die Wörter vor.
  • Schreiben
  • Jetzt arbeiten wir in Heften. Schreibt die Buchstaben. (St.8).
  • Verbindet und nennt.
  • Wir bemalen die Bilder.

III. Заключна частина уроку.

  • Also, was lernen wir heute? Was machen wir noch? Ihr seid sehr fleißig und klug. Ich bin mit eurer Arbeit in der Stunde sehr zufrieden. Tschüss, Kinder!

 

docx
Додано
22 жовтня 2018
Переглядів
1328
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку