Урок з англійської мови в 1 класі
Тема уроку: Школа. Ознайомлення з ЛО: to read, to write, to count, a school. Розвиток навичок читання.
Мета: Ознайомити учнів з новими лексичними одиницями з теми, вчити впізнавати їх та застосовувати у мовленні; відпрацювати вживання структури I can/can’t, вчити складати стверджувальні та питальні речення; формувати навички працювати в парах та групах; розвивати уяву, слухову та зорову пам'ять, образне мислення, мотивацію ознайомлення з комунікативною перспективою мовлення; виховувати повагу до своїх товаришів, інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання: картки із зображенням слів-дієслів, відеозаписи пісень, підручник, картки для роботи в групах, мультимедійна презентація.
Хід уроку:
І. Оргмомент. Уведення в іншомовну атмосферу. (Привітання з учнями. Бесіда з черговим. Бесіда про погоду.)
- Good morning, children. (вірш «Good morning»).
- Who’s on duty today?
- What’s the weather like today?
II. Фонетична розминка.
1.Відео пісеньки про алфавіт.
2.Відпрацювання вимови окремих звуків.
Look at the table and let’s practise in the reading of sounds.
[æ] |
[i] |
[٨] |
[ai] |
cat |
pig |
duck |
Write |
rat |
dig |
fun |
Fly |
bat |
lip |
run |
|
can |
swim |
jump |
|
Read the first column, the second, the third, the fourth.
III. Повідомлення теми й мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.
- Look at the picture and say me what’s this? (школа)
- Yes. It’s a school. And the topic of our lesson is “School”. We’ll learn new words, make sentences work in pairs and groups.
IV. Ознайомлення з новою лексикою, відпрацювання їх вимови та складання речень.
- Look at these pictures. We have to learn these words. Listen to me and repeat after me.
Read jump
Write swim
Count run
Can fly
- Let’s make the sentences with new words.
- I can …
- I can’t …
V. Робота в парах. Складання міні-діалогів.
Now we are going to work in pairs. You have to make short dialogues as in the example:
What can you do?
I can …
VI. Робота з підручником. Виконання впр. 2 с. 12
VII. Фізхвилинка.
Пісенька Walk, walk, I can walk.
Walk, walk I can walk
Walk, walk I can walk
Walk, walk I can walk
Like a dog.
Jump, jump I can jump
Jump, jump I can jump
Jump, jump I can jump
Like a frog.
Mommy, Mommy watch me
Daddy, Daddy watch me
Swim, swim I can swim
Swim, swim I can swim
Swim, swim I can swim
Like a fish
Fly, fly I can fly
Fly, fly I can fly
Fly, fly I can fly
Like a bird
Mommy, Mommy watch me
Daddy, Daddy watch me
VIII. Робота в групах.
- Choose the card and make groups of four.
- You have to make a text about animal you have and tell about it. You have three minutes.
Group 1
Group 2
Group 3
IX. Підсумок уроку.
Read the poem and try to remember it.
I can , I can ,
I can , I can ,
I can , I can ,
I can and say !