Урок з англійської мови

Про матеріал
Урок з англійської мови на тему '' Моя кімната''.Урок по темі "Моя кімната''" для учнів 3 класу. Мета цього уроку: презентувати новий лексичний матерiал за темою “Моя кімната ”, практикувати мовні засоби за темою ”Моя кімната”, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенцii читання, аудiювання й усного монологiчного мовлення;
Перегляд файлу

Урок: англійська мова

Клас: 3-Б

Дата: 27.02.19.

Тема:

Мета:Практична: закріпити вивчені лексичні одиниці з теми;

активізувати вживання граматичних структур: There is…, There are…

удосконалювати техніку читання вголос;

повторити прийменники місця;

удосконалювати знання та вміння набуті на уроках англійської мови;

Розвивальна:

розвивати навички монологічного та діалогічного  мовлення учнів, культуру праці та спілкування учнів на уроці;

розвивати швидкість та критичність мислення учнів, їх довільну пам’ять та мовну здогадку, мовленнєву реакцію, стійку увагу, вміння переносити знання та навички в нову мовну ситуацію, розвивати творчу уяву учнів, фонематичний слух та правильну вимову.

Освітня:  Поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови.

Виховна: формувати ціннісне ставлення учнів до праці, людей, виховувати у дітей старанність та наполегливість, прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови. сприяти вихованню взаємодопомоги та дружби,

 Тип уроку: урок повторення та узагальнення знань

Хід уроку

  1. Організація класу.

T.: Stand up! Stand still! Good morning, children.

Ps.: Good morning, teacher!

T.:I`m glad to see you. Sit down , please.

T.: Children , how are you to day?

Ok.

2.Уведення в іншомовну атмосферу

Бесіда з учнями.

What day is is today?

What season is it now?

Do you like winter?

I like winter too. It is a beautiful season.

I see you are in a good mood. So we may start our lesson. Сподіваюся ми будемо активними, веселими та позитивними.

  1. Перевірка домашньго завдання

Lets check your homework.Учитель показує учням малюнки із зображенням меблів та запитує: « What’s this?» учні по черзі відповідають: «This is …»

( Table, lamp,chair,bookcase,shelf,

picture,computer,TV, bed, )

Where is the lamp? It is on the table

Where is the ball? It is under the chair

Where is the book? It is in the bookcase

Де знаходиться лампа? Воно на столі

Де знаходиться м'яч Це під кріслом

Де знаходиться книга Це в книжковій шафі

Ok

3.Повідомлення теми та мети уроку.

Now, let’s guess the topic of our lesson. Answer my questions. Відгадуємо 1-ше слово. (Учні по черзі відповідають на запитання і отримують за це букву. Потім прикріплюють букви на дошку і разом читають тему уроку.)

M – What is your name?

Y – How old are you?

Відгадуємо 2-ге слово.

R – Where are you from?

O – Do you like winter?

O – What is your favourite day?

M – Where do you live?

Ps: It is “My Room”.

T.:Today  we’re going  to speak on the topic “My room”. We’ll do a lot of different and interesting tasks. I hope you’ll like our lesson. Now let’s start the lesson.

Сьогодні ми будемо говорити на тему «Моя кімната». Ми зробимо багато різних і цікавих завдань. Сподіваюся, вам сподобається наш урок. Тепер почнемо урок.

 

T.: Open your books on p.94 and read these new words. (Давайте відкриємо підручники на сторінці 94 і прочитаємо нові слова. Давайте запишемо їх у словничок. А зараз давайте разом прочитаємо ці слова.

Curtains - штори

A mirror - дзеркало

An armchair - крісло

A wardrobe - гардероб

A bookcase - книжква шафа

A drawer - ящик, шухляда.

Lets read the diologue on p.94 ex.2

Ann:This room is mine . I do my lessons, sleep and play computer games here. I have got many books in the bookcase.

Це моя кімната . Тут я займаюся уроками, сплю та граю в комп'ютерні ігри. У книжковій шафі є багато книг.

Kim:Heve you got a clock? ( У тебе є годинник?)

Ann: Yes. It is above the bed. Так. Він над ліжком.

Ok

А зараз давайте познайомимося з новими прийменниками місця.

Подивіться на дошку. Давайте прочитаємо їх.

On - на

In - в

Under - під

Behind - позаду

Next to - поруч з

А зараз давайте спробуємо скласти речення з цих слів .

  1. Лампа на столі. ( Lamp on the table.)                                  
  2. Книжки в шафі (Books in the bookcase )                           
  3. Книжкова шафа позаду столу.(The bookcase behind the table).
  4. Стілець поруч з столом.(A chair next to the table).
  5. Килим під ліжком.(Carpet under the bed.)

T.:Good! Go to the next task.

Доповніть речення відповідними прийменниками

Next to, on, next to, in

There is a table ___________ the window.

There is a picture _______ the wall.

There is a bookcase _________ the table.

There are books _______ the bookcase.

Ex.3p.95.

Find the ten hidden words.Знайдіть 10 прихованих слів.

B) Look at the picture in Ex 2. Ask and answer. Look at the picture in Ex 2. Ask and answer.

Подивіться на малюнок у вправі  2. Запитайте і дайте відповідь. Подивіться на фото в Ex 2.

Розгляньте вправу 4 на сторінці 95, прочитайте її замінивши малюнки на слова.

Consider exercise 4 on page 95, read its replacement pictures by words.

 

А зараз давайте кожен з вас спробує коротко розповісти нам про свою кімнату використовуючи зворот There is/There are

There is ________

There are _______

Підсумки уроку.

Діти , що нового ви дізналися на уроці?

Які нові слова вам запам’яталися?

Які прийменники місця ми з вами вивчили?

А тепер домашнє завдання: розповідати про свою кімнату.

 

Teacher: It was very interesting, thank you very much! Our lesson is over. You were very active today. Thank you for your work!

Вчитель: Це було дуже цікаво, велике спасибі! Наш урок закінчився. Сьогодні ви були дуже активні. Дякуємо за вашу роботу!

 

 

docx
Додано
30 квітня 2019
Переглядів
793
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку