Тема уроку: «Школа. У класній кімнаті.»
Мета:
Практична: закріпити вивчені лексичні одиниці з теми;
формувати вміння будувати короткий діалог та монолог;
повторити вживання граматичних структур: Is there..?, Are there …?, There is…, There are…, Where is..?, It is…; повторити назви шкільних речей та меблів;повторити прийменники місця;
Розвивальна: розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення учнів, вміння розуміти співрозмовника, культуру праці та спілкування учнів на уроці; розвивати пам'ять та мовну здогадку, розвивати фонематичний слух та правильну вимову.
Освітня: Поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови.
Виховна: прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови. сприяти вихованню взаємодопомоги та дружби,
Клас: 2
Тема уроку: «Школа. У класній кімнаті.»
Мета:
Практична: закріпити вивчені лексичні одиниці з теми;
формувати вміння будувати короткий діалог та монолог;
повторити вживання граматичних структур: Is there..?, Are there …?, There is…, There are…, Where is..?, It is…; повторити назви шкільних речей та меблів;повторити прийменники місця;
Розвивальна: розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення учнів, вміння розуміти співрозмовника, культуру праці та спілкування учнів на уроці; розвивати пам’ять та мовну здогадку, розвивати фонематичний слух та правильну вимову.
Освітня: Поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови.
Виховна: прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови. сприяти вихованню взаємодопомоги та дружби,
Тип уроку: урок повторення і закріплення вивченого матеріалу.
Обладнання: Підручник О. Карп’юк ” , малюнки, іграшки, зошити, наочний матеріал, таблиці із словами, картки зі звуками, алфавіт.
Хід уроку:
Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1Привітання
T: Good morning,pupils! How are you? Nice to see you!
Ps: Good morning, teacher!
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today we are going to talk about our classroom. We’ll review prepositions of places; we shall do different interesting exercises.
Мовна розминка
Т: Let’s repeat some sounds, please! After that let’s read these words after me.
[Λ] [æ]
Map lamp run jump
T:Do you know our “Alphabet Song”,let’s sing all together.
T:You can sing very well.Now answer my question
What school do you go to?
Повторення вірша “My School”
ІІ. Основна частина уроку
1Розвиток навичок читання
Впр. 4ст.16
Т:Now open your books on and read the words one by one.
Will you read the words from the cards one column each.
2. Повторення ЛО теми
T: This is a classroom. There are many things in this classroom. Let’s revise some words.
3 Розвиток навичок усного мовлення.
Т:Look at these pictures and name the things in the classroom.
(діти називають предмети в класі, користуючись конструкцією There is…)
T: Now do exercise 5, page 20.
In the Classroom.
There is a computer in the classroom.
There is a pot plant on the floor.
There is a clock, a map, a bookshelf
And a funny poster on the wall.
There are 5 desks, there are 10 chairs,
There are two windows in the class,
There are CDs and seven markers,
There is Miss Wills who teaches us.
4.Фізкультхвилинка
Teacher: Let’s relax and do some exercises
Hands on your hips!
Hands on your knees!
Put them behind you if you please!
Touch your shoulders! Touch your nose!
Touch your ears! Touch your toes!
Hands up! Hands down!
Hands on hips and sit down!
5. Розвиток навичок аудіювання.
Teacher: Now we repeat the prepositions. Be attentive! (вчитель показує прийменники,а діти називають)
6.Письмо
T: Your task is to make up the sentences. Write these sentences in your exercise – books.
Let’s do this task.
ІІІ. Заключна частина уроку
1.Підсумок уроку
Гра «Злови муху»
T: Let’s play game “Catch The Fly”Учитель прохає учнів зловити мушку ,вживаючи
речення з прийменниками місця,а учні мають «зловити її» ,плескаючи у долоні.
T: You are good pupils. …, your mark is…because…
The lesson is over .Goodbye!