Світлодарська ЗОШ І –ІІІ ступенів
Урок з англійської мови
2 клас НУШ
«Світ тварин»
Учитель: Ареф’єва Ірина Олексіївна
2020
Урок: Світ тварин
Мета:
навчальна:повторити раніше вивчені лексичні одиниці,буквосполучення та їх читання;використовувати в мові дієслово can,та його питальну та заперечувальну форму;закріпити використання have got/has got;розвивати вміння вести бесіду та слухати співрозмовника;
розвивальна:розвивати вміння та навички читання,письма,усного мовлення,різні типи пам’яті – слухову,зорову,оперативну;учити працювати в парі,групі,логічно висловлювати думку;підтримувати високий рівень мотивації до вивчення англійської мови,розвинути і доповнити лексичний запас з теми «Тварини»;
виховна:виховувати культуру співбесіди,взаємоповагу,зацікавленність у розширенні своїх знань,загальну культуру учнів, любов до тварин.
Хід уроку
І.Початок уроку.
1.Організація класу. Привітання.
T.-Good morning ,children!
Ps.-Good motning, teacher!
T.-Nice to meet you!
Ps.-Nice to meet you too!
T.-How are you today?
Ps.-We are fine, thank you!
2.Hello song.
Давайти привітаємо один одного.Учні співають «Hello song»
3.Уведення в іншомовну атмосферу. Учні читають римівку.(Додаток 1)
See you later,alligator!
In a while,crocodile!
Give a hug,ladybug!
Take care,Teddy Bear!
Bye-bye,butterfly!
Blow a kiss,goldfish!
Gotta go,buffalo!
Be sweet,parakeet!
Toodle-oo,kangaroo!
4.Повідомлення теми та мети урока.
T.:Сьогодні ми з вами будемо повторювати назвин тварин,розповідати про те,що вони вміють робити, а що,навпаки,не вміють. Будемо вчитися будувати речення,в яких будемо описувати тварин. Але,ми не просто будемо повторювати,ми зіграємо з вами в квест-ігру. За кожне правильно виконане завдання,ви отримаєте літеру. На прикінці уроку з цих літер ми складемо речення,значення якого ви маєте пояснити.
ІІ.Основна частина уроку.
1.Активізація лексичного матеріалу.
T.: Today we work in groups. Look at the board. You see there a picture of a zoo. There are 5 cages. But all of them are empty. We have to find the animals. On the desks of each group you see a piece of paper. You task is to read the information and answer the question : What animal is described? This will help us return animals. Don’t forget that you’ll get a letter each time you give correct answer. Lets start. Group1, read you information.
Group 1. (читають)
T.:So,what animal is it?
Ps.:It’s a lion.
T.:Correct.(Teacher puts the picture of a lion in the first cage). The first letter you’ve found is R.
(The same goes with groups 2,3,4,5. Pupils find letters E S P E)
2.Контроль навичок письма.
T.:We’ve found all ansmals. But there are no names on the cages. We have to write the names. Look! Lion lives in the first cage. There is a set of English letters on you table,make up a word “lion”.(The same goes with the rest 4 cages).
3.Фізкультхвилинка.
T.:We know that animals can speak English too. Let’s sing “animals sounds song” (https://www.youtube.com/watch?v=t99ULJjCsaM) together. Please sing and act like animals (Учні співають пісню,яка імітує звуки тварин,та намагаються виконувати рухи,які,також імітують рухи тварин).
4.Активізація граматичного матеріалу.
T.:We remember that animals can or can’t do something. Remind me,please,what is can and can’t.
Ps.:can – перекладається як вмію,а can’t – не вмію.
T.:That’s right! Now let’s look at the cards on you tables.(Додаток 2). There 5 sentenses where “can” and can’t” are missing. I will ask the 1st group look through the 1st sentence,the 2nd group-the 2nd and so on. I remind you that each correct answer gives you a letter. (учні виконують завдання,кожна група виконує одне речення,за яке отримують літери C T A N I ).
5.Фізкультхвилинка.
T.:Now we know what animals can do. Let’s sing a song “I can” and show what we can do.
5.Контроль навичок письма.( Fidget spinner. Creative writing )( Додаток 3)
Учні крутять спіннер та складають речення з тим словом,на яке вказал спіннер.Практикуємо навички побудови речення. Учні використовують вивчені структури речень: It is…It has got…..It hasn’t got….It can…It can’t…. . За кожне правильне речення учні отримують останні літери M A L S.
6.Систематизація лексико-граматичного матеріалу. Інсценування тексту з підручника Smart Junior 2 клас(Ex.1 P.58).
T.:I propose you to travel. Let’s join the Smiths family and observe the animals.
(Учні інсцінують текст)
ІІІ.Заключна частина уроку.
1.Рефлексія.
T.:Our quest-game is over. You’ve done all tasks and found all letters. Look at the board and read the sentence we’ve got. RESPECT ANIMALS!- Поважай тварин! Скажіть, а чому треба поважати тварин?
Ps.:відповіді учнів
2.Прощавання.
T.: You’ve worked very hard today! Thank you very much for interesting lesson. Our lesson is over. Good bye! See you soon!
Додаток 1
Додаток 2
Додаток 3