Урок з англійської мови у 2 класі
Тема: Моя кімната.
Мета:
Практична:
закріпити вивчені лексичні одиниці з теми; активізувати вживання граматичних структур: There is…, There are…; удосконалювати техніку читання вголос; повторити назви кімнат та меблів; повторити прийменники місця; удосконалювати знання та вміння набуті на уроках англійської мови.
Розвивальна: розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення учнів, вміння розуміти співрозмовника, культуру праці та спілкування учнів на уроці; розвивати швидкість та критичність мислення учнів, їх довільну пам’ять та мовну здогадку, мовленнєву реакцію, стійку увагу, вміння переносити знання та навички в нову мовну ситуацію, розвивати творчу уяву учнів, фонематичний слух та правильну вимову.
Освітня: поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови.
Виховна: формувати ціннісне ставлення учнів до праці, людей, виховувати у дітей старанність та наполегливість, прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови. сприяти вихованню взаємодопомоги та дружби.
Тип уроку: урок повторення та узагальнення знань.
Хід уроку
І.Організація класу.
ІІ.Уведення в іншомовну атмосферу
1.Бесіда з учнями.
What day is is today?
What season is it now?
Do you like autumn?
I like autumn too. It is a beautiful season.
Today we are going to speak about our house and will try to describe the room.
2.Repeat the words. Повторення лексики (меблі в кімнаті)
Вчитель показує учням малюнки із зображенням меблів та запитує: « What’s this?» учні по черзі відповідають: «This is …»
(lamp, mirror, armchair, wardrobe, sofa, bed, table, mat)
What’s this?- This is a lamp.
What’s this?- This is a bed.
3.Repeat the prepositions. Повторення прийменників
On - на
In - в
Under - під
Behind - позаду
Next to - поруч з
Where is the lamp? It is on the table. (Де знаходиться лампа? Воно на столі.)
Where is the book? It is in the table. (Де знаходиться книга? Воно в столі.)
Доповніть речення відповідними прийменниками
There is a picture _______ the wall.
There are books _______ the bookcase.
There is a chair______ the bed.
There is a sofa _____ the door.
ІІІ. Основна частина уроку
1.Project work. Створення міні-проектів. Розвиток уміння говоріння.
Учні розділені на групи. Кожна група має шаблон кімнати і меблі. Діткам необхідно наклеїти на аркуш меблі, створюють свою кімнату. Після кожна група презентує свою роботу., описують кімнату.
2.Relaxation. Фізична та мовленнєва розминка.
3. Reading Подання тексту для читання. Удосконалення техніки читання в голос
My room
My room is small. There are two beds, a wardrobe, а sofa and a big desk with two chairs. Next to the desk there is a bookcase for our books. There is a brown mat on the floor. There is a lamp on the desk. There is a wardrobe next to the wall. The sofa is between the desk and the bookcase. I like my room.
Post-listening activity
Listen this sentences and say Yes or No
My room is big.(-)
The sofa is between the desk and the bookcase. (+)
The lamp is on the desk. (+)
There is a dog under the sofa. (-)
IV. Заключна частина уроку
1.Hometask (домашнє завдання записане на дошці)
Повт. ЛО теми; намалюватиі розповісти про свою кімнату.
2.Summary
Today you’ve worked very hard, have been very active. During today’s lesson you have
learnt a lot of interesting information.
So our lesson is coming to an end.
Do you like our lesson today?
Thank you for your work. The lesson is over. Goodbye!