Урок з англійської мови "У крамниці".

Про матеріал
Урок предназначений для повторити й активізувати лексику теми "За покупками". Ознайомити з новими ЛО. Удосконалювати навички читання. Продовжувати формувати навички аудіювання.
Перегляд файлу

Тема: У крамниці.

Мета: Повторити й активізувати лексику теми.

Ознайомити з новими ЛО.

Удосконалювати навички читання.

Продовжувати формувати навички аудіювання.

Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення.

Практикувати у складанні письмового повідомлення за темою уроку.

Виховувати інтерес до навчання.

О бладнання: Підручник, робочий зошит.

 

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВ КА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

T: Hello! How are you today?

Ps: We are very well, thank you!

 

2. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today we’ll start a new topic — «Shopping»; we’ll speak about shops and goods in

them.

But first let’s discuss the results of your test.

 

3. Обговорення результатів контрольної роботи.

Учитель підводить підсумки контрольної роботи: повідомляє, які завдання були ви-

конані успішно, а які — неправильно, пояснює складні моменти, відповідає на за-

питання учнів.

 

4. Перевірка домашнього завдання.

1) РЗ, впр. 2 (с. 12).

Учні по черзі читають доповнені речення вправи.

2) Впр. 5 (с. 26).

Троє-четверо учнів зачитують свої міні-твори.

 

 5. Уведення в іншомовну атмосферу.

Аудіювання.

Учитель читає текст, а учні слухають і записують у зошити слова за темою «По-

купки».

T: Listen to the story «Misunderstanding» and write down all the words connected with

shopping, selling and goods you’ll hear.

 

MISUNDERSTANDING

         A tourist went to a shop in London. He wanted to buy a hat but as he didn’t know

English well enough, he said to a shop assistant, «I want to buy a grey hut. How much

does it cost?»

       «Why, we haven’t got any huts», the shop assistant exclaimed in surprise. «Go to

the country and you’ll buy them there».

       «Poor tourist», thought the shop assistant. «What has happened to him?»

      «Poor shop assistant», he thought. «What has happened to her?»

Потім учитель звертає увагу учнів на слова, які вимовляються або пишуться схоже

та мають різні значення.

T: Think of the words which can be understood incorrectly if you don’t know the

language very well (наприклад: cheese — chess, shirt — short, steak — stack, peace —

peas, coat — code тощо).

 

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

 1. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 30).

1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.

а) Бесіда з учнями.

T: Look at the pictures on page 30. What shops can we see? Do you like shopping?

What are your favourite shops? What can we buy in these shops?

б) Впр. 1 (с. 30).

Учні розглядають малюнки й складають речення за зразком, поданим у вправі.

2) Reading. Етап читання.

Учні самостійно читають текст і відповідають на запитання, поставлене в завдан-

ні вправи.

3) Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. 3 (с. 31).

Учні в парах читають речення й розташовують їх у правильній послідовності.

б) Переказ тексту.

 

2. Відпрацювання лексичного матеріалу.

1) Гра «Bingo».

Учитель пише десять слів за темою «У крамниці» на дошці, а учні записують

п’ять з них за власним вибором у зошити. Потім учитель у будь-якому порядку

називає слова, записані на дошці, а учні закреслюють їх у зошитах. Якщо в ко-

гось виявляться закресленими всі п’ять слів, він вигукує: «Bingo!»

2) Впр. 4 (с. 31).

Учні читають речення й здогадуються, які магазини відвідали діти.

3) Впр. 5 (с. 32).

Учні розглядають малюнки й складають речення за зразком, поданим у вправі.

4) Впр. 6 (с. 32).

Учні читають речення, заповнюючи пропуски активною лексикою уроку.

 

3. Розвиток умінь мовлення. РЗ, впр. 2 (с. 14).

Учні в парах, користуючись мовними зразками впр. 2 (с. 14), складають та інсце-

нують міні-діалоги.

 

 

4. Розвиток умінь писемного мовлення. Впр. 7 (с. 33).

Учні письмово за поданим планом складають короткі повідомлення (4—5 речень) про

свої звички, пов’язані з купівлею товарів. Учитель збирає зошити на перевірку.

 

 

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРО КУ

 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 13), письмово.

 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда

T: What topic did we discuss at the lesson today?

What shops can you name?

What is your favourite shop?