Новомосковська середня
загальноосвітня школа №6
Сучасний урок фізичної культури з елементами тренінгу |
Тема: Гімнастика
Мета: Сприяти зміцненню здоров’я учнів; формувати ціннісну орієнтацію учнів на здоровий спосіб життя; додержуватись правил безпечної поведінки під час занять гімнастичними вправами.
Завдання уроку:
Тип уроку: учбово-тренувальний
Інвентар: обручі, гімнастичні мати, гімнастичні лави, м’ячі, гімнастичні стрічки для танцювальної аеробіки
Матеріали: дошка, долоньки очікування та результату, ватман(наші правила уроку), оцінювання - смайлики, медальки
Очікувані результати: гарний настрій у дітей,чітке виконання матеріалу сучасного уроку, розвиток фізичних якостей
Місце проведення: спортивний зал
Дата проведення: 24.02.2020р.
Тривалість уроку: 40хв.
Вчитель фізичної культури: Кузнецова Тетяна Геннадіївна
м.Новомосковськ
Хід уроку:
№п/п |
Зміст уроку |
Дозування (хв.) |
ОМВ |
|
Підготовча частина |
15’ |
|
1.
2.
3.
4. |
Організаційний вхід до спортивної зали Привітання, знайомство Очікування від уроку (долоньки з дитячими очікуваннями від уроку) оголошення завдань уроку.
Організаційні вправи в русі: Різновиди ходьби:
Різновиди бігу:
Загальнорозвиваючі вправи в русі зі стрічками
ЧСС за 10’’
Відновлення дихання
|
2’
2’
4’
6’-8’
10’’
|
В коло, кожен учень називає своє ім’я та номер. ЧСС- 10”сидячи в колі- спокій Перевірка спортивного взуття та одягу… Фронтальний метод
Звернути увагу на правильне виконання; У колоні по одному; руки на поясі; Руки за головою; Руки на поясі; Спину тримати рівно;
Фронтальний метод, темп повільний. Виконання через середину кола парами Дихання глибоке; Дистанція;
Перешикування на свої місця за кольором, в колони на витягнуті руки Під музику виконання ритмічної гімнастики
Лікар виміряє
Початок основної частини уроку.
|
|
Основна частина |
20’ |
|
1.
2.
3.
4. |
Комплекс поєднаних акробатичних елементів, 2 перекиди вперед, 2 перекиди назад, стійка на лопатках, «міст» із положення лежачи;
Акробатичні вправи:
Міст (зі стійки) дівчата; Міст (з положення лежачи) хлопці;
Вправи на драбині (швидкості та координації)
Класики (долоньки та ніжки)
Вправи виконання на гімнастичній лаві: рівновага
Відновлення дихання На старт! Естафети
З обходом фішки
|
станція
(4- 5 підходів)
станція (3- 4 підходи)
3 станція (3- 4 підходи)
ЧСС 10’’
|
Учні залишаються в своїх командах по кольорам Музичний супровід
ТБ під час виконання вправ страховка
Парами розділити, страховка один одного
ТБ під час виконання вправ на драбині (швидкості та координації)
ТБ під час виконання вправ страхування один одного
Слідкуємо за поставою
Лікар вимірює в учня Дотримання правил естафети під час змагань. Команди вже поділені. Музичний супровід
Не на швидкість, на правильність
Притримуватись правил
Двигатись по дистанції з обруча в обруч |
|
Заключна частина |
5’ |
|
1.
2.
3.
4.
5. |
Шикування учнів в коло на пазлах
Гра на увагу. (рухлива)
Рефлексія:
Підведення підсумків уроку
Організований вихід зі спортивної зали |
30’’
1’
2’
1’
30’’ |
Слідкувати за увагою учнів
Вислухати думку учнів
Указати дітям на помилки, а також похвалити їх, смайлики,медальки
Колоною один за одним |