Урок з математики 1клас

Про матеріал
Урок з математики для учнів 1класу на тему "Письмова нумерація чисел 11-20. Нумераційна таблиця. Задачі на зменшення числа на кілька одиниць. Порівняння числа і виразу."
Перегляд файлу

 Смішарики в математичному королівстві

Урок – гра з математики

Тема:Письмова нумерація чисел 11-20. Нумераційна таблиця. Задачі на зменшення числа на кілька одиниць. Порівняння числа і виразу.

Мета:закріпити знання нумераціі чисел у межах 20; вчити учнів записувати числа  цифрами;

формувати вміння розв’язувати приклади та задачі вивчених видів;розвивати кмітливість, виховувати акуратніст , працьовитість.

IОрганізаційний момент

День у нас сьогодні незвичний. А чому? Бо гості до нас завітали. Тож привітайте ,діти ,гостей.

Сядьте діти всі рівненько

Руки покладіть гарненько

Вище голову підніміть

Свої плечі розведіть.

Очі дивляться – та все бачать

Вуха слухають та все чують

Голова – думає

Руки – гарно пишуть.

Яким буде наш урок – цікавим !

Які у мене діти – найкращі.

Телеграма.

II Повідомлення теми і мети уроку

  Нам потрібно потрапити до математичного королівства . Це зробити складно. Необхідно пройти лабіринтом,у якому багато виходів та входів. У далині видніє  замок з числом 8.Заходити можна тільки в ті ворота, розв’язавши приклад - відповідь 8.

/діти розв’язують приклади/

-І ось ми вже в королівстві!Чую якісь звуки, шум. Діти полічимо  від 10 до 20.Ми дізнаємося , хто шумить у королівстві  /діти лічать / Ви впізнали гостей?

Сьогодні до нас на урок математики завітали смішарики. Тема:  Письмова нумерація чисел 11-20. Нумераційна таблиця. Задачі на зменшення числа на кілька одиниць. Порівняння числа і виразу.

Разом з смішариками ми : навчимося записувати числа другого десятка цифрами,познайомимось з нумераційною таблицею повторимо одиниці вимірювання маси та довжини

БУДЕМО УМІТИ: складати, розв'язувати задачі; порівнювати числа  та вирази; охайно каліграфічно писати

Приголомшили Смішариків

Математики кошмарики.

Ой, як цифрочок багато!

Зойкнула совуня раптом.

Їжачок насупив брови заблукаємо ми знову

Лиш Кар –карич не смує

Та помандрувати нам пропонує

По королівству математики.

III Актуалізація опорних знань

Багато цифр оточило смішариків і всі вони різні. Одні схожі на лебедів, інші на акробатів.

А ця цифра ручку праворуч простягнула,

Ніжку бубликом зігнула

Яка це цифра?

Каліграфічна хвилинка

Урок продовжим без зупинки

 каліграфічною хвилинкою

Математичний диктант

Смішарики дуже полюбляють свої математичні знаки . Вони разом з нами  складуть числовий  ланцюжок.Який ми запишемо в зошит .Отже відкриваємо зошити.

  • Знайдіть суму чисел 5 і 4
  • Збільшити отриманий результат на 1
  • Зменшуване 10 відємник  4.Знайдіть різницю.
  • Запишіть числа у порядку зростання     12,8,11,9,10
  • Запишіть сусідів числа 17

Ознайомлення з новим матеріалом . Робота з підручником.

1Завдання 

Прочитайте числа ,записані в таблиці.

А зараз  під диктовку до таблиці запишемо  числа  12,14,17,13,18

Фізкультхвилинка

Самостійна робота.   Завдання 2 Запишіть числа. /взаємоперевірка/

Робота в групі. Завдання 3

Фізкультхвилинка

Завдання 4.Складіть задачу за малюнком.

Коментоване письмо. Завдання 5.

Підсумок

Завітав сьогодні в клас

На урок знов до нас

Кубик діти не  простий

Кубик діти чарівний

Він доріжку прокладає

Знання ваші перевіряє

Оцінювання

Дуже ви були старанні

Отже всі ви учні гарні

І за труд ваш на уроці

Вам подякувати хочу.

Потисніть один одному руки за вашу гарну роботу. А на згадку про наш урок отримайте сюрприз(розмальовка смішарики) 

 

 

 

docx
Пов’язані теми
Математика, Розробки уроків
Додано
11 травня 2020
Переглядів
686
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку