Урок
Тема. Чинники здоров’я.
Мета: вказати на вплив різних чинників на здоров’я. Розвивати бажання
щоденно піклуватися про своє здоров’я та здоров’я оточуючих .
Виховувати в учнів свідоме ставлення до свого здоров’я.
Обладнання: зошити, підручники, мікрофон.
План уроку
1. Країна Загадайлівка.
2. Гра « Інтерв’ю».
3. Коло чинників здоров’я.
4. Робота з підручником с. 13.
5. Фізкультхвилинка.
6. Гра “Шнурівка”.
7. Тестові завдання.
8. Вправа « Молодці!».
I. Організаційний момент.
Психоформула
Хто здоровий, той сміється,
Все йому в житті вдається.
Він долає всі вершини,
Сьогодні й щодня: «Добрий день!»
ІІ. Повідомлення теми і мети уроку.
Загадка
Коли воно є, - марно тратимо, не дбаємо,
А коли його не стане – віддали б усе, щоб повернути назад.
( Здоров’я )
- Отже, ми пригадуємо… чинники здоров’я .
Які ти знаєш чинники здоров’я ?
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності.
- А для чого вам це потрібно?
ІV. Актуалізація опорних знань.
- Що впливає на здоров’я?
V. Усвідомлення змісту нового матеріалу.
- Чому ви такі різні? Від кого це залежить?
- Хто впливає на ваше здоров’я? Хто допомагає бути здоровими?
- Чи впливає на твоє здоров’я місце, де ти знаходишся?
- Давайте побудуємо коло чинників здоров’я.
- Прочитаємо статтю підручника на с.13 і з’ясуємо, що ще впливає на ваше здоров’я?
- Прийшов час відпочити. Фізкультхвилинка.
- Як на вашу думку чи у всіх здоров’я однакове? Чому? Побавимося у гру”Шнурівка”( умови на с.13).
VІ. Рефлексія.
- Тестові завдання 3,4 с. 34, 36.
- Складіть тестове завдання самостійно.
VІІ. Цінування суб’єктивного досвіду учнів.
- Давайте подякуємо собі за роботу. Тричі вимовляють «Молодці!»
- Вдома виміряти зріст і вагу та записати в зошиті.