Мета – розвивати навички усного мовлення;
формувати навички аудіювання та перекладу;
Ознайомити учнів з новими лексичними одиницями,ввести їх до активного словникового запасу учнів;
активізувати вивчену лексику по темі «Сім'я»;
навчити учнів висловлювати свої думки англійською мовою;
розвивати мовлення учнів, спостережливість, логічне мислення, навики читання;
виховувати любов та бережне ставлення до оточуючих, членів родини.
виховувати почуття поваги до співрозмовника.
Обладнання: комп'ютер,презентація Power Point, « Моя сім'я,картки з літерами f,a,m,і,l,y, роздатковий матеріал.
План – конспект відкритого уроку з англійської мови у 3- му класі.
Тема:Моя родина.
Мета – розвивати навички усного мовлення;
Обладнання: комп’ютер,презентація Power Point, « Моя сім’я,картки з літерами f,a,m,і,l,y, роздатковий матеріал.
Хід заняття:
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greeting 1. Привітання
T: Stand up, please! Good morning, children.I am glad to see you.
Ps: вірш «Good morning «
T: Sit down! Get ready for the lesson.Let’s start our English lesson now.
Could you tell me who is on duty today? What date is it today? Who is absent today? Thank you, sit down.
Warming-up 2.Мовна розминка
а)T:How are you?
Р1:Тhank you,fine.
T: How old are you?
P2:I am 9.
T:Do you have family?
P3:Yes, I do.
T:Is your family big?
P4: Уеs,my family is big.
T:What`s your name?
P5:My name is …….
T:Where do you live?
P6:I live in Ternopil.
(Діти відповідають на питання вчителя, і в якості подарунка отримують одну із наступних літер: f, a, m, i, l, y.)
b)Вчитель збирає літери у дітей
T:Who has letter «f»?
P1:I have letter «f».
T:Who has letter «а»?
P2:I have letter «а».
T:Who has letter «m»?
P3:I have letter «m».
T:Who has letter «і»?
P4:I have letter «і».
T:Who has letter «l»?
P5:I have letter «l».
T:Who has letter «у»?
P6:I have letter «у».
(Діти виходять на середину з літерами і читають слово «family»)
T:Let`s read and translate,please. Thank you, take your places.
Aim 3.Повідомлення теми і мети заняття
Т:The topic of today`s lesson is «My family».Today we are going:
But our today’s lesson is an unusual. We’ ll visit family of one famouse boy. Look at the board.Do you know him?
(Вчитель показує в презентації головного героя –Барт Сімпсона на дошці.)
Yes, you are right. This is Bart and today we’ll meet with his family
T:За правильні відповіді ви отримуєте наклейки.
II.Основна частина заняття
Vocabulary 4.Активізація лексики по темі «Моя cім’я»
Practice
а)Мультимедія (на слайдах4-12 вводяться слова з теми «Моя сім’я » )
Т:Now, let`s take a look to the board. Whom can you see?
P1:I can see a big family?
T:Who`s this?
P2:This is a mother.
P3:a father.
T:Who`s this?
P4:a daughter.
P5:a son.
T:Whom can you see?
P6:a brother and a sister.
T:Who are they?
P7:a grandmother and a grandfather.
в)Мультимедія(Учні читають і дають відповідь на запитання.)
Т:Let`s read the questions and give answers
So, read, please.
P1:Do you have a family?
Yes, I do.
T:The next question,please.
P2:Is your family big or small?
My family is ……
T:Thank you, the next question.
P3:Whom do you have?
I have a mother,.
T:Very well, thank you. The next question.
P4:Have you got a brother or a sister?
I have……..
T:Thank you, very much.
(Вчитель роздає учням наклейки.)
Listening 5.Аудіювання
Т:Now, look at the board, please. We’re going to watch the cartoon.And then you will give me some answers. Let’s watch.
(Учні дивляться мультик про родину хлопчика Гого)
Post-listening
-Say if these sentences true or false
Ok, you are good and attentive.
II.Основна частина заняття
Physical 3.Фізкультхвилинка (слайд 16)
warm-up
Т:So, we are very tired. Let`s do the exercises. Stand up,please.
(учні дивляться відео запис з фізкультхвилинкою виконують і повторюють )
Oral 4.Закріплення лексичного матеріалу
practice
Т:So, let’s continue our travelling
Look at the screen.Let’s remember who is who.(слайд 17)
T:Let`s listen to the poem about mother.
(Один учень розповідає віршик про маму.)
P1:My dear,dear moter
Let me kiss your face
I want you to be happy
Today and al-ways.
T:Thank you, very much. Sit down, please.
Let`s speak about father.
(Вчитель показує картинку із зображенням татка.)
Р2:Just like Dad
I want to be
I like him
And he loves me.
T:Thank you.Let`s say some words about grandmother.
(Вчитель показує картинку із зображенням бабусі.) Р3:I love my grandma
And I know
That she
loves me
She tells me so.
Lexical 5.Гра.Робота з роздаткови матеріалом
Game
Т:Now, we`ll play a game.
Давайте перевіримо ваше вміння до того як ви запам’ятали сьогодні нові слова.(Вчитель роздає кожній групі ксерований листок з завданням.)
Т:Are you ready?Find 6 words connected with family
You are the winners.
Speaking 6.Розвиток навичок усного мовлення
Т:There are many ways to say «I love you»
(На дошці зазделегіть прикріплені ці пункти.)
a) T:Let`s listen tothe poem
(Один учень розповідає віршик.)
Р:Mother,father,
Sister, brother,
Hand in hand
With one another
c)T:Let`s draw a picture
(Завдання з роздатковим матеріалом.)
III. Заключна частина уроку
Homework 1.Домашнє завдання
Ваше домашнє завдання, написати лист Барту про свою сім`ю, і домалю-
вати картинку для своєї сім`ї.
Summarizing 2.Підбиття підсумків заняття
Т:Our lesson was very interesting.
Today we:
Дітки,ви всі сьогодні гарно працювали і отримали в якості хороших оцінок багато наклейок за правильно виконане завдання. І тому я всім вам хочу вручити пам`ятні дипломи.
Saying 3.Закінчення за няття
goodbye
Т:Our travelling has just finished. Did you like it? Stand up, children! The lesson is over. You are free. Goodbye!
Ps:Учні прощаються у відповідь.