Урок з теми " Знаходження числа за заданим значенням його дробу" з використанням технології критичного мислення.
Мета :
Тема: Знаходження числа за заданим значенням його дробу
Мета :
Тип уроку: комбінований
Хід уроку
1)Звіт чергових за результатами перевірки;
2)Учні виконують самоперевірку та задають запитання :
№460(2,4) середній рівень; №472 достатній рівень;*№492 високий рівень ;пов.№458(1)
II. Усні вправи.(за технологією критичного мислення)
1. Знайдіть швидкість пішохода, якщо шлях у 15 км він долає за години.
2. Дане число збільшили у раза і дістали . Яке було число до збільшення?
3. Як знайти від 4000 40 % від 3000?
4. Виразіть дробом (десятковим або звичайним): 50 %; 25 %; 37 %; 137%; 180%; %.
III. Нова тема. (за технологією навчання як дослідження)
Учні проводять дослідницьку роботу з підручником, дають відповіді на запитання вчителя, здійснюють самостійний пошук. Результат записують в зошит опорних конспектів
Ок №15 Знаходження числа за значенням його дробу (відсотків) |
|
якщо від х становить с : х = с :
якщо р % від х становить с: а) р % виражаємо у вигляді ; б) х = с : |
Приклад 1) Знайдіть число, якщо його 21 .
2) Знайдіть число, якщо 20 % його становить 60: а) 20% = 0,2; б) 60 : 0,2 = 300. |
IV. Розв’язування вправ. (за технологією групової навчальної діяльності учнів)
План
Звіт груп про результати діяльності. Оцінювання.
V. Домашнє завдання. (вчитель дає інструктаж) п.15,пов.п.11 ОК.№15
№496 середній рівень;
№498 достатній рівень;
№518 високий рівень;
пов.№485(1)
VI.Рефлексія. Емоційний стан
1) 2) 3)
Для мене стало новим ...
Мене здивувало ...
У мене вийшло ... Я придбав ...